Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Çalındı ! (Güvenlik Kamerası Görüntüleri Eklendi)

Motovento
    REKLAM ALANI

Geçmiş olsun, umarım motosikletiniz bir an evvel bulunur.

Bu arada GPS üzerinden konumunu belirleyip cep telefonuna mesaj atan cihazlar var, pahalı motosiklet sürücüleri bence bu tarz ürünlerden taktırmayı düşünün.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ahmanamra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Geçmiş olsun umarım tez vakitte bulunur :(

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Adamlar ellerini kollarını sallaya sallaya gelip götürüyorlar motoru ya, yok böyle bir şerefsizlik. Tez zamanda bulunur umarım, bu herifler de en kötüsünden ölümü tadarlar.
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    nasıl çalıştırdılar o aleti yahu
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

kingcüneyt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    bunlar bizim bildiğimiz mobılet hırsızı fılan değil adamlar prof olmuşlar artık ya motorcular yada bu işi artık uzmanlaştırmışlar ama büyük ihtimal motorcu gibi.. tek yapcağı şey parçalamak geçen ay konu açmıştım bizim tanıdığın motorunu çaldılar gidip motoru parayla geri aldılar..ama bunlar o riske girmez gibi büyük ihtimal parçalıcak şerefsizler..
    Rx 115 Mavi (2004) Rx 135 King Yeşil (2002), Rx 135 King Yeşil-Siyah (2003) Ford Fiesta Flair Bordo (2000) Ford Fiesta Ghia Gri (2000) Peugeot 206 Xt Gümüş Gri (2005) Ybr Esd Siyah 125 (2012) Ford Fiesta (2006) Ford Fiesta (2009) Yamaha R6 (2013 ) Vınn Vınnn

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Büyük motorun varsa kasko yaptıracaksın. 10000 tl değerindeki motoruma her sene 800 tl kasko primi ödüyorum. Her türlü çalınma ve hasarı karşılıyor. Kaskosuz büyük motor kullanılmaz.

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Calanlar Suanda Belki içimizdedir Olamazmı Yani ?

Gecmiş Olsun bu arada.
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Geçmiş olsun. Umarım en kısa sürede yakalanırlar. Arkadaşınızda motoruna kavuşur.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    geçmiş olsun aynı olayı bizde bir ay içinde yaşamıştık , motosiklet bulundu hiç umudunu kesme usta bulunacak o motosiklet

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı Ali Feyizoğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nasıl çalıştırdılar o aleti yahu
    ali kardeşim meşhur bi honda hırsızı var i...nenin ismini hatırlamıyorum ebayda satılan immobilizer çözücüler var 10 dolar takıyon anahtarlığa ortalama 2.5 ila 5 dakika arası immobilizeri çözüyor ve sen düz kontakla devam ediyorsun
    youtubede çok var görüntüler
    yanlız adamların rahatlığı çok dikkatimi çekti bunlar demekki daha önceden keşif yapmışlar
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Buyuk gecmis olsun , eger yakalanirlar ise hic sikayetci olmak icin ugrasma zaten yargi sistemi onlari serbest birakiyor her sekilde.

Onu yerine polisten 10 dk ozel bir gorusme iste , o esnada onlara insanin alin teri ile kazandigi zorlukla aldigi aracini calmak neymis konulu derin bir sefkat gosterisinde bulun.
    Zippo's bunu beğendi.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ali kardeşim meşhur bi honda hırsızı var i...nenin ismini hatırlamıyorum ebayda satılan immobilizer çözücüler var 10 dolar takıyon anahtarlığa ortalama 2.5 ila 5 dakika arası immobilizeri çözüyor ve sen düz kontakla devam ediyorsun
    youtubede çok var görüntüler
    yanlız adamların rahatlığı çok dikkatimi çekti bunlar demekki daha önceden keşif yapmışlar
    Şu keşif olayı canıma tak ettirdi.Benim 2 otoparkım var biri evime yakın ve açık bir otopark diğeri ise evime uzak ama kapalı bir otopark.Kışın,yağmurlu havalarda ve birkaç gün kullanmayacaksam kapalıya götürüyorum,diğer zamanlarda açık otoparkta.Bazen gece 23.00 da ve ya 00.00 dan geç saatlerde geldiğimde otoparkta insan oluyor,huylanıyorum hemen gecenin bir vakti götürüyorum kapalıya sonra minibüsle geri eve... Ya da gündüz otoparkta tanımadığım beni rahatsız edecek tipler oluyor,keşifte iseler keşiflerini bozmak için alıp götürüyorum ve 1 gün burda 2 orda filan bırakıp bir rutin yaratmıyorum.En azından motorun ne zaman orada olacağını yada benim ne zaman geleceğimi kestiremiyorlar diye tahmin ediyorum.Ama bu şerefsizler yüzünden baya yorulduğum bir gerçek...

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı whitetrash adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun, umarım motosikletiniz bir an evvel bulunur.

Bu arada GPS üzerinden konumunu belirleyip cep telefonuna mesaj atan cihazlar var, pahalı motosiklet sürücüleri bence bu tarz ürünlerden taktırmayı düşünün.
    jammer la bozuyorlarmış sinyali. ne yazıkki o da çözüm değil.

Bence en kralın 120 desibel bir alarm taktırmak
    YA İSTİKLAL ,YA ÖLÜM ! ! !

Alemin kralı çarşı , herkeze karşı

Muktedirs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mr 150 vulture
    Kanı bozuk adiler ayıp ya insanların kazançlarına, mallarına el sürüyorlar Geçmiş olsun dostum
    Seyirci Kalma, Rüzgara Karşı Seyir Et..
    İyidin Evlat, Gerçekten İyidin... Ama Ben Olduğum Sürece Hep İkinci En İyi Olacaksınn.

NoScatter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Apache Rtr 150
    Adi şerefsizler ALLAH cezalarını versin inşallah en kısa zamanda bulursun şerefsizler ALLAH'ın dan bulsunlar

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Zinciri çelik halatı makasla, gps i jammerla, immobilizerı şifre çözücüyle, direksiyon kiliti, alarm zaten çocuk oyuncağı sanırım... ee daha ne kaldı ne yapmamız gerekiyor kapalı garajda olsa çalıyolar 7/24 güvenlikmi dikicez başına Allah bunları ıslah etsin.
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

savatage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDiAL 125 MH DRIFT
    geçmiş olsun, otoparktan herhangi bi hak iddaa etme hakkı var mı?

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Lanet olsun yok mu bu şerefsizlere bir çare?

Arkadaşlar motosikletinizi zincirle kilitlerken zincirin yere değmemesine özen gösterin.Zinciri kesmek için yerden güç alması gerekir(Sağlam zincirler için).Yerden destek alamazsa kolay kolay keseceğine inanmıyorum.
    ANGARAJ

yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    yabancı kelime bir şeyler yazmıştım. yanlış anlaşılıp silinmiş olabilir. yeniden yazıyorum hoş görün artık.
    bunları gözüm bir yerden ısırıyor haa taaamam bunlar bajingan yani ( ஒரு பிச் மகன் ) yani bedebah da derler. bazı yerlerde de เก๋าเจ้ง diyede tanınırlar
    sonuçta yabancı dil oldugundan imla ve telafuz hatalarını hoş görün )

Çok geçmiş olsun ya, şerefsizler o kadar rahatlar ki insanın kanı donuyor. Dünderi beri videoyu sarıp başa tekrar izliyorum, her seferinde sanki benim bir parçamı götürüyorlarmış gibi oluyor, sizi düşünemiyorum bile...

Umarım bu şerefsizler acemilerdir, değillerse bile salaklıklarına gelir bir yerden fire verirler de bir an önce bulunur motor ve cezalarını çekerler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)