Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

insanlik mi? Nerdeeee...

Motovento
    REKLAM ALANI
    mali_181 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an için motorsuz :(
    Arkadaşlar gece gece moralim çok bozuldu paylaşıp rahatlamak istedim.
    Saat 3 gibi işten eve geldim motorumu binanın içine koymuştum binaya girdim bi baktım aynalari gevsetilmis bütün kontrol düğmeleri ile oynanmis xenon tuşu sokulmuş debriyaj teli gevsetilmis bi anda sinirle eve çıktım biz 4 ev arkadsiyiz doğrusu oyleydik ama biri ile aramız bozuktu özellikle benim oda eve gelmiyordu bu yuzden neyse evdeki arkadaşa sordum böyle böyle dedim meğerse o aramizin bzuk olduğui arkadaş gelmiş bugün 2-3 çocukla eşyalarını toplayıp gitmiş günah almak istemem ama küçük bir ilçede yim aylardir bole birşey olmadı hiç ve sinirden uyuyamiyorum bi insan başkasının malına Nasil zarar verir gece gece arayacaktım dedim iyice gıcık olunmasin Allah'a havale ediyorum böyle durduk yere insanların alın teri ile kazandığı mala zarar veren insanları

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    bazı kişilikler mala zarar vermeyi marifet biliyolar malesef. Bu şahıslar yüzüne gülen,arkandan iş çeviren kişiler. Yanı korkak insanlar. Delikanlılıktan nasibini almayanlar. Bi garezin varsa yüz yüze halledilir. Dötün yemezse malına bari zarar verme. Bunu yapan erkeklere kancıklık yaptı derler. Bu tipleri hep kınamışımdır. Kanı bozuk insanlar. Dünyada bitane .....bu vardı geldi çocuğu beni buldu da denir buna. Sevgiler saygılar.

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2012 esd :)
    En gıcık olduğum hareket motorumun başkaları tarafından kurcalanması

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    allahtan müstakil bir evde oturuyorum ve kapalı garajım var....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    Küçük çocuklar tam sopalık yaw aynalar ile oynuyorlar benzini kapatıyorlar zartını açıyorlar sokakta bırakmamak lazım motoru ama seninki içerdemiş birde yabancı bir insanın apartmana girip motoru kurcalayacağını pek sanmıyorum.
    Doğduğun yerde değil doyduğun yerde yaşarsın.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    ya ne insanlar var
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)