Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

garanti kağıdı kayıp ne olacak şimdi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mondial 150 mc
    Abilerim öncelikle hayırlı sabahlar diliyorum.İnşallah günümüz kazasız belasız geçer.Benim motorum mondial 150 mc.İlk sahibi olan İbrahim abi benim tanıdğım galerici Ercan abiye sattı.İbrahim abi Ercan abiye garanti belgesini vermiş.Benim motorda terleme yapmış yağ birikintisi vardı.Mondial bayisine gittim.Garanti belgesini getir de değiştirelim dedi.Ben de tamam dedim.Ercan abim de garanti belgesini kaybetmiş ilk aldığımda da vermedi çünkü kaybetmiş.Mondial bayisine gittim.Garanti belgesi kaybolmmuş abi ne olacak dedim.Onu kesin bulun dedi.parayla yaptırmak isttesem dedim.Conta değişecek 5 tl işçilik ücreti 50 tl alırım dedi.Beni mi korkuttu anlamadım ama şimdi ne olacak abiler.Ne yapayım garanti belgesi yok yani.Bakıma verince de epey kitlerler heralde

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bY_aLp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX250 ABS
    garanti kağıdına gerek varmı ki? şase ve plakandan garantili olduğu çıkar seni keklemişler veyada işi yokuşa sürmüşler
    bu kawasaki bir başka dostummm

Motosikleti
    mondial 150 mc
    ille de olsun diyo usta.Fatura kağıdını götürsem kabul ederler mi??

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kadir_6660 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abilerim öncelikle hayırlı sabahlar diliyorum.İnşallah günümüz kazasız belasız geçer.Benim motorum mondial 150 mc.İlk sahibi olan İbrahim abi benim tanıdğım galerici Ercan abiye sattı.İbrahim abi Ercan abiye garanti belgesini vermiş.Benim motorda terleme yapmış yağ birikintisi vardı.Mondial bayisine gittim.Garanti belgesini getir de değiştirelim dedi.Ben de tamam dedim.Ercan abim de garanti belgesini kaybetmiş ilk aldığımda da vermedi çünkü kaybetmiş.Mondial bayisine gittim.Garanti belgesi kaybolmmuş abi ne olacak dedim.Onu kesin bulun dedi.parayla yaptırmak isttesem dedim.Conta değişecek 5 tl işçilik ücreti 50 tl alırım dedi.Beni mi korkuttu anlamadım ama şimdi ne olacak abiler.Ne yapayım garanti belgesi yok yani.Bakıma verince de epey kitlerler heralde
    hiç alakası yok benimkide kayboldu gittim aldığım yere aynı kağıttan fotokopi çekip verdiler kendilerindede bir nüshası varmış

Motosikleti
    mondial 150 mc
    Alıntı ReiZzZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hiç alakası yok benimkide kayboldu gittim aldığım yere aynı kağıttan fotokopi çekip verdiler kendilerindede bir nüshası varmış
    hadi ya vay Allah razı olsun.Gidiyim bi diyim bakalım.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    garanti kağıdına gerek yok, küçük ev aleti mi bu?
    kadir_6660 ve Raphae1 bunu beğendiler.

mustafaat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia RST1000 Futura (şu an motosikleti yok)
    En kötüsü faturayı bulurlar (ki kesin bulurlar), fatura tarihinden sonra garanti süresi başlar.
    "Acemisi olduğunuz tekniği önce kapalı alanda, tedirginlik geçtikten, tekniğe hakim olduktan sonra yolda deneyin ve yavaş yavaş yol sürüşüne aktarın." motorhikayesi.com | "Motosiklete Binmeyin, Motosikleti Sürün"

Motosikleti
    mondial 150 mc
    Gittim.Garanti belgesinde işte 2000 bakıma 4000 bakıma gelmiş mi öyle bir tablo gösterdi abi.Gülüm her geldiğinde her ne için geldiysen onu işaretliyoruz.Fabrika bizden bunu istiyor felan dedi.Sağolsunlar sen getir hallederiz dedi.Yardımcı olmaya çalışırız dedi.600 km sonra 4000 bakıma verecem hallederiz işte.Canını sıkma dediler.Ben de tamam dedim
    İyi yaklaştılar.Ben de tamam abicim dedim.Çıktım geldim

kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    Mondial bilgisayarın icadından haberdar değil herhalde, hala kağıtlarla mı iş yapıyorlar.
    kadir_6660 bunu beğendi.

ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    ben motoru alırken de garanti kagıdı defteri diyelim çünkü kullanma klavuzu gibi bişi o kayıptı..servise dedim ben aldıgımda kayıp tı ne yapaz dedim..adam yeni defter isteriz fabrikadan dedi..ayrıca onun kaybolması garantiyi etkilemz dedii.garantilik bişi olursa hallederiz sorun olmayacagını söyledi

Motosikleti
    mondial 150 mc
    Alıntı ümit_150_zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben motoru alırken de garanti kagıdı defteri diyelim çünkü kullanma klavuzu gibi bişi o kayıptı..servise dedim ben aldıgımda kayıp tı ne yapaz dedim..adam yeni defter isteriz fabrikadan dedi..ayrıca onun kaybolması garantiyi etkilemz dedii.garantilik bişi olursa hallederiz sorun olmayacagını söyledi
    Bunu bir koz olarak kullanacam onlara.Eyvallah

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)