Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

HONDA cbf-150 ile 600 RR kıyaslaması :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    kingcüneyt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    aynısı bendede oldu irfan abi.. kuzenımın z 750 sini sürdüm 50 km kadar 2011 makına olduğu için ne sapma nede titreme var yemin ederim küçük cc li motor sürmek ondan zormuş tecrübesi olana.. ilk 150 sonra 180 ne veririsen gidiyor en sonda kendıme güvenim geldi açtım gazı 235 i gördüm ama ne görme gözümü kadrana cevirmeyle yolun bitmesi bir oldu.. Eve geldik benim heryerım ağrımaya başladı iki gün kendıme gelemedım o anı hızlanma o adrenalin beni yedi bitirdi.. arabamı satıp almayı düşünüyorum Allahın izniyle ama tecrübe sahibi olmadan hız yapmak çok tehlıkelı. Allah olmayalarda nasip eder inş.amin.. bu arada makınada daha sıfır gibi yakışmışsın eşofman spor ayakkabı fılan tam kendı olmuş..
    piyanist_irf bunu beğendi.
    Rx 115 Mavi (2004) Rx 135 King Yeşil (2002), Rx 135 King Yeşil-Siyah (2003) Ford Fiesta Flair Bordo (2000) Ford Fiesta Ghia Gri (2000) Peugeot 206 Xt Gümüş Gri (2005) Ybr Esd Siyah 125 (2012) Ford Fiesta (2006) Ford Fiesta (2009) Yamaha R6 (2013 ) Vınn Vınnn

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    vayyy kankam sen ne ayaksın yawww ulen çuval giysen yine yakışır sana maşallah bee sen bu bozuk psikolojiyle gitmiyor diye cbf150 ye eşek muamelesi yapma sakın haaa bu arada dediğin gibi sen cbf serisinden büyütmeye devam et edeceksen,totoşun rahatını hiç bozma racingle falan...
    Arkadaşımıza buradan hayırlı olsun,allah kaza bela göstermesin...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Sana daha çok yakışmış İrfan Abi motor
    Allah sana daha güzellerini nasip etsin

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Alıntı kingcüneyt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynısı bendede oldu irfan abi.. kuzenımın z 750 sini sürdüm 50 km kadar 2011 makına olduğu için ne sapma nede titreme var yemin ederim küçük cc li motor sürmek ondan zormuş tecrübesi olana.. ilk 150 sonra 180 ne veririsen gidiyor en sonda kendıme güvenim geldi açtım gazı 235 i gördüm ama ne görme gözümü kadrana cevirmeyle yolun bitmesi bir oldu.. Eve geldik benim heryerım ağrımaya başladı iki gün kendıme gelemedım o anı hızlanma o adrenalin beni yedi bitirdi.. arabamı satıp almayı düşünüyorum Allahın izniyle ama tecrübe sahibi olmadan hız yapmak çok tehlıkelı. Allah olmayalarda nasip eder inş.amin.. bu arada makınada daha sıfır gibi yakışmışsın eşofman spor ayakkabı fılan tam kendı olmuş..

iyi niyetlerin için teşekkür ederim cüneytçim allah isteyen tüm dostlarımıza nasip etsin, lakin çok tehlikeli aletler belli bir deneyeim ve tecrübeden sonra karşı konulamaz bir tat bıraksada ,insanda yinede söylediklerine amin diyorum kardeşim
    bu arada üzerimdekiler eşofman değil benim düddülde giydiğim motor kıyafetleri ayakkabılar hariç

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:04 ----------

Alıntı Ahmet N. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vayyy kankam sen ne ayaksın yawww ulen çuval giysen yine yakışır sana maşallah bee sen bu bozuk psikolojiyle gitmiyor diye cbf150 ye eşek muamelesi yapma sakın haaa bu arada dediğin gibi sen cbf serisinden büyütmeye devam et edeceksen,totoşun rahatını hiç bozma racingle falan...
    Arkadaşımıza buradan hayırlı olsun,allah kaza bela göstermesin...
    yok be panpişim biz yerimizi mesafemizi duracağımız yeri biliriz evvel allah sen bir garip adamsın ,gümüş zurna senin neyine hesabısı 600 rr bana sıkıntı yapar

benim gözüm hayabusada

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:07 ----------

Alıntı Uğur Ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sana daha çok yakışmış İrfan Abi motor
    Allah sana daha güzellerini nasip etsin
    amin uğurcum ..... mezunun canlı şahitlerindensin senden kısa süre sonra bizde çıktık zaten sağol varol gözlerinden öperim
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Hayırlı Olsun Abi Buda Bi Tecrübe Sonuçta

Yanlız Sormak İstediğim Bişey Var Abi Senin Boy Kaç Cm Yani Şundan Soruyorum Ayak Uçlarınla Basıyorsun Ama Belin Kambur Duruyor Sen Mi Bilerek O Şekilde Yere Basıyorsun Yoksa Öylemi Oluyor

Ben hiç 600rr sürmedim ama boyum 1.66 ER-5 ve F650GS Üzerine oturdum onda bile ayaklarımın orta kısmı basmasada yere tam parmakların gerisinden basa biliyordum
    [COLOR="Red"][B]Motosiklet bir özgürlük ve keyif aracıdır. Bu özgürlük ve keyfin en önemli ve öncelikli koşuluysa kask kullanımıdır.
    Kask, motosiklet sürüş güvenliğinin en önemli ve olmazsa olmaz koşuludur.[/B][/COLOR]

Motosikleti
    Alıntı AzRaİL42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı Olsun Abi Buda Bi Tecrübe Sonuçta

Yanlız Sormak İstediğim Bişey Var Abi Senin Boy Kaç Cm Yani Şundan Soruyorum Ayak Uçlarınla Basıyorsun Ama Belin Kambur Duruyor Sen Mi Bilerek O Şekilde Yere Basıyorsun Yoksa Öylemi Oluyor

Ben hiç 600rr sürmedim ama boyum 1.66 ER-5 ve F650GS Üzerine oturdum onda bile ayaklarımın orta kısmı basmasada yere tam parmakların gerisinden basa biliyordum
    anladım kardeşim benim boy 1.65 e yakın yakın tabi uzamadıysa sırtımdaki kamburluk belim rüzgar aldığı zaman ağrı yapıyor daha önceden hasarlı olduğu içn korumalı bellik var lakin onun üzerine montun sırt koruma pedi binince böyle kamburumsu tospaa gibi bir görüntü oluşturuyor aman kötü görünsünde belim rüzgar almasın sonrasında çok acı çekiyorum zaten normal zamanda bile belime korse takarım mecburen

ayak üstü basmamın bir diğer sebebide şu olabilir korumalı pantolunun altında mecburen kot pantolonumu çıkaramadığım için biraz kasıntı sıkıntı yaptı bana , eeee 2 pantolonu üst üste giyersen daha kışlık iç astarlarını çıkarmadım onları saymıyorum

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    irfan abi güzel bir deneyim olmuş senin için...
    çok güzel...
    birde aktif kullanıcı olsan çok deli tat alırsın o makineden..
    makasları, virajları, hızlanması anlatılamayacak gibi bir duygu...

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anladım kardeşim benim boy 1.65 e yakın yakın tabi uzamadıysa sırtımdaki kamburluk belim rüzgar aldığı zaman ağrı yapıyor daha önceden hasarlı olduğu içn korumalı bellik var lakin onun üzerine montun sırt koruma pedi binince böyle kamburumsu tospaa gibi bir görüntü oluşturuyor aman kötü görünsünde belim rüzgar almasın sonrasında çok acı çekiyorum zaten normal zamanda bile belime korse takarım mecburen

ayak üstü basmamın bir diğer sebebide şu olabilir korumalı pantolunun altında mecburen kot pantolonumu çıkaramadığım için biraz kasıntı sıkıntı yaptı bana , eeee 2 pantolonu üst üste giyersen daha kışlık iç astarlarını çıkarmadım onları saymıyorum
    Teşekkürler Sağlıcaklaa.... Daha farklı makinalarda'da görmek isteriz :p bu arada abi sen baya 170-175 gibi duruyon o yüzden sordum yanlış anlama
    [COLOR="Red"][B]Motosiklet bir özgürlük ve keyif aracıdır. Bu özgürlük ve keyfin en önemli ve öncelikli koşuluysa kask kullanımıdır.
    Kask, motosiklet sürüş güvenliğinin en önemli ve olmazsa olmaz koşuludur.[/B][/COLOR]

Motosikleti
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    irfan abi güzel bir deneyim olmuş senin için...
    çok güzel...
    birde aktif kullanıcı olsan çok deli tat alırsın o makineden..
    makasları, virajları, hızlanması anlatılamayacak gibi bir duygu...
    yavvvv bekirim tam zopalık adamsın deşme yaramı daaaaaaa

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:33 ----------

Alıntı AzRaİL42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler Sağlıcaklaa.... Daha farklı makinalarda'da görmek isteriz :p bu arada abi sen baya 170-175 gibi duruyon o yüzden sordum yanlış anlama
    yok be kardeşim benim niye yanlış anlayayım ? öyle takıntılarım yoktur allah beni böyle yaratmış olabilir bir araya geldiğim arkadaşarım benim aslında ne kadar iri yarı bir adam olduğumu bilirler

-unnamed- bunu beğendi.

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    amma iri yarı adammışsın he irfan abi(:
    bu arada kuzenimle yanına ziyarete gelmeyi düşünüyoruz hep...
    bir türlü nasip olmadı...
    yoksa sen bizi istemiyormusun:(

Motosikleti
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    amma iri yarı adammışsın he irfan abi(:
    bu arada kuzenimle yanına ziyarete gelmeyi düşünüyoruz hep...
    bir türlü nasip olmadı...
    yoksa sen bizi istemiyormusun:(
    gelin artık bayadır görüşemiyoruz kapandın iş güç olm biraz hava alın len

bu gün abdullah kardeşim geldi mt den ufak tefek motorundaki yaraları sardık beraberce , nede olsa edeple gelen lutufla döner
    -unnamed- bunu beğendi.

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    eyvallah abim..
    kalp kalbe karşıdır valla bende sizleri çok özledim...
    evlecenez para lazım abi

aparat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    irfanım mucidim,600 ar ar'a bindinde bi teker göremedik olmuyor yani
    eray_uluyazı bunu beğendi.
    ...kağıttan gemilerle okyanusları geçemezssin...
    Drift Religion

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Bu fotoyu çeken benim ve sol köşesi görünen cbf te benim motör Hey be. He gidi günler hey. Geçen sene yaz idi Hey be Mete. Eskiden gezerdin tozardın. Başlık açar fotolarını, yaşadıklarını, köfterlerini paylaşırdın. Gelirdin giderdin. Ulen özledim be. Gerçekten özledim.

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Aman İrfan Bağımlılık yaparr sonra maazallah.
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Guzel tecrube olmus.
    Altiyuzluk makinalari bende cok seviyorum ama yurumuyor abi!
    Alican,pistte oynayacan.
    Super eglenceli aletler.
    Eskiden o luksum
    vardi.
    Simdi zaman yok.
    :(

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    45 kmde 2.7 lt. yakıt harcadı yani 2000 cc aracım kadar eeee aslana bakıyorsan yemini vermek gerek
    Biz ybr de 230 Km yi 35 tl ye 8 Litre Yani 37.760 Tl tuttu Siz
    45 Km yi 11.750 Ye gitmişşiniz

Tmm aslan sütüde %64 ü vergi olan benzin de neyse unut gitsin anlayan anladı
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Bence faydalı bir kıyaslma olmuş ara motor almadan direk 600 ve uzeri motor alcaklar icin iyi tecrube olur
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

Motosikleti
    Alıntı aparat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    emanetin canı burnundadır cem abi ön tekeri kısmen gördüm ben , sen rahat ol ama arka tekeri göremedim

Motosikleti
    Alıntı aparat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    emanetin canı burnundadır cem abi ön tekeri kısmen gördüm ben , sen rahat ol ama arka tekeri göremedim yauuu buraya ne oldu beöyle ben tek sana yorum yazdım 2 tane çıkmış

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:43 ----------

Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu fotoyu çeken benim ve sol köşesi görünen cbf te benim motör Hey be. He gidi günler hey. Geçen sene yaz idi Hey be Mete. Eskiden gezerdin tozardın. Başlık açar fotolarını, yaşadıklarını, köfterlerini paylaşırdın. Gelirdin giderdin. Ulen özledim be. Gerçekten özledim.
    aynen ethemcim ellerine sağlık resim için , bu arada sahi mete hiç görünmüyor ortalıkta , belediye bunu zehirlemiş olmasın sakın ???

kaskın duruyor istersen gel istersen ben getireyim gözüm

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:46 ----------

Alıntı motoseyyah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aman İrfan Bağımlılık yaparr sonra maazallah.

valla serdar abi çok geç kaldık abi yaptı bile kaç gündür etkisinden kurtulmaya çalışıyorum

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)