Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Alarm ve Alarmlı kilit hakkında yardım eder misiniz

Motovento
    REKLAM ALANI
    EaréndiL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Magna VF750c
    İyi akşamlar.Aratırsan bulursun diyecek arkadaşlar için bu konuyla ilgili bulduğum bilgilerde alarm markası veren insan olmamış pek hep link usülü konuşmuşlar ve linkler ölü olduğu için bir bilgiye ulaşamadım.Motorsikletime alarm ve alarmlı disk kilidi almak istiyorum birçok kişi xena yı öneriyor araştırdığım kadarıyla fakat hem Türkiye'de satan fazla yer yok, hem de pahalı.Yardımcı olursanız sevinirim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...3966155/detay/

Birde yukardaki ürün iyi gibi görünüyor.Kullanan varsa bilgi verebilir mi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

tamamen kendi şahsi fikrimdir...
    diyelim ki bu disk kilidini aldınız taktınız,evinizde oturuyorsunuz.uykunuz geldi yattınız saat 03:00 suları meraklı bir kedicik dinlenmek üzere sizin motorunuzun selesini tercih etti.hop bi atladı başladı alarm ötmeye...
    düşünün 500 metreden sesi duyulan o alarm mahalleyi ayağa kaldırdı.siz de uykudan uyandınız,baktınız sorun yok motor güven de.ama halen alarm çalmaya devam ediyor.susması için belli bir sürenin geçmesi gerekiyor ve mecburen susmasını bekleyeceksiniz.
    neden bu kadar uzun yazdın derseniz bir süre sonra limon tadı vercektir,gecenin bir saatinde kediye köpeğe ortalığı ayağa kaldıran alarm.ama uzaktan kumandalı olan bir alarm olsa çalmaya başladığı zaman basıp susturma imkanınız olacaktır.ben de alarm almayı düşünüyorum ve bu da motosiklet alarmı olacaktır.
    şimdiden hayırlı olsun,allah alarma muhtaç etmesin.
    qsTah bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)