Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Arkadaşlar Yollarda Başınızdan geçen komik olaylar varmı :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    cenkşenver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    301 mz kawasaki en 500 gitti honda 600f geldi
    Eskiden mobilet motorlorunu tekere almayı bayılırdım, bi gün durağın orda millet otobus gelmesini bekliyor, beya kalabalık dedim bi sete vuruyum ,kafaya alıyım motoru şeklimiz olsun, hesabına sete ' dogru hızlıca gidiyom o sıra milettin gözünemi geldim 'ne motor beni bıraktı gidiyor kahvenin içindeki millet motoru yakalayabilecemi diye dişarı bakıyolar, ben koşarken karşımdan bi 'araba geliyor adam durdu motor yan yattı ben iyi arabaya cıkmadı derken adam indi arabadan bu motoru kim kullanıyor ? diye kalabalıga soruyor ben demeye yanına gittim adam zil zurna sarhoşcıktı bişeyin varmı diye sordu ben koptum gülmekten...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Apache Rtr+Jl125C
    Alıntı Soykan67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bizde anca bıyıklı kaba saba heriflerin, taksicilerin ve esnafların "bu ne kadar yakıyor" sorularına cevap verelim.
    şu cümleye bittim arkadaş ya :D birde çocukların kaç yapıyo abi bu hikayeleri var.
    bir ara arkadaşla silifkeden adanaya dönüyoruz. ben dedim yoruldum birazda huysuzlandım geçtim arkaya arkadaş kullanmaya başladı. tarsusu geçer geçmez baktım arkadaş iyice yavaşladı. bede telefona dalmışım duelcomdan neden yavaşladın dedim. gayet sakin öküze yol veriyorum dedi. nasıl deyip kafamı biraz sağa kaydırdım ; 2 adet bildiğimiz öküz karşıdan karşıya geçiyor.:D

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    Alıntı frantisec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    seni kim ne yapsın birader.resimdeki motor seninse kimse bakmaz sana
    senin döküntülerden ve ybr500 den daha yakışıklı benim motor

Motosikleti
    YAMAHA XMAX 250 CC
    KKTC millet vekilinin parlemento binasına araç yerine eşşekle giderek yaptığı benzin zammı protestosu çok hoştu

raven71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda xl 200
    Alıntı Muhendis45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mümkünatı yok hele türkiye de :( Üzülerek söylemeliyim ki bu imkansız. Somut belge istiyor pek muhterem polislerimiz.
    illa eline alacak yani

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    mz kullanırken burhaniye dediğimiz bir köye alabalık yemeye gidiyoruz aylardan bahar hertaraf yemyeşil mis gibi temiz havayı ciğerlerimize doldura doldura aheste aheste 301 mz,mle yol alıyoruz arkada a artçım olan 1.55 boylarında dıfıl denebilecek yapıda dayı oğlu var,

bir yandan sigaralarımızı da yakmışız 2 vites ağır ağır sürüyorum birden yanından geçmekte olduğumuz bir ağıldan kocaman kulakları kesik çirkin görünümlü , çoban köpeği gök gürültüsü gibi ultrasonıc bie sesle saldıra saldıra motosiklete doğru koştuğunu farkediyorum, o kadar iri bir hayvanki tabiri caizse eşşek kadar, kafayı kullanıp, üzerimize atlasa bizi motorla birlikte devirir,

bu durumu aniden sezen ben, 2. viteste gazı korkuyla sert bir şekilde açıyorum , bir müddet ilerledikten sonra, dayı oğluna köpek ammada korkuttu len bizi diye söyleyeceğim lakin,

artçım olan dayı oğlu yok olmuş arkamdan
    Muhendis45 ve SonpoL bunu beğendiler.
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    irfan abi senin dayı oğlunu köpek yemiş olmasın?

Muhendis45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache, TDM 850
    Alıntı raven71 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    illa eline alacak yani
    Usulü böyle demekki
    Ölümüne gidelim dedinde benzin mi yok dedik

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    irfan abi senin dayı oğlunu köpek yemiş olmasın?
    yok yok durumu o kadar fıkraya çevirmeye gerek yok lakin aklıma geldikçe gülerim hey gidi mz yauuu ne kaçardı kerata
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Benim şu anda aklıma gelen motorla değilde arabayla başımdan geçen bi olay araç tipo sx benzin ve l.p.g li benzinde giderken ışıklara yaklaşırken benzini bitti ve teklemeye başladı bende ışıklarda durduğumda düğmeyi ortaya alıp aragazı vererek l.p.g ye geçmesini sağlamaya çalışıyorum bu esnada az önce aheste aheste giderken solundan geçtiğim son model bir ford mustang bir anda yanımda durup tokyo drift modunda gaz vermeye ve bana doğru bakmaya başladı yeşil ışık yanar yanmaz ise tozu dumana katıp bi fırladı ki araba beygirinden dolayı epey yalpa yaptı yanan lastik dumanından mübalağasız 30 sn öksürdüm neyse gaza geçtim ilerdeki benzinliğe girip benzin alıyorum mustang çi delikanlımız geldi zafer kazanmış komutan edasıyla bana doğru "nasıl amaaaaa" dedi. Bende dedimki Allahtan L.P.G ye almıştım yoksa görürdün sen 1,4 motorun gücünü meğerse adam benim L.P.G ye geçme çabalarımı kapışalım anlamında alıyormuş 1400 cc tipo ve v8 bilmem kac cc mustang
    adonis84 bunu beğendi.
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

jackal_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    O zamanlar bende motor falan yok kullanmasınıda bilmem yeni yeni amcaoğlunun mobileyyt"inde öğreniyorum Kullanmayı (mobilyylet basit tabi

ama çok küçüğüz o zaman) az çok kaldırıyoruz tabii ee nede olsa acemiyiz Tabii o zamanlar çocuğuz sayılır bi mahalleden geçeyoz bi baktım ki
    benim takıldığım kız yanında bi grup arkadaşı 5-6 tane kız var lan dedim amcaoğluna bi hava atayım müsade et oda hayatta artçı olmaz o

zaman nasıl olduysa artçın olacam dedi hay yaşa sen dedim. Biraz sokağın gerisinde durduk değiştik yerleri yavaş yavaş geldik kızların önüne bi

açarsın gazı bastım bi baktım bizim amcaoğlu yok arkamda işin tuhafı çocuk şoka girmiş oturduğu yerde kalmış arkamdan bana bakıyo ne gülmüştm yauu anlıycanız rezil olduk....

Motosikleti
    KANUNİ WİNDY 125
    hangi birini anlatayım tam senesini hatırlayamıyacam jawa style350 bozması450cc motorumla giderken kırmızı ışıkda önümde duran bayansürücünün arkasındayıım sonra yeşil yandı bayanda hiç hareket yok jawamdada çift salyangoz kornawar asıldım kornaya neyse hareket etti diger kırmızı ışıkda yine aynısı oldu ben yine asıldım kornaya snra eqleniyorum tabi gülüyorum gıcıklık veriyorum bayanı solladım bayanda bunu gördü önümüzdeki kırmızı ışıkda durdum durmaz olaydım arkadan küüt vurdu ben yerdeyim bayanda gülüyodu enson
    scooterist bunu beğendi.

ms90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    90' Jawa TS350, 06' Mondial 125 KT
    yıllarca ehliyetsz motor kullandıgımdan trafikten kaça kaça yol aldım, neyse en son üniversite okudugum denizli de kendime kt125 imi aldım, ona da iki ay kadar ehliyetsz bndim kaça kaça, en son ehliyeti cebime koydum, artık ehliyet var ya, illa trafiklere gösterecem arkadaş : ) neyse bigün pamukkale yolunda jandarma trafik çevirmesi varmış, dedim dur mesut, dur da ehliyetini gururla bi göster. Neyse durdum, geldi komutan, çıkarttım kaskı, ne arıyon burda dedi, pamukkaleye gidicem dedim, nerelisin dedi, manisa dedim, burda naabuyon dedi, okuyorum dedim, ne okuyosun diye sordu, ingilizce öğretmenliği diye yanıtladım. Heee 'eşşek dama çıktı' bunu ingilizceye çevir, ehliyet ruhsat sormucam len sana dedi komutan, çevirdim tabi, gururla ehliyet gösterme isteğim kursağımda kaldı vesselam : D
    beyazit60 ve brds bunu beğendiler.
    iki tekerse, iyidir arkadaş

Tulpar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR650R
    güncel bir olay şişli fulyada hafif trafik var önümdeki panelvan sola dönüş yapıcak bekliyorum dönmedi sağa sola bakıyo aynadasına baktım bana baktığını zannettim neyse abi geçmicek ben solundan geçeyim dedim tam solundan geçerken abi hareketlendi pat motor yerde nasıl olduysa bana çarpınca ben atladım motordan abiye baktım kısa bi şok süreci 5 sn kadar kaskı çıkarttım kaldırıma koydum abi indi arabadan benim kaskı aldı eline nasıl yalvarıyo ben seni görmedim yeminler falan filan bişeyim yok diyorum baktım elinde kaskım uzaktan uzatıyo anladım kı abiyi daha önce bir motorcu dövmüş galiba diye düşündüm tek kelime bile edemedim baktım arabası kısmen çizik motora bakıyorum koruma demirlerinin üzerinde yatıyo acıda hissetmiyorum sorun yok dedim . Allah beterinden Korusun deyip devam ettim...

Motosikleti
    YAMAHA XMAX 250 CC
    Alıntı Tulpar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güncel bir olay şişli fulyada hafif trafik var önümdeki panelvan sola dönüş yapıcak bekliyorum dönmedi sağa sola bakıyo aynadasına baktım bana baktığını zannettim neyse abi geçmicek ben solundan geçeyim dedim tam solundan geçerken abi hareketlendi pat motor yerde nasıl olduysa bana çarpınca ben atladım motordan abiye baktım kısa bi şok süreci 5 sn kadar kaskı çıkarttım kaldırıma koydum abi indi arabadan benim kaskı aldı eline nasıl yalvarıyo ben seni görmedim yeminler falan filan bişeyim yok diyorum baktım elinde kaskım uzaktan uzatıyo anladım kı abiyi daha önce bir motorcu dövmüş galiba diye düşündüm tek kelime bile edemedim baktım arabası kısmen çizik motora bakıyorum koruma demirlerinin üzerinde yatıyo acıda hissetmiyorum sorun yok dedim . Allah beterinden Korusun deyip devam ettim...

medeni insanmış geçmiş olsun kardes

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:28 ----------

Alıntı ms90 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yıllarca ehliyetsz motor kullandıgımdan trafikten kaça kaça yol aldım, neyse en son üniversite okudugum denizli de kendime kt125 imi aldım, ona da iki ay kadar ehliyetsz bndim kaça kaça, en son ehliyeti cebime koydum, artık ehliyet var ya, illa trafiklere gösterecem arkadaş : ) neyse bigün pamukkale yolunda jandarma trafik çevirmesi varmış, dedim dur mesut, dur da ehliyetini gururla bi göster. Neyse durdum, geldi komutan, çıkarttım kaskı, ne arıyon burda dedi, pamukkaleye gidicem dedim, nerelisin dedi, manisa dedim, burda naabuyon dedi, okuyorum dedim, ne okuyosun diye sordu, ingilizce öğretmenliği diye yanıtladım. Heee 'eşşek dama çıktı' bunu ingilizceye çevir, ehliyet ruhsat sormucam len sana dedi komutan, çevirdim tabi, gururla ehliyet gösterme isteğim kursağımda kaldı vesselam : D

nebu öss sınavımı trafik kontrolümü

Tulpar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR650R
    [QUOTE=scooterist;2651199]medeni insanmış geçmiş olsun kardes[COLOR="Silver"]

haklısın farklı yaklaşsaydı bende farklı yaklaşmaya mecbur kalırdım .... İkimizide Allah korudu ....teşekkürler.

Motosikleti
    Alıntı scooterist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    medeni insanmış geçmiş olsun kardes

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:28 ----------

nebu öss sınavımı trafik kontrolümü
    ne bilem, komutanın gırgırına denk geldim ellaam : D

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ne bilem, komutanın gırgırına denk geldim ellaam : D
    ben hellaam diye biliyodum onu

Motosikleti
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben hellaam diye biliyodum onu
    bende ellaaam diye bilip kullanıyodum : )

Muhendis45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache, TDM 850
    bende ellaaam diye bilip kullanıyodum : )
    Hemşerim ehliyetin hayırlı olsun, ehliyeni evde unutayım deme acımazlar, sonra ehliyet var diyip yalvarırsın polislere
    Ölümüne gidelim dedinde benzin mi yok dedik

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)