Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Uzun bir aradan sonra merhaba :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    4 teker
    Yaklaşık 1.5 yıl gibi bir süreden sonra tekrar merhaba arkadaşlar avatarımdanda fark edeceğiniz üzere polisim.Şark (doğu) görevi sebebiyle hem istanbula hemde motoruma veda etmiştim.ama bu sitede edindiğim arkadaşlıklar ve yaptığımız gezileri unutmak mümkün değil.gerçekten o gezilerin -motorun verdiği hazzın tadı damağımda kaldı.O samimi sıcak ortamımızı o tatlı gezmelerimizi--helede istanbulu çok özledim...

Tamamiyle dört teker(oto) hastası iken '' ....'nız seleye oturmaya dursun bir daha kalkamazsın'' söylemini yaşayıp adeta iki teker aşığı olduktan sonra hayatıma dahada renk katan 250 macit'imi satıp Siirt'e gelmem baya bi zor oldu...bu arada evlendik barklandık vs :D yine dört teker üzerinde devam vs derken bu aralar tekrardan alevnen iki teker aşkı beni eski günlerin özlemine yitti -senelik izinleri eşimle birlikte motor üstünde gezerek geçirme hayalleri kurup enduro tarzı bişiler düşünüp kaç gündür 90'lı f650-kle500 lere bakıp bütçe yetersizliğinden iç geçirirken ve bir bakmışım burdayım

Şu haylaz-şirin çocuk hyosung rt125 bir zamanlar düşlediğim aşık olduğum modeldi-hatta 250 macitimi takas edecektim ki piyasa-parça sorunu nedeniyle vazcaymıştım.Bu sıralar aracımı satıp tekrar iki teker düşünmeye başlayınca aslında istediğim tarzada müsait içimi ısıtan bu haylazı düşünüyorum.ha 92-93 kle500'ler var bütçeme uygun ama o yaşta bir motor için ne kadar randıman alınır-bakım parça vs sıkıntıları söz konusu vs vs..
    Bu 125cc'lik haylaz 2 kişilik uzun soluklu bol bol gezerekten-bade süzerekten-çay ve manzara molalı yolculuklarda (500-600km) 125 cc 12-13 hp olarak yeterli gelmeyecek (250cclik macit bile bazen 2 kişi için hantal geliyordu).büyük şehirdeki gibi imkanım olsa hiç düşünmez alır ''motor modifikasyonu-gerekirse değiştirme-arka yay değişimi vs derken istediğim kıvama getirir motoru bitirene kadar gezerdim.Ama küçük bir şehirde oluşum ve burdaki saygıdeğer esnafın ''iş bilmeme-beceriksizlik-baştan savma iş yapma-yeteneklerinden dolayı buda bir hayal benim için.
    Herneyse,o güzel günleri anarken hepinize içten bir selam arkadaşlar
    Kazasız-tadında sürüşler
    [COLOR="Blue"][B][I][U]Asfalta yakın olmayı seviyorum :) hatta eğilip öpesim geliyor :cherry:[/U][/I][/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    hoşgeldiniz. Motor aşk tır. Vazgeçilmez.

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    tekrardan hoşgeldiiniz...
    en kısa zamanda güzel bir enduroya kavuşmanız temennisiyle...
    gün doğmadan neler doğar...

Motosikleti
    4 teker
    sagolun arkadaşlar,umarım zevkime uygun bi enduro sahibi olurum,iki tekerle şehir dışı gezilerini-püfür püfür rüzgar yemeyi çok özledim
    [COLOR="Blue"][B][I][U]Asfalta yakın olmayı seviyorum :) hatta eğilip öpesim geliyor :cherry:[/U][/I][/B][/COLOR]

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    tekrardan hoşgeldiniz...........
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)