Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bulgaristan > Yunanistan > Makedonya gezi rotası ve tavsiye

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Tenere700
    Selamlar herkeze, yarın eşimle beraber artçılı olarak yola çıkacağız. Bulgaristan/Burgaz çıkışlı, ilk birkaç gün Kavala ve Selanik civarında biraz takılıp sonra Üsküp'e geçmeyi planlıyoruz.

Dönüş rotasıda Üsküp -> Sofya -> Plovdiv -> Burgas olacak, belki Pamporovo civarına uğrayabiliriz.

Çok net bir planımız yok ama şimdilik Otel/Camping tavsiyesine ihtiyacım var, rota üzerinde bildiğiniz yerler varsa tavsiyelerinize açığım.

Gidilecek görülecek yerler hakkındada tavsiyeniz/fikri varsa duymak isterim.
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı voodevil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar herkeze, yarın eşimle beraber artçılı olarak yola çıkacağız. Bulgaristan/Burgaz çıkışlı, ilk birkaç gün Kavala ve Selanik civarında biraz takılıp sonra Üsküp'e geçmeyi planlıyoruz.

Dönüş rotasıda Üsküp -> Sofya -> Plovdiv -> Burgas olacak, belki Pamporovo civarına uğrayabiliriz.

Çok net bir planımız yok ama şimdilik Otel/Camping tavsiyesine ihtiyacım var, rota üzerinde bildiğiniz yerler varsa tavsiyelerinize açığım.

Gidilecek görülecek yerler hakkındada tavsiyeniz/fikri varsa duymak isterim.
    Öncelikle iyi yolculuklar.

Bulgaristan Burgas'a eşim ve 2 çocuk arabayla bir haftasonu gidip bir gece konakladık. Bu otel fiyat olarak uygundu, booking.com'dan kiraladık otelde ödeme yaptık. Oda yeterince temiz ve konforluydu. Denize girmedik ama plaja da yürüme mesafesindeydi. google linkini bırakayım: https://goo.gl/maps/TpEYDwz4sxmkmhDS6

Yunanistan'da Halkidiki tarafına giderseniz Camping Rea adındaki kampingi tavsiye ederim. Denizi çok güzel, kamping de temiz, çadır alanları ağaçlar altında gölgede ve güzel düzenlenmiş. Restoranında da bir sofra donatmıştık, lezzeti ve fiyatları güzeldi. Web sitesinden email atınca yanıt veriyorlar, mail rezervason yaptırırsanız iyi olur. 2019'da gitmiştik, bu yaz kurban bayramı tatili için 3 gün rezervasyon yaptırdım ama çocuklar Alexandropouli'deki kampingi çok sevdi başka yere gitmeyelim deyince vazgeçip gitmedik ama tekrar gitme niyetim var. linkini atayım: https://goo.gl/maps/J489eafYdivNcud87
    voodevil bunu beğendi.

Motosikleti
    Tenere700
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle iyi yolculuklar.

Bulgaristan Burgas'a eşim ve 2 çocuk arabayla bir haftasonu gidip bir gece konakladık. Bu otel fiyat olarak uygundu, booking.com'dan kiraladık otelde ödeme yaptık. Oda yeterince temiz ve konforluydu. Denize girmedik ama plaja da yürüme mesafesindeydi. google linkini bırakayım: https://goo.gl/maps/TpEYDwz4sxmkmhDS6

Yunanistan'da Halkidiki tarafına giderseniz Camping Rea adındaki kampingi tavsiye ederim. Denizi çok güzel, kamping de temiz, çadır alanları ağaçlar altında gölgede ve güzel düzenlenmiş. Restoranında da bir sofra donatmıştık, lezzeti ve fiyatları güzeldi. Web sitesinden email atınca yanıt veriyorlar, mail rezervason yaptırırsanız iyi olur. 2019'da gitmiştik, bu yaz kurban bayramı tatili için 3 gün rezervasyon yaptırdım ama çocuklar Alexandropouli'deki kampingi çok sevdi başka yere gitmeyelim deyince vazgeçip gitmedik ama tekrar gitme niyetim var. linkini atayım: https://goo.gl/maps/J489eafYdivNcud87
    Teşekkür ederim, Yunanistandaki kamp alanını değerlendireceğim.
    espresso bunu beğendi.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı voodevil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim, Yunanistandaki kamp alanını değerlendireceğim.
    Bir de Alexandropouli (Dedeağaç) Belediye kampingi var, gayet güzel bir kamp alanı, hatta kamping nasıl işletilir türkiyedeki kampingler örnek alsın demiştim son gittiğimde o kadar temiz ve düzenli. İpsala'ya yakın diye bu yaz yalnızca oraya gittik, çocuklar burası güzel başka yere gitmeyelim deyince yakıt fiyatlarını da düşünerek tamam kalalım dedim. Orayı da tavsiye ederim. Tam kafa dinlemelik yer.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)