Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

Arkadaşlar Yollarda Başınızdan geçen komik olaylar varmı :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    kanmix_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf150,Ybr,Tvs üçlüsü :)]
    İmza yok
    Ne Oldu Ha, Vuruyummu Sırtına
    Oğlum Bak Git

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YAMAHA XMAX 250 CC
    panpa ne kardeş

Motosikleti
    cbr 125 R
    saatte 80 km hızla giderken v yaka t-shirt ümden içeri giren arı göbegimden sokup t-shirtin altından çıkmayı becerdi o acıyla motoru hemen saga çektim t-shirt ü çıkarttım halimi görenlerden çamurmu süren dersin elindeki domatezi göbegime yedirenmi dersin seferber oldu halk daha fazla kepaze olmadan t-shirt ümü giyip bi yandanda göbegimi ovuşturarak ayrıldım ordan :D
    motosiklete binmek sex yapmak gibidir bi defa bindigin zaman sürekli binmek istersin

Motosikleti
    YAMAHA XMAX 250 CC
    yazın söküyoruz ama ön siper bazen çok işe yarıyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:34 ----------

arı sokması çok oluyor hele yolda devrilen bir arı yüklü kamyona denk gelirsen ayvayı yedin

Motosikleti
    Yakında alıcam inşallah
    Alıntı serotizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen hafta Levent trafiğinde bekliyorum. Araç çakmak şarjı takan amcalardan birinin yanındayım.
    Motora baktı, "abi bu düzensiz çalışıyor bir göster istersen" dedi.
    Harley'lerin özelliği bu dedim. Gözlerindeki anlamsız bakışın fotoğrafını çekmek isterdim

hahaha iyimiş )

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:29 ----------

Alıntı luthier76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zx6r motorumla geziyorum sene 2008. Ankara incek taraflarındayım. Kenarda durdum kaldırıma çıktım bir sigara içip motoru seyredicem. Bir araba yavaşça benden 50m kadar ilerde durdu. İçinde bir kız. Neyse sigara bitti ben bindim motora ilerliyorum. Kız da arkadan benimle birlikte gelmeye başladı. Bir ara yan yana gittik. Bakıyım dedim oldukça hoş bir hatunmuş meğersem Neyse ışıklara geldik yanımda durdu. Çok güzel motorunuz dedi çok beğendim falan. Teşekkür ettim ilerlemeye başladık tekrar. Ne yapsam diye düşündüm. Çok yırtık bir adam değilimdir ama baya da kız arakadaşım olmuştur hani Baktım hala takip ediyor muhabbet etmeye karar verdim. Turan güneş bulvarı vardır yıldızda kenarda durdum. O da durdu Arabadan indi ve yanıma geldi. Allahım ne tatlı bişey dedim içimden Bu olanlar kafamda kask varken oluyor bu arada :D Neyse kaskı çıkarınca da durum değişmeyince kendimizi bir kafede 40 yıldır arkadaşmışız gibi muhabbet ederken bulduk. Evet o kızla 2 yıl sevgili olduk. Çıktık mı diyim artık neyse yani Hayatımın güzel bir anısıdır hiç unutmayacağım. Aman nişanlım duymasın keser valla :D
    hahaha çok iyiymiş ya bu arada motorsikletinizin markası neydi rengi koruma vs. ceketin rengi neydi? (meraktan soruyorum) hani farklı bir kombinasyon mu yaptınız da kızı etkilediniz P hahaha
    ::gleam::Allah kuru iftiradan saklasın...:bounce:

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)