Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Otobüs rüzgarına girmek

Motovento
    REKLAM ALANI
    babaeskili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 2008 Gri
    Bende eskiden Kanuni Tigrina(100cc cup) vardı.O zamanlar kamyon yada tır arkasına takılıp gitmeyi çok severdim;özellikle soğuk havalarda soğuk rüzgardan korunmak çok işime gelirdi.Cup motorlar rüzgardan çok fazla etkilenirler ve ygk'nın dediği girdaba kapılıp yalpalama olayını da çok yaşadım.
    Ama bu olayın en tehlikeli noktası bana göre şudur: Öndeki aracın ortalayıp geçtiği hayvan leşi,yola dökülen malzemeler,taş,torak parçası,v.b Arkadaşlar bunlar tamamen hayatınıza kasıttır aklınızdan sakın çıkmasın,sonuçları %90 ölümcül olabilir..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mstfkrfk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 600 SA & zongshen zs 200
    valla sanırım ben hep çok yakın gittim otobüs sollarkende kuyruğu gibi ayrılmadım peşinden aramızda max 3 metre vardı.otobüs ne yaparsa devam ettim.o sessizlik çok farklı bir duygu gerçekten heyecan verici yolun nasıl geçtiğini anlamadım.yine özendirici oldum

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Çok gereksiz bir durum bence.
    Otobüs ne kadar dikkatli olursa olsun. Aniden önüne bir şey çıksa frenlese yada çarpsa sende arkadan çarpacaksın.
    Duvara çarpmaktan farksız olurdu. Kaybedek bir şeyi olmayanlar deneyebilir. En fazla ölürler ama arkalarında ibret alacak bir çok motorcu kalır.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)