Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Aynalı Cam

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yok
    İyi akşamlar bu aynalı camlar dikkatimi çekti şunun gibi gümüş renkli olanı

http://image5.sahibinden.com/photos/...6310666zh6.jpg

Şimdi bu aynalı camları biz nereden alabiliriz? Aynalı cam kullanan varmı çok karizmatik duruyo ve insanlar yüzümüzü göremiyo hele aynalı gözlük bulabilirsem alıcam güzel dikizlenir Arabaya aynalı cam taktırabilirmiyiz yasal mıdır? Son soru olarak aynalı camdan yol falan nasıl görünüyor güneş gözlüğü gibi midir?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cama film çekmeyi deneyin derim. 1 mt bişi alsanız 10-15 deneme yapma hakkınız olur

ysn17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoranTorro 100 - Mtr 125
    Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cama film çekmeyi deneyin derim. 1 mt bişi alsanız 10-15 deneme yapma hakkınız olur
    Film yasak sanırım
    polis gördüğü yerde çıkarttırıyor tavsiye etmem. Aynalı güzele benziyor ama görüşü etkilemez mi acaba ?
    Bir ağaçtan binlerce kibrit çöpü olur, ama unutmayalım ki bir kibrit çöpünden de binlerce ağaç kül olur...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yok
    Film görüşü etkiliyor etrafı siyah görüyoruz ve yüzümüzü görebiliyorlar aynalı gözlükte bildiğin ayna gibi birinde gördümde çok hoşuma gitti

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yok
    Açık renk olanı illaki vardır ihtiyaca binaen.
    Görüşü etkiler illaki ama kaska aynalı cam taktırmak çok güzel olur yüzümüzü göremezler hele arabaya süper olur

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    kasklar için zaten bu tarz vizörler var ben şahsen LS2 için siyahını almıstım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yok
    Alıntı harun27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kasklar için zaten bu tarz vizörler var ben şahsen LS2 için siyahını almıstım
    Yasal dimi yüzümüzü göremiyo diye sorun falan olmaz? nereden alabilirim?

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Ne yazık ki her kaskın bu tarz vizörleri olmuyor.Örneğin benim kaskın sadece siyah camı var.
    ANGARAJ

Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    kesinlikle yasal bu konuda kuskusuz ol ben Gaziantepte bulamadıgım için İstnbuldan Feyizoğlundan getirtmiştim üstelik kapıda ödeme seçeneği de var Feyizoglunda... Tavsiye ederim güvenilir firma ayrıca kargosuda hızlı çarşamba gunu ikindi vakti verdim siparişi cuma sabahı elimdeydi siyah vizörüm... mesela ben bunu almıstım http://www.feyizoglu.com/FF351-Siyah-Vizor_47084.html#0 ama kaskın marka vem modeli önemli

serseric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı harun27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kesinlikle yasal bu konuda kuskusuz ol ben Gaziantepte bulamadıgım için İstnbuldan Feyizoğlundan getirtmiştim üstelik kapıda ödeme seçeneği de var Feyizoglunda... Tavsiye ederim güvenilir firma ayrıca kargosuda hızlı çarşamba gunu ikindi vakti verdim siparişi cuma sabahı elimdeydi siyah vizörüm... mesela ben bunu almıstım http://www.feyizoglu.com/FF351-Siyah-Vizor_47084.html#0 ama kaskın marka vem modeli önemli
    gaziantepte kask satan mağazalar varmı böyle sadece motor eşyaları satan yer gibi her marka her fiyatta kask falan?

kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    gece görüşü nasıl? önemli olan o gündüz zaten görürsünde gece görüşü zorlaştırıyor mu?
    Gökyüzünün güzelliğini görmeyenler, kuşların neden uçtuğunu asla bilemeyecekler

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Alıntı Ezquero adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi akşamlar bu aynalı camlar dikkatimi çekti şunun gibi gümüş renkli olanı

http://image5.sahibinden.com/photos/...6310666zh6.jpg

Şimdi bu aynalı camları biz nereden alabiliriz? Aynalı cam kullanan varmı çok karizmatik duruyo ve insanlar yüzümüzü göremiyo hele aynalı gözlük bulabilirsem alıcam güzel dikizlenir Arabaya aynalı cam taktırabilirmiyiz yasal mıdır? Son soru olarak aynalı camdan yol falan nasıl görünüyor güneş gözlüğü gibi midir?
    Arabada yasak bu denli filimler fakat orjinal satılan filimli camlar var onlara birsey diyemiyorlar Mesela kendinden koyu kırmızı camlar var
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Alıntı serseric adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gaziantepte kask satan mağazalar varmı böyle sadece motor eşyaları satan yer gibi her marka her fiyatta kask falan?
    Kardeş Gaziantep kask konusunda kısır malesef ben kaskımı Coşkun motor diye bir motosiklet malzemeleri satan bir firmadan aldım gayette uygun satıyorlar bunun dısında Honda bayisi Yamaha bayisi birde Motoantep diye bir firma var bunlar da marka kasklar satıyorlar...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:57 ----------

Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arabada yasak bu denli filimler fakat orjinal satılan filimli camlar var onlara birsey diyemiyorlar Mesela kendinden koyu kırmızı camlar var
    Arabalarda yasak olmasının sebebi kaza anında camın dağılmasını engelleyip kişilerin dısarı çıkmasını engellemisinden dolayıdır... Kendinden siyah camlara polis hiç birşey demşyor trafik kanununa göre de cezası yok

İngiltere gibi motosiklet sürüş güvenliği ile ilgili yasaları olan ülkelerde bu gibi vizör camları yasak. "Light tint" olanlara izin veriliyor sadece. Dark tint, aynalı veya sarı / turuncu camlar yarışta kullanmak veya karlı bölgelerde offroad kullanmak içinmiş, bir yerde okumuştum. Ama ülkemizde tabii ki yasaldır çünkü umursayan yok.

Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    kardeş ne yapmalıyız peki güneşten göstergeleri bile okuyamadıgımız zamanlar dahası önümüzü bile göremediğimiz zamanlar oluyor... Ben bunun için aldım kaldı ki çok güneşte benim gözüm alerjik tepkiveriyor ve kasınmaya baslıyor mecbur gibiyiz bazı durumlarda... Ha gece durumuna gelirsek ben gecede kullanıyorum hiç fark yok gibi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yok
    Siyah film demiyorum filmde zorda olsa yüzümüz görünüyor gümüş aynalı camlarda yüzümüzü göremezler sırf bu yüzden araştırıyorum

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2012 esd :)
    Bulursam alicam, ben yasal değil gibi sanki ?

Carbon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yol verdim gitti.
    Ben 1 yıldır kullanıyorum LS2 kaskıma siyah yerine sarı tercih ettim.Gayet güzel kalabalık yerlerde dikkat çekiyor, insanlar daha da dikkatli bakıyor ama sadece kendilerini görüyorlar.Ben de etrafı istediğim gibi kesebiliyorum ışıklarda araç sürücüleriyle göz göze gelme derdi de yok.İçerden görüntüsü güneş gözlüğü takmış gibi beyaz camla aynı değil tabiki. Kötü yanı gece görüş sıfır.Vizör açık gitmek zorunda kalırsın.Ben beyaz camı da topcase de taşıyorum geceye kalırsam değiştiriyorum.Bu arada fiyatı da 30 TL.

http://img560.imageshack.us/img560/4524/img0084es.jpg

ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    krom vizör bende ls2 kaskımda kullanıyorum. gündüz çok güzel rahat oluyorsun ama gece hiçbişey göremiyorsun vizörü açıp gitmek zorundasın. yasal kimse karışamaz.
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)