Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Yeni Başlıyan İçin öneri

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar Gösterişli Olsun Ama Pahalı Olmayan Motor İstiyorum Bana Önerebileceğiniz Bir Motor Var Mı? Örnek:http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...2233741/detay/
    Motoru Alıcaktım Kimse Övmemiş Yorumlara Falan Baktımda.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bY_aLp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX250
    in misin cinmisin necisin ehliyetin varmı sürüş tecrüben varmı kaç paralık bişe bakıyorsun ne tarz istiyorsun korumalıkların tammı
    bu kawasaki bir başka dostummm

Alıntı bY_aLp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    in misin cinmisin necisin ehliyetin varmı sürüş tecrüben varmı kaç paralık bişe bakıyorsun ne tarz istiyorsun korumalıkların tammı
    Ehliyetim Var Sürüş Tecrübem Var Sayılır Kurstan 5,6 Bin Tl Arası Bir Motor Arıyorum Korumalıklar Vs. Yok Motoru ALınca Tüm Ekipmanları Alacağım.

Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    Bence ilk başlayış olarak mondial mh 125 drift al daha sonra seviye seviye atlatırsın yada honda cbr125 al
    Doğduğun yerde değil doyduğun yerde yaşarsın.

wallaby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GV250
    Nacizade tavsiyem önce korumaları ve sağlam bir kask alman ve sonra kalan bütçen ile hareket etmen.
    tabi taktir senin.

Alıntı wallaby adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nacizade tavsiyem önce korumaları ve sağlam bir kask alman ve sonra kalan bütçen ile hareket etmen.
    tabi taktir senin.
    Kardeşim Ekipman Sorun Değil Ben Motor Olarak Ne Almalıyım Diyorum Ekipmanı Motorun Yanında Alıcam En İyi Ekipmanları Alıcam Emin Olabilirsin.

Arkadaş mrb
    Önce şunu bunu al demicem sonuçta motorsuz ekipman ise yaramaz, ekipmansiz da motor kullanılmaz.

Kurstaki bikaç saat sürüyüş motor dünyasındaki gerekli tecrübenin %5 ini bile vermez sana.
    Tecrübeliyim demek için en az bir 5 bin km yapmak lazım.
    Motor seçimi için kolay gelsin. Linkini verdiğin modelin görüşü güzel gerçekten.

Alıntı Karlıyollar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence ilk başlayış olarak mondial mh 125 drift al daha sonra seviye seviye atlatırsın yada honda cbr125 al
    Önerini Dikkate Alacağım Teşekkürler.Phantom Fazlamı Gelir Diyorsun?

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:18 ----------

Alıntı MRay57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaş mrb
    Önce şunu bunu al demicem sonuçta motorsuz ekipman ise yaramaz, ekipmansiz da motor kullanılmaz.

Kurstaki bikaç saat sürüyüş motor dünyasındaki gerekli tecrübenin %5 ini bile vermez sana.
    Tecrübeliyim demek için en az bir 5 bin km yapmak lazım.
    Motor seçimi için kolay gelsin. Linkini verdiğin modelin görüşü güzel gerçekten.
    Tecrübem Var Demedim Var Sayılır Dedim Tabiki Motoru Bugün Aldım Yarın Otobanda Kullanmıyacağım Motorumu Aldıktan Sonra Eğitim Alıcam.Yorumun İçin Teşekkürler.

Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    O motorda güzel ama şuan daha yeni başlıyacaksın kullanmaya yani o makina çok pahalı bence daha ucuz bişeyler al 1 sene falan kullanırsın öğrenirsin güzelce sonra onu satıp bunun gibi alabilirsin çünkü şimdi o makina çok pahalı düşersin falan çizilir dağılır daha ucuz bişeyler almanı öneririm.
    Doğduğun yerde değil doyduğun yerde yaşarsın.

Güzel Şale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cbf 150 alabilirsin. Bu sınıfın en konforlusudur ve en sorunsuzlarındandır. Sahibinden de baktığın motosikletten uzak dur. Adı 250cc olan bir motor o kadar. Detaylı bilgi için cbf 150 kullanıcıları bölümüne bakabilirsin.
    Nokta kadar menfaat için virgül kadar eğilme...

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    eğer bu parayı verecek bütçen varsa neden japon bakmıyorsunda çinli bakıyorsun? 2.el temiz japonlara göz at derim, cbr 125, cbf 150, ybr esd 125, apache rtr 150(hint)...

Alıntı c3nk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eğer bu parayı verecek bütçen varsa neden japon bakmıyorsunda çinli bakıyorsun? 2.el temiz japonlara göz at derim, cbr 125, cbf 150, ybr esd 125, apache rtr 150(hint)...
    Güzel Kardeşim Motorsiklet Almak İstiyorum Marka Arıyorum Sizin Gibi Bilen Arkadaşlara Danışıyorum Hangisini Almalıyım Diye Sen Bana Ne Diyorsun Yorum İçin Teşekkürler Bakıyorum.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...9780404/detay/
    Bu Motordan Bahsediyorsun Herhalde Çok Güzelmiş Bunuda Listeye Ekledim.

Güzel Şale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kardeşim kaliteli ve sorunsuz alabileceğin üç model var. Yamaha Ybr125, Honda Cbf150 ve Tvs Apache rtr150. Ybr 4200 civarı, tvs 4100 civarı ve cbf 4500 civarı fiyatları vardır. Tvs kıvraktır, son hız olarak 5-10 km daha hızlıdır ama titreşimlidir. Ybr sorunsuzdur, iyidir hastır ama bisikletvari bir görünüme sahip. Cbf ise içlerinde en kalıplısı ve konforlusudur. Üç modelinde yakıt tüketimleri birbirine yakındır. sonuç olarak bu üç modelden hangisini alırsan al sorun yaşatmaz sana. Şimdiden hayırlı olsun.
    Nokta kadar menfaat için virgül kadar eğilme...

Alıntı BlackCastle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Önerini Dikkate Alacağım Teşekkürler.Phantom Fazlamı Gelir Diyorsun?

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:18 ----------

Tecrübem Var Demedim Var Sayılır Dedim Tabiki Motoru Bugün Aldım Yarın Otobanda Kullanmıyacağım Motorumu Aldıktan Sonra Eğitim Alıcam.Yorumun İçin Teşekkürler.
    Yok kardeşim bi sıkıntı yok ben seni anladım eleştiri falan kesinlikle değildi yanlış anlaşılma olmasın.

Herkez CBR 125 le basla diyor. Bende yeniyim ama asla 125 cclik bi motorla başlamayı düşünmüyorum.
    600 cc Roadster düşünüyorum sanada böyle Hornet, Z 750 tarzı bişey önermek isterdim ama taslanirim herhalde.

Daha yenisin falan filan deniliyor, önemli olan motorun hacmi değil önemli olan kendi kendimize mukayet olabilecekmiyiz.
    Kursta Yamaha XJ yi dün yolda kullandım ilk defa. 80-100 le giderken resmen uçuyormus gibi oluyor insan.
    Yani demem oki yeni bir sürücü tehlike nin zaten farkında aşırı hız yapmaz. O halde niye ufacık bir motor la başlasın?

Tabi bide işin maddi yönü var düşük cc daha ucuz oluyor.

Neyse kolay gelsin.

Alıntı Güzel Şale adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim kaliteli ve sorunsuz alabileceğin üç model var. Yamaha Ybr125, Honda Cbf150 ve Tvs Apache rtr150. Ybr 4200 civarı, tvs 4100 civarı ve cbf 4500 civarı fiyatları vardır. Tvs kıvraktır, son hız olarak 5-10 km daha hızlıdır ama titreşimlidir. Ybr sorunsuzdur, iyidir hastır ama bisikletvari bir görünüme sahip. Cbf ise içlerinde en kalıplısı ve konforlusudur. Üç modelinde yakıt tüketimleri birbirine yakındır. sonuç olarak bu üç modelden hangisini alırsan al sorun yaşatmaz sana. Şimdiden hayırlı olsun.
    Çok Sağol Kardeşim Dediğin Motorları Aldım Listeme Bu Motorlar Arasından Birini Alacağım Kesin Yorumun Yönlendirmen İçin Teşekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:49 ----------

Yok kardeşim bi sıkıntı yok ben seni anladım eleştiri falan kesinlikle değildi yanlış anlaşılma olmasın.

Herkez CBR 125 le basla diyor. Bende yeniyim ama asla 125 cclik bi motorla başlamayı düşünmüyorum.
    600 cc Roadster düşünüyorum sanada böyle Hornet, Z 750 tarzı bişey önermek isterdim ama taslanirim herhalde.

Daha yenisin falan filan deniliyor, önemli olan motorun hacmi değil önemli olan kendi kendimize mukayet olabilecekmiyiz.
    Kursta Yamaha XJ yi dün yolda kullandım ilk defa. 80-100 le giderken resmen uçuyormus gibi oluyor insan.
    Yani demem oki yeni bir sürücü tehlike nin zaten farkında aşırı hız yapmaz. O halde niye ufacık bir motor la başlasın?

Tabi bide işin maddi yönü var düşük cc daha ucuz oluyor.

Neyse kolay gelsin.
    Kardeşim Bu Konuda Sana Katılmıyorum Yüksek Ccli Motorlar Genelde Ağır Olurlar Buda Kullanmasını Bilmeyen Adam İçin Sorun.Buradan Yola Çıkarsak Demek İstediğin Yanlış
    http://www.youtube.com/watch?v=Hvunr0meJt0
    Yorumun İçin Çok Teşekkürler.

Alıntı BlackCastle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok Sağol Kardeşim Dediğin Motorları Aldım Listeme Bu Motorlar Arasından Birini Alacağım Kesin Yorumun Yönlendirmen İçin Teşekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:49 ----------

Kardeşim Bu Konuda Sana Katılmıyorum Yüksek Ccli Motorlar Genelde Ağır Olurlar Buda Kullanmasını Bilmeyen Adam İçin Sorun.Buradan Yola Çıkarsak Demek İstediğin Yanlış
    http://www.youtube.com/watch?v=Hvunr0meJt0
    Yorumun İçin Çok Teşekkürler.
    Hocam haklısın bu motorlar gerçekten ağır. Ama sürüyüşü etkilemez ki? Ben 70 kiloluk bir insanım aslında daha hafif olan yamaha xt kullanıyordum düne kadar, dedilerki tekerler patladı bugün bunu kullancan 250 kg luk motor. İlk başta korktum tabi bende kalıp falan 0 zaten.
    2 saat boyunca sürdüm en ufak bir rahatsızlık vermedi. Aksine inanılmaz rahat konforlu bir sürüyüş oldu.

Yapman gereken virajlarda daha temkinli olmak.

Ama dersen ben şehir içinde ön teker kaldircam akrobasi yapcam diyorsan o başka.
    Yorumum yanlış değil bence. Eğer profesyonel amaçlı kullanmicaksan motoru 125 cc alınmaz.
    Ben avrupada yaşıyorum. Eğitimin disiplinin çok üst düzeyde olduğu bir yerde kimse 125 cc kelimesini kullanmıyor. Belki bu yüzden sizi anlamakta zorlanıyorum.

İyi günler

yesewi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DEWOX CLASİC BİSİKLET
    Gösteriş istiyosan ya z1000 yada hayabusa alıcaksın hacı böle gazladınmı millet hem sesine hem görüntüne ahyran olucak hayabusayla başlamanı tavsiye ederim
    Ne Adamlar gördüm Altında Motor Yok. Ne Motorlar Gördüm Üzerinde Adam Yok.....

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    tvs apache alabilirsin.uzun zaman sorunsuz kullanırsın kanuni ye gelince;tamam motosiklet'den anlarız ama o model yeni olduğu için belki ilk alan ve kullanan sen olacaktın.yani artı ve eksilerini bilemediğinden kimse önermiyor diyebilirim.anlayacağın tamamen kapalı kutu...
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Alıntı yesewi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gösteriş istiyosan ya z1000 yada hayabusa alıcaksın hacı böle gazladınmı millet hem sesine hem görüntüne ahyran olucak hayabusayla başlamanı tavsiye ederim
    Kimi gösteriş için ona biner kimi "Bindimmi adam gibi motora binerim demek için"

Hocam haklısın bu motorlar gerçekten ağır. Ama sürüyüşü etkilemez ki? Ben 70 kiloluk bir insanım aslında daha hafif olan yamaha xt kullanıyordum düne kadar, dedilerki tekerler patladı bugün bunu kullancan 250 kg luk motor. İlk başta korktum tabi bende kalıp falan 0 zaten.
    2 saat boyunca sürdüm en ufak bir rahatsızlık vermedi. Aksine inanılmaz rahat konforlu bir sürüyüş oldu.

Yapman gereken virajlarda daha temkinli olmak.

Ama dersen ben şehir içinde ön teker kaldircam akrobasi yapcam diyorsan o başka.
    Yorumum yanlış değil bence. Eğer profesyonel amaçlı kullanmicaksan motoru 125 cc alınmaz.
    Ben avrupada yaşıyorum. Eğitimin disiplinin çok üst düzeyde olduğu bir yerde kimse 125 cc kelimesini kullanmıyor. Belki bu yüzden sizi anlamakta zorlanıyorum.

İyi günler
    Anladım Hocam Çok Haklısınız Büyük Motorlardan Korkuyorum Ne Yalan Söyliyeyim Belki Kullanmadığımdandır.Yorum İçin Teşekkürler.tvs apache De Karar Kılacağım Gibi Duruyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:17 ----------

Alıntı ozrace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tvs apache alabilirsin.uzun zaman sorunsuz kullanırsın kanuni ye gelince;tamam motosiklet'den anlarız ama o model yeni olduğu için belki ilk alan ve kullanan sen olacaktın.yani artı ve eksilerini bilemediğinden kimse önermiyor diyebilirim.anlayacağın tamamen kapalı kutu...
    Evet Hocam Bende O Motorda Karar Kıldım Gibi Araştırmaya Başladım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:19 ----------

Alıntı yesewi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sırf Gösteriş İçinde ALmıyorm Hocam Hem İletişim Amaçlı Hem Gösteriş(Gösteriş Dedinmi Motorda Asalet Olsun Yeter) Hemde Motor Sevgisinden.)

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)