Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Modifiye yaptırmak istiyorum.

Motovento
    REKLAM ALANI
    arca94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    çevremdekilere güzel aksesuarlı bir 100 lük cup göstermek
    Demişsin.. Çevrende aksesuarlı, modifiyeli, hatta egzozu delik aynaları olmayan apçilerin kullandığı o kadar çok cup var ki..

İnsanlardan hiç biri "aa ne güzel modifiyeli cup" diye düşünmez, emin ol..

Çünkü insanlar bu serserilerden o kadar çok tiksindi ki.. Sen ufak modifiyeler yapıp üzerine tulum, kask, eldiven, dizlik... Falan filanla da binsen..

İnsanların gözünde hep serseri olucaksın. Acı ama gerçek.. Diğer bi deyişle metallica'dan geliyor - Sad but True..

Bence her şeyin orijinali en güzelidir. Takarsın kaskını, binersin orijinal, sessiz motoruna.. İnsanlar "hay s** serserisi" diye geçirmez en azından.

Kusura bakma, benim cup'ları, cup kullanıcılarını aşağılamak gibi bi amacım yok. Sadece çevremdeki gözlemler ile insanların ne düşündüklerini çok iyi anlıyorum.
    Ki benim çevremde de orijinalliğini bozmadan binen çok arkadaşım var. Hatta bu forumda da çok insan var.

Yani.. Harcama güzel paranı, git o parayla geziler yap, toplan arkadaşlarınla yemek ye.. Korumalık al kendine.. Ne biliim iyi şeyler için değerlendir..

Haa bak bi buna bak:

Klasik

Bi de buna..

WTF?

Şimdi ben böyle yaptırmayacağım filan diyebilirsin ama.. İnsanların yolda gördükleri genelde bunlar olduğundan.. Anladın sen.
    x Fikirler, zorla ve şiddetle, top ve tüfekle asla öldürülemez! -Mustafa K. ATATÜRK-
    Acemi Motorcunun El Kitabı: -http://acemimotor.blogspot.com/-
    -arcadiril.blogspot.com-

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bY_aLp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX250
    ne yaparsan yap çevreyi rahatsız etme, aynalarını, sinyallerini sökme
    bu kawasaki bir başka dostummm

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Alıntı arca94 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Demişsin.. Çevrende aksesuarlı, modifiyeli, hatta egzozu delik aynaları olmayan apçilerin kullandığı o kadar çok cup var ki..

İnsanlardan hiç biri "aa ne güzel modifiyeli cup" diye düşünmez, emin ol..

Çünkü insanlar bu serserilerden o kadar çok tiksindi ki.. Sen ufak modifiyeler yapıp üzerine tulum, kask, eldiven, dizlik... Falan filanla da binsen..

İnsanların gözünde hep serseri olucaksın. Acı ama gerçek.. Diğer bi deyişle metallica'dan geliyor - Sad but True..

Bence her şeyin orijinali en güzelidir. Takarsın kaskını, binersin orijinal, sessiz motoruna.. İnsanlar "hay s** serserisi" diye geçirmez en azından.

Kusura bakma, benim cup'ları, cup kullanıcılarını aşağılamak gibi bi amacım yok. Sadece çevremdeki gözlemler ile insanların ne düşündüklerini çok iyi anlıyorum.
    Ki benim çevremde de orijinalliğini bozmadan binen çok arkadaşım var. Hatta bu forumda da çok insan var.

Yani.. Harcama güzel paranı, git o parayla geziler yap, toplan arkadaşlarınla yemek ye.. Korumalık al kendine.. Ne biliim iyi şeyler için değerlendir..

Yok benim fikrim azıcık süslü Sen nasıl kıyafet giyip saclarını yapıp traj oluyorsan kendine bakıyorsan motorunada bakmalısın arkadasımızın apachi olduguna inanmıyorum Hayır kimisi egsoz sesini cok seviyor fakat cok olmaması sartıyla toplumuzda

Tofaş tüm serilerine bakarsan anlıcaksın arabada Deri koltukdan Isıtıcıya otomatik cama +2500 cc motor takıyorlar egzosları görücen 0 arabadan pahalı +20.000 den baslıyor satısları Adam zevk için 1 Haftada lastik yakıyor Onlara sorun olmuyorda arkadasımıza mı olucak
    pikeas1988 bunu beğendi.
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

arca94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok benim fikrim azıcık süslü Sen nasıl kıyafet giyip saclarını yapıp traj oluyorsan kendine bakıyorsan motorunada bakmalısın arkadasımızın apachi olduguna inanmıyorum Hayır kimisi egsoz sesini cok seviyor fakat cok olmaması sartıyla toplumuzda

Tofaş tüm serilerine bakarsan anlıcaksın arabada Deri koltukdan Isıtıcıya otomatik cama +2500 cc motor takıyorlar egzosları görücen 0 arabadan pahalı +20.000 den baslıyor satısları Adam zevk için 1 Haftada lastik yakıyor Onlara sorun olmuyorda arkadasımıza mı olucak
    Ben arkadaşımıza apaçi demedim zaten..

Çevredeki apaçiler yüzünden böyle ufak güzellikler yapmak isteyen arkadaşlarımızda apaçi/serseri damgası yiyor demek istedim..

Ayrıca o tofaş şahin, doğan filan ayrı yerde..

Bizim apartmanda orijinal kullanan var.. Yollarda altındaki motorun onun arabasından pahalı olduğunu anlayınca üzerine çıkmaya çalışan hayvan oğlu hayvanlar var..

Bilirsin bizim halkımız gördüğü iki-üç örneği diğer herkesle bir tutmaya bayılır. Bunun için uyardım ben arkadaşı.
    x Fikirler, zorla ve şiddetle, top ve tüfekle asla öldürülemez! -Mustafa K. ATATÜRK-
    Acemi Motorcunun El Kitabı: -http://acemimotor.blogspot.com/-
    -arcadiril.blogspot.com-

151rsfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R
    yazıyı söksen ne olacak. mondial ve türevlerinden başka o tip cup üreten yok ki. neyi gizlemeye çalışıyorsun?
    16 BH 631

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Alıntı arca94 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben arkadaşımıza apaçi demedim zaten..

Çevredeki apaçiler yüzünden böyle ufak güzellikler yapmak isteyen arkadaşlarımızda apaçi/serseri damgası yiyor demek istedim..

Ayrıca o tofaş şahin, doğan filan ayrı yerde..

Bizim apartmanda orijinal kullanan var.. Yollarda altındaki motorun onun arabasından pahalı olduğunu anlayınca üzerine çıkmaya çalışan hayvan oğlu hayvanlar var..

Bilirsin bizim halkımız gördüğü iki-üç örneği diğer herkesle bir tutmaya bayılır. Bunun için uyardım ben arkadaşı.

Dediklerin bi bakıma dogru Sadece tip için modifye yapısak sanırım arkadasımız
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

.......................

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Modifiyeden kasıt ayna sökmek, egzoz delmek, bir sürü gereksiz ışık takıp motoru lunapark oyuncağına çevirmek, grenajları saçmasapan renklere boyamak ise cub'lar modifiyeye çok yatkın ama modifiyeden kasıt motosikletin tipini harbiden değiştirmekse vitesli commuter motorlar çok daha müsait değişikliğe, şu köylü tipi diye dalga geçtiğimiz Cg tarzı motoru bile modifiye edip tanınmaz hale getirmek mümkün hemde rezil bir görüntüye sahip olmadan.

benim maksadım güzel bir motora sahip olmak biraz değişilklik yapmakta bir şey olmazki . ufak tefek oynamalar olucak sadece.

Tropiksera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova 125 (2007) Yağı : 10w40 Kask : LS2
    Üyelik tarihin 04,05,2012 konu ve konu başlıklarını incemelisin, bundan sonraki konu başlığın marş basmıyor yardım!?

Bir dahaki konu başlığını dört gözle bekliyorum arkdaşım.!
    Nefesime gücü bahşet mevlâ , bir kuç daha atsam olur evvel Allah.

Motosikleti
    Honda PCX
    beyaz ampül, led koyabilirsin.. abartı egzoz ( tavsiye etmem polis anında söktürüyor..)..genelde bu gibi motorlar için pek bir aksesuar bulunmuyor..en iyisi biraz daha kaliteli motor almak daha fazla aksesuar seçeneği var

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Egzoz contasını çıkartınca da motor çok güzel ses çıkarıyo, kalkış hızı da artıyo acaba polis ne der orjinal ama contasız egzoza

beyazit60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym joymax250i
    çalıştığım yerin biraz ilerisinde adam çiğ köfteciye kurye motoru olarak mavi sıfır bi cup almıştı her önünden geçtikce gözüm düşerdi grenajları parlak çiziksiz bakımlı adam 1 hafta sonra eksozu açtırmış aynalar yok her yerinde ışıklar yanıyor iğrendim motordan saçma sapan stikerler yapıştırma dikkat mi çekmek istiyorsun git komple sedefli beyaza boyat motorunu emin ol çok dikkat çeker

ogozgugur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yuki rs 100 cup
    kardeş jantları boya
    reklam yaptır
    king egzoz al 150 lira civarı (müthiş ses) (hızını 5-10 km arttırır)
    let ışık döşe tercihen mavi-beyaz (kırmızı tavsiye etmem )
    xenon far taktır çok harika bunları yap istersen
    Ask ilkokulda KOMEDİ, Orta okulda TRAJEDİ, Lisede DRAM, İmam hatipte HARAMDIR...

Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    Alıntı beyazit60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o motora boşa para harcama ne taktırırsan taktır 100lük cup işte
    Öyle deme :D 125 likde yaparız :D
    Doğduğun yerde değil doyduğun yerde yaşarsın.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)