Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Tüm CUP Motosiklet Modelleri Hakkında - Sizce Hangisi ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    kaskxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 100 KH
    merhaba arkadaşlar..cup modelleri kullananlar çok sorunsuz olduğu içinmi buralarda hiç sesleri duyulmuyor? Yada çok ucuz motorlar oldukları içinmi çene çalıp kendilerini yormak istemiyorlar? Yada bu motorru sadece ben mi seviyorum? Yoksa kandırıldım mı, Bu aslında bir motor değil mi? Sİlkinin Cup' çular sesinizi duyurun. Eğer site yöneticileride uygun görürlerse burada paylaşalım bildiklerimizi..Uygunmudur? seviyorum abi motorumu ve hiçbirşey bilmiyorum motor hakkında..
    ZAFERLERİN EN YEGANE SÜSÜ TEVAZUDÜR...VE BEN ÖZGÜRLÜĞÜ SEÇTİM...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zangif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    slm dostum elazığdayım benim motorun rengi yeşil tabiki deneyimlerimizi paylaşalım kredi kartına(wold) karta 15 taksitle top kase plaka dahil 1345 ytl aldım mondail servisi arkadaşımız mondail modellerinin icinde ensağlam olanlar cup modeli olduğunu söylüyor zaten kataloklarına bakarsan modeillerin icinde bazı modellerin cinde ayrı firmalara yaptırıldığını görürsün unutmadan üzerinde gelen bujiler dandik motoru aldığında üzerindeki bujiyi japon bujisiyle değiş daha iyi calışacaktır

kocaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzey 100cup , mondial 151rs
    bende ramzey100cup var
    Ölümde Var Ucundahttp://s3.bitefight.net/c.php?uid=67766

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motosohbete taşınmıştır...
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    bende 110ft var. mondialin diğer modellerine göre dayanıklı bence.
    5100km deyim. idare ediyorum işte. ekonomik motorlar bunlar. fazla şey beklememek lazım. ama innovayı mondiallerin yanına bile koymak ayıp olur.
    benim bu motoru alma nedenim
    1- ucuz olması 1249 ytl
    2- az yakması
    3-ilk motorum düşersem sermaye boşa gitmesin

mesela honda innova cupların en iyisidir. hondanın 100cc scooterlarından daha dayanıklıdırlar. ayrıca performanslarına göre yakıtları düşüktür.
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

Motosikleti
    MONDİAL 100 KH
    selam dostalar, güzel bir gelişme oldu, motorumu bir gün erken alıcam, yani yarın. bu gece uyku yok Zangif; bu motorun yeşili olduğunu bilmiyordum, eminiim çok güzeldir..Bujilerle ilgili önerin için sağol. belli bir marka varmı bu bujilerde birde fiyatı ne bujinin? Kocaman ramzey 100 cup bir arkadaşımda var çok dikkatli bir kullanıcı ve çok tecrübeli, 7 aydır sorunsuz kullanıyor. inşallah bizimkilerde böyle çıkar.. ylmzz innova konusunda kesinlikle haklısın obaşka birşey...
    soru ; motorumu ilk teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    hayırlı olsun demiştim zaten ama unutma cup motorlar daha çok ekonomik amaçlı motorlardır. birka. gün sonra 80 i geçmiyor filan diye gelme karşımıza
    ne kadar yakıt o kadar hız

idare ediyoz cupla. en iyi özelliği en fazla 6,5 ykr yakması.

Motosikleti
    MONDİAL 100 KH
    sorunsuz binelim de motora, 80' de 90'da gözüm yok, Ekonomik olacağına inandığım için bunu seçtim zaten. ne kadar ekmek okadar köfte. Bana özgürlüğü tattırsın da abi gerisi hikaye, otobüslere endeksli hayattan usandım artık...

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    ben de bıktım otobüs tramway dolmuş filan. okula toplu ulaşım araçlarıyla bir buçuk saatte giderken 110cc motorla 25dk da gidiyorum

jopan malı olan nkg al onu al

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    bi uyarı yapayım da motoruna temiz bak. çin malı sözcüğünü kullancam tekrar ama öyle. parasının motoru yani. dayanıksız motorlar malesef. benim 5100km oldu bi sorunum yok ama motorlar dandik biraz.

özellikle çukura girme, kaldırımdan sert inme.

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    kaskxx hayırlı olsun,mondial 100 kh mi kullanacaksın?Dikkatimi çekti,Mondial seninki gibi bir sürü yeni model sürdü piyasaya...Fiyatları şaşırtıcı;üç yeni 150 cc scooter modeli var-daha yeni mağazalara geleceğini söylediler-hepsi de 1400 ytl civarında.100 kh modeli de 990ytl olmalı.Ayrıca 50 cc yeni bir scooter geliyor,o da 1050 ytl civarlarında.Bu fiyatlar eski modellerden bile daha avantajlı,ama eskilerin fiyatları düşmedi-görüntü ve motor kapasitesi olarak aynı,hatta daha geri olmalarına rağmen.Ne ki eski motorları bu yenilerden üstün tutan? Düşündürücü.

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Alıntı motocycleboyreigns adlı üyeden alıntı
    kaskxx hayırlı olsun,mondial 100 kh mi kullanacaksın?Dikkatimi çekti,Mondial seninki gibi bir sürü yeni model sürdü piyasaya...Fiyatları şaşırtıcı;üç yeni 150 cc scooter modeli var-daha yeni mağazalara geleceğini söylediler-hepsi de 1400 ytl civarında.100 kh modeli de 990ytl olmalı.Ayrıca 50 cc yeni bir scooter geliyor,o da 1050 ytl civarlarında.Bu fiyatlar eski modellerden bile daha avantajlı,ama eskilerin fiyatları düşmedi-görüntü ve motor kapasitesi olarak aynı,hatta daha geri olmalarına rağmen.Ne ki eski motorları bu yenilerden üstün tutan? Düşündürücü.
    110ft geçen sene, 110 KF bu sene çıktı.

110ft 7.5hp 110kf 6.8hp
    110ft nin koltuğu daha kalın ve daha rahat
    110ft nin lastikleri daha kalın ve kanarları dişli. yakından incelesen göreceksin farkı. çelik cant filan sanmayın dandik bi cant var.
    ayrıca tipi daha ince yeni modellerin.

mesela 125mt hemen hemen 151rs ile aynı. ama arka çantası var ve çamurluk kısımlar daha iyi.

işçilikten biraz daha çalmışlar fiyatlar düşmüş yani. başka açıklaması yoktur.
    kötülemek değil bende mondial 110ft kullanıyorum. sadece ekonomik bir motor. motoru üzmeye gelmiyor hemen veriyor tepkisini.

gezgin bekir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha dt 125 bi de modenas
    bende ramzey 100 var memnunum ama makina çok gürültülü, bazen sesi yoruyor...
    Bir daha hangi ana doğurur bizi?

Motosikleti
    MONDİAL 100 KH
    merhabagezgin bekir ne kadar yakıyor senin motor? sorun yaşadınmı?

Motosikleti
    MONDİAL 100 KH
    Buarada söylemeyi unuttum; yarına kaldı motorla kavuşmamız, bugün çok yoğundum ve gidemedim almaya...sabret deli gönül sabret.... motocycleboyreigns ( abi ne zor nick'in varmış canımçıktı yazana kadar) ewet fiyatlar çok düşük, nedenini bilmiyorum ama yılmzz'ın dedikleri doğru olabilir, zayıf işçilik.. Ama bu modellerde çok sorun yaşanmayacağını umuyorum, çok büyük beklentilerim yok. bu yaz keyfini sürelim, kısa vadede isteğim budur.....Ama benim siyah 100'lüğü görmelisiniz, çok hoş görünüyor, paneli düğmeler filanda hiç dandik görünmüyor ( umarım göründüğü gibidir...) son olarak yarın fotoları burada göreceksiniz..( ulen sanki kawasaki aldık haa.....)

alisemerci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yine yeniden YBR :)
    ben de ramzey 100 cup var. sabahları çok geç çalışıyor ve daha önce peugeot mopet kullanıyordum bundan hızlı çalışıyordu. anasınıfına giden kızım, baba bu gün yürüyelim, dedi utandım yahu.
    yok mu bir çaresi. bu havada geç çalışırsa soğukta ne yapacağım?

pervane3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende 2004 model modenas var taiwan malı motorda.motorunu kawasaki yapıyor ister inanın ister inanmayın 130 km görüyorum. her türlü ybr le kapışırım.kısa mesafe uzun mesafe hic farketmez.cup modelin kralı...

slm dostlar bir süredir takip etmmemiştim siteyi motorum 50 km de daha sorun yok sabahları tek marşta calışıyor acaba rodajı nasıl yapılmalı motoru sağırlaştırmak istemiyorum ama kataloğunda tam anlayamadım bizim ustayada sordum sadece fazala zorlama dedi tam olarak nasıl acacaz bunun motorunu bide iki kişi bindiğimizde motorun altı vuruyor incelediğimde orta sehpanın vurduğu anladım orta sehpayı sökeyimmi yoksa başka bir cözümü varmı amasitörü yükseltmek gibi

pervane3 e katılıyorum cup'ın babası hakkaten modenas ben de kullandım inanılmaz fark var...ben de de kanuni seyhan 100 cup var su an 10000 km ye geldim dere tepe düz gittim bana mısın demedi...benim motor tigrina deildir tigrinalardan cok sikayet geldi ancak benim motor tayland malı....tavsiye ederim arayan arkadas nerden bilmiyorum ama hala daha bursada majestic motor da bi tane duruyo 2004 model sıfır ama diger mondiallerden pahalı 1.754...ben hakkaten tabiri caizse esek gibi kullanıyorum bana mı sın demiyo ne calısmamazlık etti ne yolda bıraktı...bi kere arka akorlarında problem oldu o kadar onu da hallettik daha gram para harcamadım...ve bu motor 10000 km ye kadar geldigine göre satmıcam anasını satıyım kac bine gelcek merak ediyorumtavsiye ederim seyhan 100 tigrina deil dikkat
    Motosiklet Amaç Değil Araçtır:))

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler