Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2000 tl ile Chopper seçimi ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    cussto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha yzf125r
    Arkadaşlar 2000 tl gibi bir bütçeyle alınabilecek baş ağrıtmayacak en ideal bir chopper modeli varmı paylaşırsanız sevinirim...
    ''Şüphesiz En Son Varış RABBİNE'dir.!" Necm/42. AYET

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    HaydarBıçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125r
    2000 tl gibi bir bütçeyle baş ağrıtmayacak chopper çok zor. şu an fiyatlarda yükseldi imkansız gibi bir şey diyebilirim

en kötü 3000e regal-raptor alabilirsin ama 2000e en iyi ihtimalle mondial mct alırsın o da baş ağrıtmasada hafiften bi karıncalanma yaratır
    nezih77 ve aladdin bunu beğendiler.
    İkincilik kaybedenler içindir...

Motosikleti
    yamaha yzf125r
    keeway 150 süper light düşünüyorum uygun mudur sizcede mct'den daha hoş motor tipi var enazından...

HaydarBıçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125r
    mondialden daha sağlamdır tabi abi titreşim problemi var deniliyor ben hiç kullanmadım ama çok fazla duydum bunu

ayrıca biri 150 cc diğeri 250 cc güç farkı çok net hissedilir 2 kişi gezmeyi düşünüyorsanız 250 cc daha iyi olacaktır

150 cc şehir dışında pek keyif vermiyor
    İkincilik kaybedenler içindir...

Motosikleti
    yamaha yzf125r
    ---------- Mesajlar birleştirildi - 18:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:30 ----------

[/COLOR]anladım fakat mct tip olarak hiç hoşuma gitmiyor, regal raptorler şekil olarak sağlamlık olarak övülen bir motor fakat 3000 4000'i gözden çıkarmak lazım onun için bende araştırıyorum hala ama keeway alıcam sanırım forumların içinde epey bi beğeni toplamış 2000 km. kadar uzun yola çıkanlar olmuş lastik patlaması dışında bir problem olmamış verdiğiniz bilgilerden dolayı sizede çok teşekkür ederim

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    kanuni caracal...bence en iyisi...
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

artiiist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    mondial mct250 bence güzel makine.çok fazla sorun çıkarmayan sağlam makine.tavsiye ederim.

bY_aLp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX250
    limitleri zorlayabilirsen roadstar250 alman en mantıklısı
    bu kawasaki bir başka dostummm

Hakanİnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Allah kerim :)
    2000 değilde biraz daha param olsa Hyosung GV 250 alirdim aradan 1 sene geçer para biriktirir honda shadow alıp onuda full siyah yapardım Tabi yinede büyüklerimiz daha iyi bilir
    Nezaketi zayıflık sanma, suskun olduğuma aldanma. Dizüstünde durduğumuz içindir, sebebim olup ayağa kaldırma.

yasdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph 1200 Jawa Classic /1971 ve E-bike sukutır
    150 lik Jinlun ile başlamıştım. Ardından 250 lik Borelli Ledow almış ve 250 lik V motorlu çinlilerin internetteki iyi intibasının aksine hiç memnun kalmamıştım. Hemen elden çıkardım borelliyi. Jinlunum temiz ve daha gösterişliydi. Hemen hemen beni hiç üzmedi diyebilirim. Eğer temiz bulursanız Jinlun ucuz ve iyi bir motordur. Tabi 2006 galiba en son çıkan 6 yaşında olduğunu da unutmamak lazım. Bu çinliler yaşlanmaya gelmiyorlar pek.
    Zippo's bunu beğendi.
    Gökhan YAŞDAL

kayasertac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    HYosung GV 250 güzel olurdu ama bütçen 2000 TL ise

http://www.motosiklet.net/forum/moto...sligi-249.html

Zealsun ZS 150 var tavsiye ederim

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı yasdal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    150 lik Jinlun ile başlamıştım. Ardından 250 lik Borelli Ledow almış ve 250 lik V motorlu çinlilerin internetteki iyi intibasının aksine hiç memnun kalmamıştım. Hemen elden çıkardım borelliyi. Jinlunum temiz ve daha gösterişliydi. Hemen hemen beni hiç üzmedi diyebilirim. Eğer temiz bulursanız Jinlun ucuz ve iyi bir motordur. Tabi 2006 galiba en son çıkan 6 yaşında olduğunu da unutmamak lazım. Bu çinliler yaşlanmaya gelmiyorlar pek.
    Katılıyorum.Benim bir abimde 2006 model Jinlun 250 var.Titreşim fazla ama 30.000 küsürde ve hiç başını ağrıtmadı.Bir kere yolda kalmadı.Jinlun galiba daha iyi diğerlerine göre.Ve gerçekten diğerlerinden çok daha gösterişli

Motosikleti
    yamaha yzf125r
    çok teşekkür ediyorum verdiğiniz bilgilerden dolayı hepinize, çok uygun bir fiyata temiz 10 binde bir keeway 150 sl buldum ve bu gün gidip aldım jinlunlarada bakmıştım ama piyasası kalmamış şuan, parça sıkıntısı falan yaşarım diye fazla üzerine düşmedim

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:57 ----------

Başlığı merak edip giren arkadaşlar için yazıyorum en başınta tercihim olan keeway 150 süper light'ı aldım ve 2000 tl bütçe ile alınabilecek güzel kullanışlı çok az yakan bir motor olduğu kanaatına vardım herkeze saygılar sevgiler...

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    hayırlı uğurlu olsun.Allah kaza bela vermesin. + full koruma ve kask'ı ihmal etmeyelim
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

yasdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph 1200 Jawa Classic /1971 ve E-bike sukutır
    Hayırlı olsun Serkan. Bu işte şans ve bakım en önemli etken. Sen devamlı kontrol etmelisin motorunu. Her civatasını, her fırsatta. İyi yağ ve iyi zincir spreyi kullan, ikisini de aksatma. Yağı 2000 de değiştir. Zaten çok az yağ alır bu yüzden bütçenide zorlamaz. İyisinden al. Lastik yüzeylerini ve yaşını kontrol et. Eski ve aşınmış lastikle devam etme. Çok para tutmaz Duronun yeni hamur bir lastiğini al. Ucuzdur, yeni olması aradaki farkı kapatır. Motorun sesini devamlı dinle. Sabahları jikle ile çalıştır, 2-3 dk. rolantide çalışmadan binip devam etme.

Bunlar şimdilik çinliler ile ilgili aklıma gelen uyarılar. Tekrar hayırlı olsun.
    Gökhan YAŞDAL

sllnbs.okn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax 2014
    ben keeeway superlıght kullanıcısıyım 10 numara motor ama temizini bulman önemli satıyordum aslında şimdilik vazgeçtim ama sana öneririm.
    you can go fast but ı can go anywhere.(onroad-offroad-everywhere!)

DarkSeleCT93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    hayırlı olsun en ıyı seçim bu chopper ların (keeway sl150) konforu mu daha iyidir yamaha ybr tipinin mi ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tiger250
    500-1000 daha koyup bakarsan tiger250 en iyi çinlerdendir..

Motosikleti
    yamaha yzf125r
    Alıntı yasdal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun Serkan. Bu işte şans ve bakım en önemli etken. Sen devamlı kontrol etmelisin motorunu. Her civatasını, her fırsatta. İyi yağ ve iyi zincir spreyi kullan, ikisini de aksatma. Yağı 2000 de değiştir. Zaten çok az yağ alır bu yüzden bütçenide zorlamaz. İyisinden al. Lastik yüzeylerini ve yaşını kontrol et. Eski ve aşınmış lastikle devam etme. Çok para tutmaz Duronun yeni hamur bir lastiğini al. Ucuzdur, yeni olması aradaki farkı kapatır. Motorun sesini devamlı dinle. Sabahları jikle ile çalıştır, 2-3 dk. rolantide çalışmadan binip devam etme.

Bunlar şimdilik çinliler ile ilgili aklıma gelen uyarılar. Tekrar hayırlı olsun.
    önerilerini dikkate alıcam herşey için teşekkür ederim...

quezzap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM 250
    o fiyata alınabileceklerin en iyisi ramzey qm250

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)