Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Açıklayan Olursa Sevinirim-Motor Seçimi-Büyük Bir Soru İşareti!

Motovento
    REKLAM ALANI
    erreeen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R Tricolor
    Alıntı dastok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    r125 cbr250 kawa250 arasında tavsiyeler?
    CBR 250 R ile Ninja 250 R arasında birkaç farklılık dışında gerek oturuş pozisyonu gerekse trafikte kullanım açısından hemen hemen aynıdır. YZF R125 yatarak kullanılan bir motor bildiğim kadarıyla.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bende 500cc bir motorla başladım. Daha önce scooter bile kullanmamıştım. Motorlu her taşıta ilgim vardır, az çok bilgim ve merakım olduğundan çok sıkıntı çekmedim. Hala öğrenme aşamasındayım, ahkam kesmek gibi olmasın ama iyiki daha ufak hacimli bir motorla başlamamışım diyorum. Açıkçası debriyaj konusunda sıkıntınız yoksa, çabuk gaza gelmiyorsanız bence 500 - 600 CC bir motosikletle başlayabilirsiniz. Benim şuanda kullandığım motor 52 beygir gücünde. Ne mermi gibi fırlıyor, ne de hantal kalıyor. Zaten motorum commuter olarak geçmekte. Benim size tavsiyem fırsatınız olursa bir 250CC lik ile 500-600 CC lik bir motora binerek kendiniz kıyaslamanız. Ben bununla trafiğe çıkamam kanısına varırsanız 250CC lik bir motosiklet tercih edersiniz. Ancak 125lik bir motorda bana kimse alınmasın ama oyuncak gibi geliyor.

Motosikleti
    2012 ninja 250r
    pazartesi sali honda gs2 eğitiminde olucam, sağolsunlar orada cbr600f kullandıracaklar bende aradaki farkı görmüş olucam açıkcası çok merak ediyorum. 150 cc motorlar gerçektende sıkıntı veriyor eğitimlerde kullandığım süre boyunca bitsede kurtulsam diyordum ama sonuçta süreç meselesi eğitimdede başka motor kullanılmaz.
    asla gaza gelen biri değilim ama otomobil kullanırkende altımda güçlü bir araç olsun istiyorum fakat ne makas yaparım nede saçma sapan hız yaparım ebnim için araç kullanmak tamamen keyif işi, tek isteğim kontrolsüz bir motor almamak

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dastok astsubay mısın?

Motosikleti
    2012 ninja 250r
    Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dastok astsubay mısın?
    94-97 arası okudum 97 de ayrıldım son sene

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)