Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Kask Çalınması

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Shadow 750
    Arkadaşım bu kadar hazırcı olmayın yaw..
    Kilidi aldıktan sonra çözmen iki dakinanı almaz..Zaten üzerinde yazıyor nasıl kullanacağın..
    Altı üstü şifreli kilit..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

almadan görmek istiyoruz isstersen yardim edersn istemezsen ceker gidersin

Motosikleti
    Honda Shadow 750
    Başüstüne ...

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    motora 3 çantan var neden 4. çantayı takıyorsun sorusunun cevabıdır bu başlık.

2 tane kaskı, dizliği sırtlığı montu nereye sığdıracağım?

uzun yola çıkıyorum; yolda motosiklet bozulsa ne yapacağım?

yolda yağmur yağsa ne yapacağım?

işteyken boş bir anım olduğunda motorun sağını solunu bızıklamak istediğimde takım olmayınca ne yapacağım?

halat kiliti 4. çantam olmadığı için ben de artçı kaskını bağlıyorum ama içim rahat değil. ortalık haysiyetsiz terbiyesiz insan dolu. kaskın içine tükütmeyeceği ne malum?

ben de bir kere eldiven çaldırmıştım. motorumun çalınıp yan sokakta bırakıldığında polisi beklerken hem de. lanet olsun böyle insanlara. halen daha eldivensiz geziyorum.
    Tolga Can bunu beğendi.

kubi34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache
    kaskı çalınan arkadaşlara geçmiş olsun. ufak anahtarlı olan kiltler de işinize yarar. Bayrampaşa Decathlon a yolunuz düşerse orada uygun fiyata bulursunuz. hem şifrelisi hem de anahtarlısı mevcut. özellikle renkli camı taktığımda bi geliyorum vizörde her yer parmak izi olmuş. anlıyorum ki biraz kurcalamışlar. hayır korkuyorum herifler camı sökecek diye

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler hepinize çok geçmiş olsun ben ne zaman gelmeye niyetlensem bir aksilik oluyor sakamoto ya geçen sefer hastane bu sefer böyle bi olay
    çalanların taa .................................. noktalı yerler zevk e göre doldurulur
    kask kilit i konusuna gelince çok basit bisiklet kilidi de alsanız iş görüyor 5 tl ye aldığım kilitle her yerde kilitliyorum sıkıntı yok
    Her günümüz böyle geçmiyor tırsmana gerek yok. , Çok güzel günlerimiz oluyor. En kötü günümüz böyle olsun bitsin. Allah beterinden saklasın.
    Bir gün senide aramızda görmek dileğiyle.

Alıntı rapidhacker5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    almadan görmek istiyoruz isstersen yardim edersn istemezsen ceker gidersin
    O kadar sert olmaya gerek yok. Arkadaşın dediği gibi basit bir şey, anlaşılmayacak kadar zor değil.
    Genç bir arkadaşa benziyorsun. Biraz uslubuna dikkat et, burda herkes birbirine yardımcı olmaya çalışıyor.
    ilk resimde özellikleri senin anlayacağın şekilde anlatmaya çalıştım. ikinci resim ise ona benzer başka bir kilit örneği. Sonuç itibari ile iki kilitte aynı işe yarıyor.
    Teli geçirebileceğin herhangibi sağlam bir yere kaskını güvenle bırakabilirsin. Motor yada elektirik direği artık hayal gücünde ne varsa kaskı oraya kilitle.
    Kal sağlıcakla.

2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    montun bile kitlenebiliyo olması çok güzel aslında...ama ayının biri montu çalayım çekeyim derken devirmesin motoru

kim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Alıntı kkorhann34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende kuryelik yapıyorum aynı olay benimde başıma geldi... Birgün motoru park ettim genellikle kaskıda her zaman aynanın üstüne takarım (istemesemde) birgün aynı şekil bırakınca 5 dakika sonra geri geldim baktım kask yok.Etraftaki arabaların altını aradım dedim belki düşmüştür yuvarlanmıştır falan yok yok yok sonra üstüne bi bardak soğuk su içtim.Lazer kaskımda ilk aldığım kasktı 2007 de fuardan almıştım...

Neyse gel zaman git zaman aradan 3.5 ay geçti ama benim gözüm devamlı motor kullananlarda 3 4 tane aynı kasktan buldum inceledim benim kaskım olmadığınınn kanaatine vardım.Sonra ilk çalındığı yere gittim bi işim vardır birde bakıyım ne göriyim karşı güzergahta bi motorun üstünde benim kask apar topar koştum motorun önünden kaskı aldım başladım incelemeye hakikatten benim kask.Sonra esnaflara sordum bu motor kimindir falan diye oda fırında bi adamı gösterdi gittim yapıştım yakasına dedim utanmıyomusun falan diye meğersem adam bi taksiciden 50 liraya satın almış.Neyse dedim beni ilgilendirmez kaskıda aldım yanıma hadi eyvallah deyip çıktım gittim birşeyde diyemedi.Şimdi ise o kaskımı odamın en güzel yerinde muhafaza ediyorum çünkü zamanında lise öğrencisiydim çok zor durumda kalarak almıştım...
    taksiciden 50 liraya satın almış

Sende buna inandın yani ,ben pek inanamadım )
    kkorhann34 bunu beğendi.
    7 Tepe Motosiklet Kulübü

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Alıntı kim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    taksiciden 50 liraya satın almış
    Sende buna inandın yani ,ben pek inanamadım )
    Keşke bizde öyle denk gelsek, Kuran'a el bassa, yeminde etse, o adam bizim için artık bitti.
    Çok samimi yada güvenilir olmayan yerden kask almayacaksın. Basacaksın parayı alacaksın sıfırı.
    Ben taksiciden aldım. Çöpte buldum. Hiç anlamam. Kucak dansı yaptırmadan bırakmam.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    arkadaşlar geçmiş olsun allah vered şunları çalarken bir yakalasak .

bir kaç resim le devamm

| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Bisiklet çok kötü olmuş
    Bisiklet zaten tekerden kilitlenmez. Gövdeden kilitleyeceksin. Tekerlek para etmiyor
    piyanist_irf bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Tolga Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bisiklet çok kötü olmuş
    Bisiklet zaten tekerden kilitlenmez. Gövdeden kilitleyeceksin. Tekerlek para etmiyor
    yani türkçe meali şudur resimlerin hırsıza kilit dayanmaz
    Tolga Can bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı Tolga Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her günümüz böyle geçmiyor tırsmana gerek yok. , Çok güzel günlerimiz oluyor. En kötü günümüz böyle olsun bitsin. Allah beterinden saklasın.
    Bir gün senide aramızda görmek dileğiyle.

O kadar sert olmaya gerek yok. Arkadaşın dediği gibi basit bir şey, anlaşılmayacak kadar zor değil.
    Genç bir arkadaşa benziyorsun. Biraz uslubuna dikkat et, burda herkes birbirine yardımcı olmaya çalışıyor.
    ilk resimde özellikleri senin anlayacağın şekilde anlatmaya çalıştım. ikinci resim ise ona benzer başka bir kilit örneği. Sonuç itibari ile iki kilitte aynı işe yarıyor.
    Teli geçirebileceğin herhangibi sağlam bir yere kaskını güvenle bırakabilirsin. Motor yada elektirik direği artık hayal gücünde ne varsa kaskı oraya kilitle.
    Kal sağlıcakla.
    http://e1206.hizliresim.com/y/7/7lnn8.jpg
    http://e1206.hizliresim.com/y/7/7lnq1.jpg
    evet tolga güzel geceler elbet oluyordur
    bu gecelerden birinde elbet bende olmayı çok arzu ediyorum
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tel değil mi bu kilit, çok mu sağlam? penseyle falan kesilmez mi
    Ninja

Motosikleti
    Honda Shadow 750
    Tolga Can
    Gerçekten yaptığın mesaiyi takdir ettim..
    Ama bu kesmez bence..Videolu anlatımda istiyoruz..
    Tolga Can bunu beğendi.

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    Şifreli değilde anahtarlı olursa daha sağlam olur. Gerçi ben kaskımı motorun uzerınde bırakmam ıcın. en fazla 10 metre uzagında olmam lazım. yada top case bırakırım.
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

Motosikleti
    Alıntı Raphae1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şifreli değilde anahtarlı olursa daha sağlam olur. Gerçi ben kaskımı motorun uzerınde bırakmam ıcın. en fazla 10 metre uzagında olmam lazım. yada top case bırakırım.
    kanka senin topcaseye hasta oldum dikat et çalmasınlar
    Raphae1 bunu beğendi.

Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    Ben ilk Bisan Roadstar cup100 aldığım zaman 20 tllik bir kask almıştım :D motorun üstünde bırakıyordum hep çalan olmuyordu :D
    Doğduğun yerde değil doyduğun yerde yaşarsın.

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2012 esd :)
    Hırsızda biliyo ucuz olduğunu ondan calmamıştir pahalıyı seçiyolardır serefsizler

Ben kaskımı hiçbir türlü motosikletimin üstünde bırakmam. İster kask kilidi olsun ister olmasın. Çevremizde art niyetli o kadar çok insan var ki. Park halindeki motosikletin koltuğunu bıçakla delen, aynalarını kıran veya zarar vermek isteyen çekemeyen çok insan var. Motosiklete kilitli bırakıp gittiğimiz kaska zarar vermek isteyen karaktersiz, kanı bozuk insanlar illaki vardır.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)