Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

çanakkale assos civarında ücretsiz kamp alanı önerir misiniz

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    sym jet x 125,altai pro max 50
    motorla değil araba ile gideceğim netten araştırınca çoğu ücretli çıkıyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    atikhisar baraj bölgesinde vardı sanırım ücretsiz kamp alanı. ama tuvalet vs var mı bilmiyorum.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    aga ücretsiz kamp alanı arıyorsun ama duş wc falan nasıl olacak yani yaylada olsan bir şekilde git bir ağaç altına yap ama kumsalda denizde nasıl olacak
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aga ücretsiz kamp alanı arıyorsun ama duş wc falan nasıl olacak yani yaylada olsan bir şekilde git bir ağaç altına yap ama kumsalda denizde nasıl olacak
    F54'e katılıyorum. Çanakkale taraflarında orman kamp alanlarına bak istersen ama WC ve duş için o parayı vermeyi göze alıyor insan. 2 gıdım tasarruf yapacağım die, sağdaki soldaki esnafın wc'lerini kullanmak için mırın kırınını çekmeye değmez.

Silivri'de bir sürü kampçı var, hepsi wc için cafelere falan gidiyorlar, dilencilerden kötü muamele görüyorlar.
    espresso bunu beğendi.

mertowski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-MAX 300 ABS , TVS Jupiter 125
    Google Maps Linki'ni ilettiğim yerde, yorum sıralamasını "En yeni" şeklinde yaparsanız, yakın zamanda giden kişiler yorumlarında bu noktada ücretsiz kamp yaptıklarından bahsetmişler. Hatta kullanılmayan bir işletmenin duşunu falan kullanmış kamp yapanlar. Seçenekleriniz arasında Sivrice Koyu'nu da değerlendirebilirsiniz. Bölgeyi bilen birisi varsa koyu daha iyi yorumlayacaktır.
    kryeck bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)