Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Transalp 650 - Adana-İzmir arası nakliye

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Tenere XT660Z
    selam arkadaslar hayalini kurduğum transalp 650 mi almaya cuma günü bir aksilik çıkmaz ise izmirden uçak ile gideceğim. işlerimi hallettikten sonra 1000 kmlik bu yolu nasıl gelsem diye düşünüyorum tren -ve otobüs nakliyesi duydum ama transalpi otobüsün bakaja sıgdıra bilen arkadaslarımız var ise yada bu nakliye de bana fikir verecek arkadaslardan yardım istiyorum. 250 cc den ilk defa buyuk bır cc ye geçiş yapacağım gözüm yer ise motorla dönmeyi planlıyorum. cuma 12 de işlerim bitse araba ile 12 saat buda demek oluyor ben 5 saat dinlenerek sürsemde gece sürüsü yapmak istemiyorum otel konaklama ertesi sabah çıksam aksam 17 yi bulur izmire gelmem karar veremedim . nakliye işini nasıl halledeceğimi düşünüyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Bence bin geze geze gel
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    aslında en güzeli kasası açık transit araç kiralamak.motoru koy ip gibi şeylerle sabitle araca bin gel

biz bikeresinde nissanın pick up otosuyla motor getirmiştik
    Mustafa Kemal Atatürk

adanalı01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xj6 diversion f 2013
    arkadaşım kusura bakma ama motoru adana motordan mı aldın
    yani diyecegim onlar adrese teslim ediyorlardı da o bakımdan
    köylü milletin efendisidir... MUSTAFA KEMAL ATATÜRK. Ben hayatta 2 şeye inanırım 1 Dua ederken görmediğime 2 aynaya bakıp gördüğüme.

Motosikleti
    BMW 1150 GS
    Erdem_35 kardeşi öncelikle motosikletin hayırlı olsun kazasız belasız ve güzel günlerde kullanırsın inşallah.Nakliye anlamında gördüğüm kadarıyla Transalp vstrom dl 650 den yapı olarak küçük bir motor bende Denizliden fazer motosikletimi otobüsle getirmiştim.Sanada tavsiyem özellikle doğu firmaları küçük bir nakliye parasına hallediyorlar,içindeki benzini boşalt ön lastiklerin havasını indir ve aynaları sök umuyorum otobüslerin alt bağajına sığar öylece alıp gidersin ve sende rahat olursun.Allah yardımcın olsun.
    Kardeş bir insanın zorunlu ARKADAŞIDIR
    Arkadaş ise, kendi seçtiği KARDEŞİDİR

Motosikleti
    Benelli trk 502 & tvs neo x3i
    otobüsle yada nakliyat ambarı ile nakliyesini gerçekleştirebilirsin. adana izmir arası çalışan nakliyat ambarlarını netten araştır. yada motosikleti satan kişi araştırsın.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    Yamaha Tenere XT660Z
    Teşekkürler .hocam sahibinden aldım motoru ama bu yazdıgını görünce belki o firma ücret karşılığı nakliyesini yapabilir düşüncesi geldi şuan kargo firmalarına bakıyorum. Motoru otobüsün altına yatırarak getirmek istemiyorum ufak bisey kırılsa korkusu aslında en temizi otobüs bende biner uyuya uyuya yolculuk yaparım. nakliye firmalarınada bakıyorum netten yarın kesinleştircem bi aksilik olmasssa. Bana transalp sıgmaz gibi biseyler söylediler o kısmı kafama takılıyor . denemek için otogara git et kafam karşıstıgından karar veremedim

adanalı01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xj6 diversion f 2013
    yapabilir bir görüş muzaffer beyle ücretini verirsen neden götürmesin kardeşim sahibinden de adana motor ilanlarından bulabilirsin numaralarını cok saglamdır her konuda güvene bilirsin...
    köylü milletin efendisidir... MUSTAFA KEMAL ATATÜRK. Ben hayatta 2 şeye inanırım 1 Dua ederken görmediğime 2 aynaya bakıp gördüğüme.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)