Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motor türünde kararsızım

Motovento
    REKLAM ALANI
    TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Arkadaslar Cup motor hız için deil zaten genelde tipi cok hos cok az bi sekille bile cok cok güzel hale gelebiliyorlar ..

Celik cant oldugu için tubeles oluyor ben sadece 125 liklerle gezerken gecmem önemli deil sadece kaybolmayacakları kadar geride kalmak istemiyorum...

Ybr ile uzun yolda,tabi cok yakar cublar cünkü sakin motorlardır ama cok uzun yola cıkmam en fazla 150-170 km tapa gaz da gitmem.

Sabuncu beli yokusu evet cok yüksek ama Ybr de 5 de cıkmıyor genelde 3-4 de Ybr bile bu denli yokusu 5 de cıkmazken ben cupla 4 de cıkmam normal bence

+Olarak Cup bana göre + ları Alcak motor küçük hafif 24 kilo ybr ye göre 3200 olmus +200 plaka=3400 cok yüksek bi para deil 15 cc için Ybr ye 4300.+200=4500 4500-3400=1100 Verilmez sanırım

2.el ybr ye baktım temiz cok zor nasıl kullanıldıgını zor anlarız
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    abicim eğer 3500 tl vereceksen 2. el SERVİS BAKIMLI YBR ara bulursun satarkende zorlanmadan satarsın o 125 liklerden de geri kalmazsın eğer onlarda modifiye yoksa onları geçersin bile
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abicim eğer 3500 tl vereceksen 2. el SERVİS BAKIMLI YBR ara bulursun satarkende zorlanmadan satarsın o 125 liklerden de geri kalmazsın eğer onlarda modifiye yoksa onları geçersin bile
    Ah ah bulsam inan kacırmıcam

21.000 km de 2008 model mavi kasa
    3200 diyor adam

Sahibinden de arastırıyorum motorlar nasıl anlatamam içime cok sinmedi Hos 0.ybr alıcak paramda var ama almak istemiyorum yeni kasaları berbar + olarak Cub lar cok hosuma gidiyor nasıl yapıcam kararsızım cok
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    2008 model motora 3000 den 1 tl fazla verme ama alacaksan da 2010 veya 2011 kasa al 2012 kasalarda boya çok kalitesiz yakından gördüm ama dediğin gibi 2010 veya 2011 kasa al
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    O yüzden istiyorum ya genelde 2007-8 model 3000 den asagı deil Bende 0 istiyorum kendim ögreneyim gözümle nasıl yaptım güveneyim 2.el cok güvenilmez snırım

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    ehliyet ve korumalar varmı peki???
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Motosikleti
    Alıntı ozrace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ehliyet ve korumalar varmı peki???

Korumam suanda yok alırken onlarıda alıcam Ehliyetim yazıldım 1 ay oldu gidiop geliyorum işte

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)