Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

100 cc çinli ile YZF R1 e hava atan apaçi

Motovento
    REKLAM ALANI
    MotoBolu14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr 125 Esd (Siyah)
    arkadaşlar az önce gördüm benzinlik önünde 100 cc lik kup motoruyla R1 e hava atmaya çalışan bi apaçiyi çocuk bilmiyor hava attığı kişide R1 olduğunu adamın duvarın arkasından motoru çıkarmasıyla apaçinin suratının ne hale geldiğini görmeliydiniz bu gibi durumlar inşallah akıllandırır bu tip insanları ağzında sigara kask yok koruma yok eksoz patlatıp insanları rahatsız etmeye hakkınız yok bırakın altınızdakileri çabuk

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Önemli olan motor değil yalnız.

Ben CBF150'yle çoğu R1 kullanıcısının gitmediği mesafeye gittim, gezmediği yeri gezdim, yapmadığı yolu yaptım. Önemli olan altındaki motor değil, ruhundur.

Tabii hangi motor olursa olsun altındaki motosikletle hava atmaya kalkanda o ruh var mıdır, bilemem

MotoBolu14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr 125 Esd (Siyah)
    abi mesele o değil aslında motoru kullananda kask yok hiç bişi yok ağzında sigara kolları jilet izi dolu insanları rahatsız ediyor onlar yüzünden bize kötü gözle bakıyorlar onlar böle davranmasa motosiklet serseri vasıtası denilmesinden kurtulur haksızmıyım

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Önemli olan motor değil yalnız.

Ben CBF150'yle çoğu R1 kullanıcısının gitmediği mesafeye gittim, gezmediği yeri gezdim, yapmadığı yolu yaptım. Önemli olan altındaki motor değil, ruhundur.

Tabii hangi motor olursa olsun altındaki motosikletle hava atmaya kalkanda o ruh var mıdır, bilemem
    bir çok tanıdığım litrelik kullanıcısının ortak şikayeti fazla yaktığından rahat rahat gezemiyoruz diyorlar.
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir çok tanıdığım litrelik kullanıcısının ortak şikayeti fazla yaktığından rahat rahat gezemiyoruz diyorlar.
    Litrelik motor var litrelik motor var yani f800r var z750r var fz8 var r6 var
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı viper17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Litrelik motor var litrelik motor var yani f800r var z750r var fz8 var r6 var
    Hiç biri de litrelik değil ha.
    teocan94, MotorKafa ve arca94 bunu beğendiler.
    www.motorumla.net

zehir0101 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ ELİTE100 KANUNİ WİNDY S 150
    bu resmi ben çektim ama kurye motoru hiç artislik yapamadı...

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı inzell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiç biri de litrelik değil ha.
    0.8 litre 0.6 litre
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Önemli olan cc değil bilinç,ben çok görüyorum altında 600-1000 cc ss olupta,kaskını,dirseklik niyetine kullanan,onlara ne demeli ?

valvole - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MotoBolu14 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi mesele o değil aslında motoru kullananda kask yok hiç bişi yok ağzında sigara kolları jilet izi dolu insanları rahatsız ediyor onlar yüzünden bize kötü gözle bakıyorlar onlar böle davranmasa motosiklet serseri vasıtası denilmesinden kurtulur haksızmıyım
    Benim de kolumda jilet izi dolu. Ne oldu. Hayat boyu çevresini rahatsız eden insan imajı taşımak zorundamıyım. İnsanları yargılamak kolaydır. Bi yeri düzeltmeye çalışırken başka bir yeri yıkıyorsun. Mesajlarına dikkat etmelisin bence.
    ERROR88 bunu beğendi.

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Eminim ki o kolu jiletli adam R1 e, kasklı adamda cupa biniyor olsaydı böyle bir başlık açmazdın.
    Sinan Aksu bunu beğendi.
    Motosikletli Kaplumbağa...

Alıntı MotoBolu14 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    serseri olan ile olmayan fark edilebiliyor bence konuşması...biniş şekli...motorun üzerindeki sabırlı imajı...korumalar...yani epey belli...
    herkezde aaa bak serseri demiyor merak etme.....

Alıntı valvole adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim de kolumda jilet izi dolu. Ne oldu. Hayat boyu çevresini rahatsız eden insan imajı taşımak zorundamıyım.
    malesef öyle...ben şahsen muhatap olmazdım...kusura bakma...şimdiki faruk bambaşka biri olabilir...ama çağımız imaj çağı...
    çoğu kişi içinde bu böyledir...şimdi ayıp olmasın diye alttan alan çıkar destek olurlar vs vs ama gerçek bu...suratından değişip değişmediğin
    belli olmaz..ama kollarından geçmişte ne olduğun gün gibi ortada diye düşünülür....

Motosikleti
    2006 HONDA CBR 600F
    Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eminim ki o kolu jiletli adam R1 e, kasklı adamda cupa biniyor olsaydı böyle bir başlık açmazdın.
    doğru söze ne denir...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)