Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Siz olsanız ne alırdınız?

Motovento
    REKLAM ALANI
    besikcioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    raptor 650i
    kardeş gsr600 alderim pişman olmassın tabi temizinı ara ne istersen onda var ne hayabusa nede bı mopet orta her zaman karardır gsr yı bı gor ondan sonra karar ver derim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı -ZERO- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    risksiz birşey var mı dünyada hiç motor sürmeden 600 lük motora başlayanlar var onlar ayrı bi muamma zaten (tabiki de tavsiye etmiyorum)
    oyun bitince yeni jeton vermiyorlar. Pamuk tikiyorlar biliyorsun dime
    özcan1980 bunu beğendi.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oyun bitince yeni jeton vermiyorlar. Pamuk tikiyorlar biliyorsun dime
    ne dediğinizi anlayamadım açıklarmısınız
    2014 Salcano Wolf 125 > 2017 Bajaj Pulsar 200NS ABS > 2020 YAMAHA YZF-R25

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı -ZERO- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne dediğinizi anlayamadım açıklarmısınız
    ölünce yeniden doğmuyosun direk mezara giriyosun can vermiolar totoya pamuk sokuyolar diyor :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ölünce yeniden doğmuyosun direk mezara giriyosun can vermiolar totoya pamuk sokuyolar diyor :D
    peki benim dediğimle bunun ne alakası var.zaten yaşamak için belli bir korkuya ihtiyacı vardır insanların eğer bu korku çok fazlaysa halk arasında şey korkusu derler (can korkusu olsun ) sözüm sana değil ''diğer arkadaşa''
    2014 Salcano Wolf 125 > 2017 Bajaj Pulsar 200NS ABS > 2020 YAMAHA YZF-R25

Motosikleti
    Honda cb125e
    yorumlar ılgınc guzel farklı pekı tamam kabul bu sezon bu motorla bıtıcek sonra er6 tarzı bırsey alıcam rahat raht takılıcam. Gsr600 bılıyorum mukemmel alet 4 sılındır 100hp ama ne yakıtını nede gucunu zabdedıcek durum yok bende

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    İnsanoğlu doyumsuzdur.Herzaman bi üstünü ister.İstediğin kadar CC yükselt.Hiçbiri yetmez.

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    "Bir şoförün en tehlikeli zamanı ben bu işi öğrendim dediği zamandır" der bir büyüğüm bence 600 ccye geçmek için çok acele ediyorsunuz tabi yinede sizin tercihiniz ben 125 ccde 15000 kmnin üstünde yol yaptım bu km nin genelini virajlı inişli çıkışlı her an düşmeye müsait yollarda yaptım 4-5 kere düştüm yaralandım ve bunlar hep küçük hataların sonucuydu bu hataları büyük bir motosiklette yapsam belkide şimdiye kadar çoktan pamuğu tıkacaklardı bence siz biraz daha 125 cc de kalsanız iyi olur

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    bana kalırsa 125 cc den bu kadar kısa sürede bıktıysan 250 cc yede en fazla 5 bin km binersn senin yerine ben olsam yamaha mt-03 lere bakarım 10-12 bin gayme piyasası var parana göre bi makina alırsın..
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

EverHarD* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125 Ace & HONDA Activa 100
    cbr250r güzel bi seçim fakat hız istiyorsan
    gt250r yada paran varsa kawasaki ninja al derim.

hız ve güç istiyorsan hyusong gt250r derim . ilk başlarda kullanmasında zorluk çekersin belki ama sonra alışırsın diye tahmin ediyorum

benim önerim cbr 250r yada gt250r

valvole - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben er-6f alırdım.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Şimdi 600'lük bi motorum olsa araba kadar benzin yakacak, doğru düzgün gezemeyecem. Arabayla boş boş gezebilen kaç kişi var şu zamanda. Su gibi paran olsa bile yazık, devleti niye boş yere zengin edecen. Oysa benim caanım 100'lük motorum öylemi, tepesine biniyorum vuruyorum kırbacı gez babam gez, 100km'de 8.5 lira yakıyor, allah ne verdiyse basmama rağmen 2 litreyi aşmıyor. Bugün kilyos uskumruköy'e gittim, yol boyu allah için bir araç dibime yapışıp sollamaya kalkmadı. benim solladığım arabanın kamyonun minibüs'ün sayısını hatırlamıyorum. Cb125'im olsa lastiklerini tubeless yapardım onun dışında yetersiz kalan bir yönü olacağını düşünmüyorum. Bu arada ... güçsüz motoru limitlerde kullanmak, güçlü motorla tın tın gitmekten çok daha eğlencelidir.

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi 600'lük bi motorum olsa araba kadar benzin yakacak, doğru düzgün gezemeyecem. Arabayla boş boş gezebilen kaç kişi var şu zamanda. Su gibi paran olsa bile yazık, devleti niye boş yere zengin edecen. Oysa benim caanım 100'lük motorum öylemi, tepesine biniyorum vuruyorum kırbacı gez babam gez, 100km'de 8.5 lira yakıyor, allah ne verdiyse basmama rağmen 2 litreyi aşmıyor. Bugün kilyos uskumruköy'e gittim, yol boyu allah için bir araç dibime yapışıp sollamaya kalkmadı. benim solladığım arabanın kamyonun minibüs'ün sayısını hatırlamıyorum. Cb125'im olsa lastiklerini tubeless yapardım onun dışında yetersiz kalan bir yönü olacağını düşünmüyorum. Bu arada ... güçsüz motoru limitlerde kullanmak, güçlü motorla tın tın gitmekten çok daha eğlencelidir.
    Yaşınız kaç ?

Motosikleti
    Alıntı valvole adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaşınız kaç ?
    Yaşım 24 ... hayırdır ?

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bana kalırsa 125 cc den bu kadar kısa sürede bıktıysan 250 cc yede en fazla 5 bin km binersn senin yerine ben olsam yamaha mt-03 lere bakarım 10-12 bin gayme piyasası var parana göre bi makina alırsın..
    misal sedat adam 10 senedir yebereye biniyor:D ama bıkıyomu hayır:D kiki vala şaka bi yana sedatında dediği gibi 250 likte kesmez seni ben tvs den sonra twister kullandım hiç tırıs geldi kendine güveniyosan ve motoru aldıgımda gaza gelmicem iyice profösörü olana kadar gazlamıcam dersen 600lik bişiler al ar6n fln gibi baya cix motorlar var tercih senin 250 lige bincene adam gibi bişiye binersin dierleri banada gitmiyo gibigeliyo
    Motosiklet mucidi

Yaşım 24 ... hayırdır ?
    Erken yaşlanmışsın o zaman

Motosikleti
    Alıntı valvole adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Erken yaşlanmışsın o zaman
    Valla bir mühendis kolay yetişmiyor valvole arkadaşım, ömründen ömür yiyor insanın.

Motosikleti
    Africa Twin 1000
    güçsüz motoru limitlerde kullanmak, güçlü motorla tın tın gitmekten çok daha eğlencelidir
    bu cümlen abna hiç mantıklı gelmedi 150cc bi motoru devamlı bagırtmakmı zevkli?
    güclü bir motorun altında aslan gibi mırıldanması her an ucucakmış hissi vermesimi zevksiz sen hiçmi yüksek cc motor kullanmadın?
    ben bazen yorumlar yapıyorum ama yanlış anlamasınlar ben öle 100cc 200cc ile anca markete bakkala yada sahile balıga giderim cros olursa başka arazide iş görür ama yolda yok kesmez yetmez zevk vermez tabi bunlara pek cok şart dahil durumu olmuyan insanlar var tabiki bir araba kadar hatta fazla benzin yakıyolar ona bişi diyemem zevkin kıyası cimriligi olmaz bence
    Motosiklet mucidi

Motosikleti
    Alıntı sakinseytan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güçsüz motoru limitlerde kullanmak, güçlü motorla tın tın gitmekten çok daha eğlencelidir
    bu cümlen abna hiç mantıklı gelmedi 150cc bi motoru devamlı bagırtmakmı zevkli?
    güclü bir motorun altında aslan gibi mırıldanması her an ucucakmış hissi vermesimi zevksiz sen hiçmi yüksek cc motor kullanmadın?
    ben bazen yorumlar yapıyorum ama yanlış anlamasınlar ben öle 100cc 200cc ile anca markete bakkala yada sahile balıga giderim cros olursa başka arazide iş görür ama yolda yok kesmez yetmez zevk vermez tabi bunlara pek cok şart dahil durumu olmuyan insanlar var tabiki bir araba kadar hatta fazla benzin yakıyolar ona bişi diyemem zevkin kıyası cimriligi olmaz bence
    Valla harçlığımla bu kadarını alabildim, araba istedim 1 ayda 0km arabayı altıma çektiler ama motora gelince, yassak
    Bu arada ben motosikleti pratik olduğu için seviyorum 150cc'ye kadar bi motor ile 600'lüğün pratikliği ekonomikliği bir değildir. ben motosikleti ekonomik olduğu, sağdan soldan kaçabildiği, park sorunu olmadığı için(pahalı motoru sokağa koyamazsın çalarlar) seviyorum yoksa 3 yaşında olmasına rağmen 9 bin km'de olan arabamı getirirdim memleketten.

Motosikleti
    Africa Twin 1000
    Valla harçlığımla bu kadarını alabildim, araba istedim 1 ayda 0km arabayı altıma çektiler ama motora gelince, yassak
    Bu arada ben motosikleti pratik olduğu için seviyorum 150cc'ye kadar bi motor ile 600'lüğün pratikliği ekonomikliği bir değildir. ben motosikleti ekonomik olduğu, sağdan soldan kaçabildiği, park sorunu olmadığı için(pahalı motoru sokağa koyamazsın çalarlar) seviyorum yoksa 3 yaşında olmasına rağmen 9 bin km'de olan arabamı getirirdim memleketten.
    ben sana söliyim sen motora yeni başladın ve bu senin ilk motorun bendede araba var hergün işe gidip gelirim ama 2 ayda bi ya yıkarım ya yagına bakarım motorsa hep aklımda seneler önce başladım motora türkiyeyi boydan boya gezdikten sonra ülke dışına cıkıcam benim için motor her istedigimi karşılıyabilmeli
    EverHarD* bunu beğendi.
    Motosiklet mucidi

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)