Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Kaza yaptim

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Cbr 125 r 2012
    Bugun 70 ile giderken kamyon kaldirimdan cikarak yolu kapadi baltim
    Durmak icin cok gec attim kendimi ..

Motorda olusan hasar

Ya gidon yamuldu tamamen vites kirildi on cam dimiz aynalari eksoz ve yanlardaki parcalar ezildi hepsi degisecek ... Ortalama kac gun kac paraya mal olur yardim edin

CBR 125 R yeni kasa 600 km de motor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    quezzap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM 250
    Geçmiş olsun.. Umarım iyisindir :S Burdan fiyat söylemek zor. Servis e sormalısın. Tekrar geçmiş olsun.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    servislerde parça varmı Allah bilir...Emrah Arıkan da kaza yaptı aylarca parça bekledi...geçmiş olsun...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    geçm,iş olsun..................
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    bundan sonra hepinize kaza yapmayı yasaklıyorum geçmiş olsun arkadaşım.

Motosikleti
    Honda NC 700 X
    Geçmiş olsun arkadaşım, sende birşey yok sanırım, en mühimi o. Çok fikrim yok, eksper de değilim bu konuda ama 1.000-1.500 arası bir hasar sanırım. Muhtemelen de 15-20 gün sürer yapımı. Zabıt tuttunuz mu? Ehliyetin var mı? Eğer kamyon dediğin gibi hatalı çıkış yaptıysa ve senin ehliyetin varsa, kamyonun trafik sigortasından hasarı karşılayabilirsin. Motosiklet sevdana devam etmek istiyorsan, Honda Eğitim Merkezinden yada özel bir hocadan eğitim almanı tavsiye ederim. Tekrardan geçmiş olsun.

Motosikleti
    Cbr 125 r 2012
    Ehliyetim var zabit tutuldu ama parca cok beklermiyiz ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    tvs apache rtr150 gri (2011)
    Gecmis olsun

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    geçmiş olsun...süratin var mıydı acaba, ya da neden durumadın ya da kaçamadın...?

anaaaa daha dun rodaj konusu acmistin tuh gecmis olsun kac oraninda suclu adam parayi kim odeyecek?

babaduru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yılların Eskitemediği Peugeot 103-CBR 250 R(2011)
    Geçmiş Olsun..

Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    Sana bişey olmasında motor öyle böyle düzelir takma kafana
    Doğduğun yerde değil doyduğun yerde yaşarsın.

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Çok geçmiş olsun masraf bi şekilde halledilir önemli olan sana bişey olmamış olması.
    [COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

kanmix_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf150,Ybr,Tvs üçlüsü :)]
    geçmiş olsun
    İmza yok
    Ne Oldu Ha, Vuruyummu Sırtına
    Oğlum Bak Git

Motosikleti
    Cbr 125 r 2012
    Aynen dun rodaj konusu actim bu gun patladim ... Cok ciddi kazaydi motorun ustunden uctum 15-20 metre suruklendikten sonra kafami kamyonun eksozuna carptim o hiddetle ayaga kalkip kamyonun soforun bulundugu kapiya saglam tekme
    Salladim ...

Sadece kask vardi baska koruma yoktu ... Ama vucudumdan 1 damla kan bile akmadi ... Sansliydim

Ucretten ziyade zaman ve mukemmellik onemli motor bolumndr bisi yok eskisi gbi olurmu acaba ?

psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    Geçmiş olsun bugün benim önüme de bu tür bir kamyon kırdı bereket hızım yoktu da patlamadım kurtarabildim hemen önünde yan ayaklığa koyup ana bacı sövdüm,gözüm kararmıştı,aynı dediğin gibi kapıya vurdum bir kaç kez elim incindi kitledi kapıyı açıp indiremedim,pompadan elemanlar gelip uzaklaştırdı yatıştırdı beni,sonra kamyoncu indi benden daha çok korkmuştu babam yaşlarındaydı,olayın şokunu atlattıktan sonra sinirim az da olsa geçmişti adam nefesim kadar yakında çok gidip geldim elimdeki kaskı kafasında kırmamak için,sonra sicilimi düşündüm,ailemi,sevgilimi falan nasıl kendimi tuttum bende bilmiyorum ilk kaza anı kapıyı açabilseydim şu anda karakolda olurdum,
    Hiçbir canın özrü olmaz,sabır diliyorum.
    islambey bunu beğendi.
    "Önü yoktan sonu boktan bu kuru davadan,
    utanır gayret-i güfranla cehennem de geçer. "

Psychedelic Gececi

Motosikleti
    Honda NC 700 X
    Alıntı Deepzone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen dun rodaj konusu actim bu gun patladim ... Cok ciddi kazaydi motorun ustunden uctum 15-20 metre suruklendikten sonra kafami kamyonun eksozuna carptim o hiddetle ayaga kalkip kamyonun soforun bulundugu kapiya saglam tekme
    Salladim ...

Sadece kask vardi baska koruma yoktu ... Ama vucudumdan 1 damla kan bile akmadi ... Sansliydim

Ucretten ziyade zaman ve mukemmellik onemli motor bolumndr bisi yok eskisi gbi olurmu acaba ?
    Arkadaşım büyük geçmiş olsun, verilmiş sadakan varmış. Motosikletten kendini atmak yerine sonuna kadar fren yapsaydın daha mı iyi olurdu acaba diye sordum kendime, gerçi en iyisi olmuş sağlıklısın komple şu an için ama, teknik olarak diyorum Yedek parçası varsa uzun sürmez, yoksa sıkıntı olur. Yedek parçayı da ancak servis bilir, biz bilmeyiz. Parça olduktan sonra eskisi gibi olur motosikletin merak etme. Binmeye isteklisin halen, bu sefer şanslı değil çok şanslıydın, bir daha ki sefere bütün korumaların üzerinde olsun. Mont, pantolon, bot/çizme dahil.

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    Gecmis olsun kardesim sende birsey olmamasi sevindirici haber
    motor bir sekilde yapilir nasil olsa

kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    geçmiş olsun kardeş ucuz atlatmışsın
    Gökyüzünün güzelliğini görmeyenler, kuşların neden uçtuğunu asla bilemeyecekler

Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    Alıntı Deepzone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Salladim ...

Bak dostum isterse motorun her tarafı kopsun kırılsın biraz para biriktirip yeni alırsın ama sana bişey olmasın ben kendimi tehlikeye atmaktansa motoru tehlikeye atmayı tercih ederim.Motora iyi bir usta bul halleder o

Dostum ayrıca yakınlarındaki bir fakire sadaka var verilmiş sadakan varmış Allah korumuş.
    Doğduğun yerde değil doyduğun yerde yaşarsın.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)