Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motorumu çalmaya çaıştılar

Motovento
    REKLAM ALANI
    poyraz010 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr ESD 125 - 2016
    Büyük geçmiş olsun.
    Sen istiyor temiz bir yamaha ? Verecek 2.500 $ ..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ahmanamra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Geçmiş olsun dostum .

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    çok geçmiş olsun, motorun sizde kalması iyi; devrilmesi ve darp almanız kötü.. ne diyelim canım memleketim ne halde..

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    büyük geçmiş olsun tam götürmeden yakalamışsın Allahtan az daha geç kalsan gidecekmiş
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

bY_aLp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX250
    şeriatın gözünü seveyim hırsızlık yaptığı kolu kesiliyor bak bakalım bidaha milletin canını dişine takarak kazanıp aldığı malı çalınıyormu daha
    yashukawa bunu beğendi.
    bu kawasaki bir başka dostummm

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    benim yanımda çalışan arkadaşında evinden çalmışlar motoru çalan adam da şemsiyesini bırakmış jandarma gelir bunda parmak izi yoktur demiş yalandan biraz inceleyip gitmişler
    sana da geçmiş olsun
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    POLİSİ ÇAĞIRMAN SENİN BU İŞLERDE ACEMİ OLDUĞUNU GÖSTERİYOR
    adamı yakaladıysan kesinlikle polis çağırma bi de adamı dövdüğün için başın belaya girer
    harley is making love with davidson

Motosikleti
    Apache Rtr+Jl125C
    teşekkür ederim hepinize ayrı ayrı. tüm yorumları okudum.
    orası benim mahallem diyebilirim. ben tek kişiydim bir anda komşular ve iş yerindekiler sayesinde 20 kişiden fazla oluverdik. ne yazıkki pazar dezavantajdı. biini ben o hınçla yakaladım ama diğe ikisi pazarın içine girince tanıdıklar üstüne düşmeyip bıraktılar benimle ilgilendiler.

yakaladığımı biraz tartakladım. jackonbir arkadaşın yazdığı gibi polis gelince uzamasın diye dövmedik. ama tartakladım. kalıcı hasar gelmeyecek şekilde parmaklarını felan çevirip bir güzel bağırttım iti.

disk klidi kullanıyorum alarmlı değil. bir kere 120 tl verip 110 db lik almıştım. üstelik kumandalıydı da. evin önünde kilitlediğimde kaldırım olduğu için insanlar gçerken çarpıyor, uyarı seside yok direk bağırmaya başlıyor. yukarıda evden düğmeye basınca almıyor. şöyle bir şansım var kilitlediğim yer tam apartman kapısının yanı. önünde direk bir ışık var. ve karşıda da iki apartmanın güvenliği mevcut. onlardan da rica ettim bu güne kadar ev önünde bir sorun yaşamadık.

ne yazıkki temkinli gezemiyorum. burada biber gazı satan bir yer bulamıyorum, bulup alsam bile o biber gazından daha çok her zaman kafamda duran kaskıma güveniyorum. daha önceden test ettim buruna sağlam indirince bir daha adam kalkamıyor. iki kişi bir derece ama daha fazla olunca malesef işe yaramıyor ya, her türlü dayak yiyoruz. biber gazını çıkartıp sıkana kadar da aynı şey olacak. iyie bir ders oldu bana. sinirlenip koşmadan içeridekileri çağırsam üçünü birden yakalardık. bir daha olursa kendimi tutmaya çalışıp, motorumu da her zaman avlunun içerisine alacağım.

yashukawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    millet malına göz dikenin allah belasını versin diyorum başkada birşey demiyorum nasıl bir ülke olduk ya güpe gündüz milletin kapısının önünden alıp götürüyorlar ondan sonrada yok bizim ülkemiz böyle şöyle ayıp ya adamı alıyorsun karakola sabah serbest anlamıyorum

halepli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha cygnus l
    @ ygk kardeşim ilk önce geçmiş olsun allah beterini göstermesin

motorunu belirlememişsin merak ettim

istanbulda yaşıyorsan eminönü beyazıt mercan tarafında güvenlik eşyaları satanlar var ordan biber gazı alabilirsin bende yanımda taşıyorum
    semich bunu beğendi.
    MT-İSTANBUL Dikkatli sür, insanın yedek parçası yoktur....ÖNCE GÜVENLİK

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Öncelikle geçmiş olsun. Hırsız kafasına koyduktan sonra ne kadar önlem alsan da fayda etmeyebiliyor. Şu alttaki üründen sipariş verdim bu başlığı okuyunca; yorumlar fena değil, 2-3 kişiyi dağıtabiliyormuş. Sonuçta motosiklet üstünde başına herşey gelebilir insanın. Gecenin bir yarısı İstanbul sahil yolunda orta şeride gelip bana bıçak sallayan tinerciye bile denk gelmiştim, her türlü öküz mevcut etrafta biz yine de herşeye hazırlıklı olalım da.

http://www.hepsiburada.com/Liste/jen...KU=EVJENIX3079
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

Motosikleti
    Apache Rtr+Jl125C
    son yorumlar için teşekkür ederim. adana da yazşıyorum. biber gazı bir iki kişi için güzelde daha önce belirttiğim gibi daha fazl olunca pek bir işe yaramaz diye düşünüyorum. zaten olsa da onu ikullandığım eldiven ile sıkamam çok ince bir kafa yapısı var tüpün. eldiveni çıkarana kadarda iş işten geçer.

motor 3 tane var mondi 151 rs tvs apache jinlun jl125. kullanmaktan en çok keyif aldığım jinlunla çıkmıştım. jinlunun yanında 151rs duruyordu. jinlunu yükleyip götürdüler.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Geçmiş olsun,şerefsizlere bakar mısın ya hem motosikleti çalmaya çalış hemde kaba kuvvete başvur
    Allah beterinden ve tekrarından korusun

quezzap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM 250
    Büyük geçmiş olsun.. Umarım hak ettiğinden fazla bir ceza alır yakaladığınız şahıs.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Geçmiş olsun.

Bahar geldi,hayvanlar alemi sıcaklarla beraber uyanmaya başladı.Tecavüz,hırsızlık ve cinayet haberleri artar bu aylarda dikkatli olmak lazım.

Not: Hayvanları aşağılamak istemedim.

nedenamaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    adalet yerini bulacak rahat ol
    Dur, dinle. Hep konuşursan hiç bir şey duyamazsın.
    http://www.inciswf.com/korkuttunpic.swf

Motosikleti
    Ramzey QM50QT
    geçmiş olsun, daha büyüğü başına gelmesin..
    Live to ride, ride to live..[B][I][/I][/B]

Motosikleti
    yeni vespa GT 200, eski vespa Px 150
    Yuh artık , bu kadarını da hiç duymamıştım, hırsızlar iyice azıtmış ve pervasızlaşmışlar, geçmiş olsun diyorum, neyse ki motoru götürmeden görmüşsünüz onları..

Bu arada İstanbul' un hangi ilçesinde olduğunuzu merak ediyorum.. O ilçeyi hemen kara listeye almalı ki şayet işiiz düşüp de oraya gittiğimiz de motorun yanından bir an bile ayrılmamalı, mümkünse park bile etmemeli...

Motosikleti
    Apache Rtr+Jl125C
    teşekkür ederim herkese. malesef arkadaş bir gün nezarette kalıp bilmemne altında bırakılmış. yani gözetimde olacak bir sonraki suçunda yargılanacak. devet diyor ki seni bıakıyorum çalamadın git çal ondan sonra gel bana...

bu arada istanbul değil adana ve mersinde ikamet ediyorum. her ikisinde de

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2011
    bu biber gazı nereden alınıyor acaba?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)