Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yardım bekliyorrum Maraduer ve Dragstar Classic kullanıcıları... Acil.. pls..

Motovento
    REKLAM ALANI

Gönlüm maraduer 800'den yana ancak aklım dragstar 650 classicte kalıyor.. bana uzun sürede minimum üzücü olan hangisi, ve hangisini alırsam gercekten tatmin eder bu konuda bilgileriniz ve önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.. Daha önceki motorum 250 cc bir chopper di.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    boraerdin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki VN 1500 - Harley Davidson Sportster
    Maruder 800 zincir aktarlamalı yüksek torklu bir makine. Kısa arka çamurluğu ile daha spor bir görüntüye sahip. Yaşı, kilometresi, bakımları hakkında bilgi sahibi olmadan söylenecekler bu kadar.
    Dragstar classic 650 cc şaft aktarmalı hava soğutmalı.
    Bana kalırsa Dragstar.

Alıntı boraerdin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maruder 800 zincir aktarlamalı yüksek torklu bir makine. Kısa arka çamurluğu ile daha spor bir görüntüye sahip. Yaşı, kilometresi, bakımları hakkında bilgi sahibi olmadan söylenecekler bu kadar.
    Dragstar classic 650 cc şaft aktarmalı hava soğutmalı.
    Bana kalırsa Dragstar.
    bende öyle düşünmüştüm yani çok zamanda az sorun için dragstar. ama fiyat piyasası ve yedek parça sıkıntısı yaşamamam için tercihim ne yönde olmalıdır bilmiyorum. bu arada performans ve yakıt tüketiminide merak ediyorum.. teşekkürler...

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Her ikisinide bilen birisi olarak Dragstar derim.Yalniz marauder 6 bin Drag 10 bin ise ve temiz bir marauder se 4 binde o an onemli bir rakamsa icim rahat bir sekilde suzukiyi alirim.
    Suzuki cok saglam cok sorunsuz bir model. Tek sikintisi ilk calisma zorlugu ve cabuk bogulup buji bozmasi. Bunu engellemek icin akunuz herzaman çaki gibi olucak ve fazla dan sis fari vs kullanmayacaksiniz.
    Dragstar icin diyecek birsey yok.
    Performans icinde evrensel formul gecerli. Ne kadar benzin okadar performans.

Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her ikisinide bilen birisi olarak Dragstar derim.Yalniz marauder 6 bin Drag 10 bin ise ve temiz bir marauder se 4 binde o an onemli bir rakamsa icim rahat bir sekilde suzukiyi alirim.
    Suzuki cok saglam cok sorunsuz bir model. Tek sikintisi ilk calisma zorlugu ve cabuk bogulup buji bozmasi. Bunu engellemek icin akunuz herzaman çaki gibi olucak ve fazla dan sis fari vs kullanmayacaksiniz.
    Dragstar icin diyecek birsey yok.

Düşündüğüm maraduer 800 60 binde 98 model dragstar ise 98 2001 arası 30 bin küsürde ve full aksesuarlı fiyat olarak maraduer 7 ds ise 9 bin değerinde. pişman olmak istemiyorum yanlış karar verip. her bilgi değerli benim için. çok teşekkür ederim...

Motosikleti
    cawa
    yazdiginiz sartlarda imkaniniz elveriyorsa dragstar daha makul. Akseuarlarda onemli butce istiyor. Olmasi buyuk avantaj.

yazdiginiz sartlarda imkaniniz elveriyorsa dragstar daha makul. Akseuarlarda onemli butce istiyor. Olmasi buyuk avantaj.
    teşekkür ederim.. bu arada isim Eyüp sanırım.. benim adımda Eyüp olduğu için nickiniz bu ismi çağırıstırdı...

Motosikleti
    cawa
    guzel tahmin .

guzel tahmin .
    memnun oldum.. o zaman dragstar 650cc classic mi diyoruz adaş ?

Motosikleti
    cawa
    Mulayim sakin acelem yok sallana sallana giderim yemin billah 120 yi gecmem, riske girmem, kimsenin etlisine sutlusune karismam keyfime bakarim dersen Tabiki ds 650 .
    Yok sende benim gibi sizofren karakterliysen. Sprintimide yaparim, draglada kalkarim, virajda driftimi koyarim icim icime sigmaz yeri gelir 600 rr in pesinden kosarim ama genel anlamda sakin efendi kullanirim dersen , ozaman isin rengi degisir.
    Benim gibi gv 650 anca keser.

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Kawasaki VN 800 Vulcan
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

Haydaa... Al birde burdan yak. oldumu şimdi kafa halk pazarı gv 650 nasıl teknik bakımdan yakıt olarak fiyat olarak daha mı uygun eyüpçeye.. bu arada kawasaki vn 800 vulcan da asimidir gv650 gibi..
    özcan1980 bunu beğendi.

Motosikleti
    cawa
    Hakan burda olaydi ds vardi bi denerdin, ama gv denemek istersen cok var buyur gel.
    Vn800 de fenadir.
    Butceni ve alabilecegin modelleri belirleyip en temiz hangisini bulursan al. Hepsi birbirinden yahşi motorlar.
    Ama oyle 60 bin km felan olmasin temizde kullanilmis olsa artik ciddi bakimlar istemeye meyilli olurlar.
    Oyle yagla bujiyle kurtulamazsin.

Aynen.. Peki bu dragstar kendini kasmadan max. ibreyi ne gösterir. gv650 de güzelde bütçemin üzerinde. zaten ds için zorluyorum nakitleri..

Motosikleti
    cawa
    O ne yaparsa yapsin senin uzerinde dayanabilecegin max hiz 120 olur. 120 den sonra keyfi kaciyor isin, basmak istemiyorsun.
    Ideal seyir hizi 90 max ideal seyir 100 -110 dur.
    Marauder icinde ayni. Bircok cruiser icin durum bundan farkli degil bu zinciri kiran tek model gv 650 alinabilir seviyede olanlar icinde.

anladım saygılar...

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:45 ----------

http://www.facebook.com/stonedfame.tatto istersen ekleyebilirsin faceden.. teşekkürler bilgiler için tekrar..

Motosikleti
    cawa
    En onemlisi. Kisitli butce ile cc buyutme heycanina kapilip yanlis bir motor alma. Dikkatli davran yanlis bir motor bu isten sogutur adami.
    Butcene gore daha mantikli modellerde var kawasaki en500 gibi mesela.
    Aslinda oturup konusmak lazim nette zor oluyor, cepten yaziyorum uzun uzun yazamiyorum. ( Allahtan yazamiyorsun diyenler duydum sizi )

Cepten ekleyemiyorumda pc bulursam olur.

tamam.. bir şekilde eklediğin zaman uzun uzun konusuruz. bakırköye dükkanada beklerim..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)