Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bu Motorsiklet Hakkında Bilgilernizi Alabilirmiym ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Öncelikle Merhaba Dün Gece Sahibinden.com'da Motorsikletler Bakarken Bir Motor Dikkatimi Çekti. Diğer Markalar Bölümünde Yer Alıyordu. Bahsini Ettğim Motor
    Simson 51 cc Ayrıca Motor cc'sine Göre Çok Atik Ve Hızlı Türkiyede Varmı Acaba Bu Motor İle De Oynanılınca Çok Hos Olabileceğini Düşünüyorum Çift Silindir Vs.
    Resim ;

Youtubedende Bir Video Koymak İstedim Hız Çekimi ;
    <iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/1HJUG2jOaoY" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Ayrıca Bu Motorsiklet Bildiğiniz Üzere Mz'i Çok Andırıyor Bir Çok Modeli Var Resimdeki Pek Benzemiyor Ama Şey Olarak Düşünüyorum Marka Veriyorum Kusura Bakılmasın Ama
    Örneğin Vestel Beyaz Eşya Markasının Çıkardığı Regal Marka Var Oda Beyaz Eşya Aynı Ürün VEstel Markası Örneğin 100 TL İken Regal'de 60 TL Örnek Olarak Verdim Sizcede Varmıdır Bir Alakası Herneyse Teşekkürler. İyi Forumlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:28 ----------

Video Yanlıs Olmus Embed Kodu Kopyalamsın Burdan Bakabilirsiniz.

http://www.youtube.com/watch?v=1HJUG...eature=related

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:30 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=1HJUG...eature=related

Embed Kodu Kopyalamassım Af Ola :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ossiaa4560 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 KT 2012
    dikkatimi birşey çekti yanlışım varsa kusura bakmayın ama genellikle böyle tip motorlarda motorun önünden aşağıya doğru bir demir olur bunda göremedim motoru nasıl tutturmuşlar sağlamlık açısından sağlıksız gibi geldi bana
    Farımda Hep Açık Yolum da...

34 AG 9914

valvole - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ossiaa4560 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dikkatimi birşey çekti yanlışım varsa kusura bakmayın ama genellikle böyle tip motorlarda motorun önünden aşağıya doğru bir demir olur bunda göremedim motoru nasıl tutturmuşlar sağlamlık açısından sağlıksız gibi geldi bana
    Sağlamlık açısından sağlıksız mı geldi ? En az 20 yaşında motosiklet bu

drumstar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xtreme max "250"
    Canavar gibi motordur bu ama çift silindir meselesi sıkıntı olur. En mantıklısı alıp orjinal binmek. Belki 70cc'lik silindir takılabilir. Ama çok fena tekere gelir 51cc bile olsa

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mz ile aynı fabrikada almanyada üretilmiş göçmen arkadaşlar bulgaristandan gelirken getirmişlerdi aynı zamanda 1990 lı yıllarda bazı beyaz eşya dükkanlarında satılıyordu ben o yıllar sıfır minsk 125 cc almıştım simson beni geçiyordu manyak alettir çift silindire gerek yok motorların en kralına 5 basar kalitede ve sağlamlıkta

Hedef_Turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rx3i Evo
    Tarih bu Tarihh Üsküdar'da 2 zamanlı motorların kralı tuna usta var git sor
    (1996) Coba 175 > (2007) Yuki YK250 > (2013) Hyosung GT250R > (2014) Yamaha XJ6 Diversion F > (2014) Yamaha YZF R1 > (2015) Mondial Drift 125 > (2016) Mondial Cup 100 > (2016) Mondial RX3İ EVO

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Vespa
    O bir efsane

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    Alıntı ossiaa4560 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende onu anlamadım
    ducati şasisi olmayan motor çıkardı meğer adamlar bunu yıllar önce yapmışlar helal olsun
    Mustafa Kemal Atatürk

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Klasik ve sağlam. Bildiğim kadarıyla vitesli olması lazım. Sayende dikkâtimi çekti ve biraz araştırıcam bunları Motoru ve ruhsatı sıkıntısız olanı işime yarayabilir
    Ayrıca bloğun alttan 2 arka/orta kısımdan 1 civata tutuyor Ağır olmadığı için askıya ihtiyaç duyulmamış.
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

Motosikleti
    4 teker
    hakkat motor sanki boşta duruyor,çalıştırıp gazlasan motor alıp başını önden gider bence
    [COLOR="Blue"][B][I][U]Asfalta yakın olmayı seviyorum :) hatta eğilip öpesim geliyor :cherry:[/U][/I][/B][/COLOR]

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Alıntı THE_LANCET adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Klasik ve sağlam. Bildiğim kadarıyla vitesli olması lazım. Sayende dikkâtimi çekti ve biraz araştırıcam bunları Motoru ve ruhsatı sıkıntısız olanı işime yarayabilir
    Ayrıca bloğun alttan 2 arka/orta kısımdan 1 civata tutuyor Ağır olmadığı için askıya ihtiyaç duyulmamış.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...47929291/detay
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

ersin90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano WOLF S
    arkadasımda vardı 5 sene fln önce kullanıyordu,sağlam motor,80 falan yapıyo demsti...simdi yatıyo motoru ne oldu blmyorum...

konak1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR 200
    Çok eski makina temiz olsa bile parçayı nereden bulacaksın?Bu kadar yaşlı motoru ne yapacaksın?

HaydarBıçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125r
    parça için hurdalık gezmek lazım
    İkincilik kaybedenler içindir...

Ben şuanda PLAKALI SATIŞI sorunsuz Bir SİMSON arıyorum, İSTANBUL ve çevre illere aracımla gelip satışını alacağım.
    Her nekadar parça yaşlılık sorun gibi görünsede bulursam 600-850 TL civarı SİMSON arıyorum.
    cozbek@yandex.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)