Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Antalya'dan alacağım motor için tavsiyelerinizi alabilirmiyim?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Whitehair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 SA
    MT dostlarım merhaba,

Eski bir üye olmama rağmen motosiklet hakkında sadece bildiği konulara yazan, yada bilmediği konularda ender olarak soru soran, ayrıca son bir iki yıldır forumdaki basit ve sürekli tekerrür eden aynı tip sorular için açılmış başlıklardan sıkıldığı için siteye login dahi olmadan kullanan bir forum kullanıcısıyım.

Malum sitemlerimizi ettikten sonra konuya geleyim, İstanbuldayım ve Antalya ilinden bir motosiklet beyendim. Motoru almak istiyorum fakat nasıl bir yol izlemeliyim?
    Satıcıya vekalet gönderip mi alayım? Bunu yapmamın bir sakıncası olabilirmi? Benim gidebilmem için izin almam gerek (bunuda kullanabilirim ama işin uzun yolu bu).
    Antalya Mt den getirebilirlermi diye kontrol yaptım ama forumları çok ölü ve bana cevap yazacaklarını dahi sanmıyorum (son mesaj mart ayında yazılmış).

Velhasıl yukarıda yazdığım gibi yardıma ihtiyacım var ve motor satılır diye biran önce işe koyulmam lazım, vakit kısa. Sizden gelecek bilgiler doğrultusunda işe koyulacağım.

Saygılar.
    Görebildiğin en uzak yere git, oradan daha uzakları göreceksin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

özelden telefonunu at...görüşelim...ama merkez harici yardımcı olamam...sahibinden bulduysan bir link atta evvela bir bakalım bana kaç diyor sana ne dedi bir kritik
    yapalım...antalya forum ölüdür ama motorize07 diye başka bir site var genelde orası daha aktif sebebide bu...

Whitehair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 SA
    Özel mesaj attım. teşekkürler.
    Görebildiğin en uzak yere git, oradan daha uzakları göreceksin.

konu halledilmiştir arkadaşlar lütfen kimse cevap yazmasın....
    ---------------------------------------------------------------------------------

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler