Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

mondial mr 150 & kanuni tery 150

Motovento
    REKLAM ALANI
    alosyi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    klx250
    merhaba arkadaşlar benim boy 170 olunca cros aldım binemedim çok düşürdüm
    hani şöyle ayaklarımın yere basabildiği dengeli güzel bir motosıklet alıyım diyorum ama ayırdığım para 3000 tl
    bineceğim durum hafta sonları 100 km asfalt 100 km toprak dağ yolları yani arabada giden yollar ama stabilize yol.
    iki motosıklet seçtim
    mondi mr vulture ve kanuni terry . ben pek anlamam aradaki farkı sadece terrynin motor kısmı siyah diğeri gümüş renk
    ............
    şimdi ybr 125 var ama yokuşlarda bayılıyor beni geride koyup rezil ediyor 150 lik çinler ekip gidiyor yani.ama yakıtıda içiyorlar ybr kokluyor.
    şimdi söyleyin ben neyapayım nisan geliyor hemen karar vermem lazım.
    yardımcı olaaanalar şimdiden teşekkürler
    Allah rahmandır rahimdir, ama arpa ekene buğday vermez

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

ben vulture'yi görünce çok beğenmiştim ama nasip olmadı
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...m-basligi.html
    kullanıcıları burada genelliklede çok memnunlar ama yakıt ybr yi çok aratır
    en iyi bilgi kullanıcılardan gelir ama motor ybr den çok daha karizma..... şimdiden hayırlı olsun

cakturkc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 150
    Fuarda iki modeli de ayrıntılı inceledim.Kanuni Terry'nin motor rengi siyah bir de göstergeleri ile kumanda panelleri şık ve kullanışlı.Terry'nin jantı yıldız şeklinde.Yükseklikleri, uzunlukları vs. iki motorun da aynı.Ancak Mr'nin motoru 162 cc olarak geçiyor.
    Şayet sıfır alabilirsem Kanuni kalitesinden ve hizmetinden memnun kaldığım için Terry almayı düşünüyorum ama temiz, fiyatı uygun ikinci el Mr Vulture de bulabilirsem alırım.
    “Deneyen başaramayabilir lakin denemeyen zaten kaybetmiştir.”

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Hocam Sana Tavsiyem Tabili Mondial Olur Kullanıcıları Memnunlar
    Hem Mondial daha Güçlü Bi Motora Sahip 162 cc 14.7hp Gücünde Ve Yakıt Tankı Daha Büyük
    Kanuni İse 11.56 hp gücünde arada 3 hp Oynuyor az değil Ve Ayrıca Daha Pahalı
    Henüz Hiç Bir Kullanıcısı Yok Ön Yargılı Olmak İstemem Ama Belki Pek İyi Çıkmaya Bilir Titreşim Vb gibi Sorunlar
    Sado

Motosikleti
    klx250
    yorumlar için çok teşekkür arkadaşlar
    şimdilik üç yorumda bir + bir - birde ortada yorum var
    .durum bir bir yani başka yorumlar insallah yolumu belirleyecek

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    aman dostum sen neyapıyorsun ybr satılıp mondial alınırmı hayatının hatasını yaparsın benden demesi 100km de yakıt en az 1 litre fazla olacaktır sanki şehir içinde çok performans gerekli mi bence gereksiz yakıt sarfiyatı canını sıkar heee benzin mühim değil dersen sen bilirsin
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

s.e.c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250, Mt25 abs, Cb250r, cbr 1000rr, Yamaha Fz8
    Bende 8000 km dir mondial 150 mc kullanıyorum aynı mr deki motor var 162 cc 14.7 hp ve inan kanuni ile yolda dalga geçersin. Zaten kanuni 11.5 beygir oldugu icin ybr ile çok performans farkı yok, ybr yi sattigına değmez. Ama mondial gercekten daha ilk kullanımda hissettiriyor gücünü. Hem mondinin torkuda çok iyi 12 nm.

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aman dostum sen neyapıyorsun ybr satılıp mondial alınırmı hayatının hatasını yaparsın benden demesi 100km de yakıt en az 1 litre fazla olacaktır sanki şehir içinde çok performans gerekli mi bence gereksiz yakıt sarfiyatı canını sıkar heee benzin mühim değil dersen sen bilirsin

osman ağa yayla yollarında benim mc nin arkasında nal topladığı için japon malı olan ybr sinden vaz geçti bütün kabahat benim ve birde ramzey 200 lük kros var çinçonlar yayla yollarında ybr nin çok önünde yer alıyor, o yüzden bu adamda artık ybr den vaz geçti .
    Bana kalırsa osman ağa sende mondial al benim bu sene çok benzinimi içti birde senin içsinde aynı yollarda denk gidelim senle,,,,,

ha birde mondial motorunu almak için köylü olman lazımmış adamlar açıklama yapmışlar bizim motorları köylüler alıyor diye send e şehri birakta köylü ol gayrı bahar geliyor yakında toros dağları çiçek açmaya başlıyacak demedi deme
    Bana göre en iyi Köpek: Isırmayan Köpek.

Motosikleti
    klx250
    inşallah ilkbaharı doyasıya yaşayacağız.yeterki ALLAH sağlık sıhhat versin.

şuda var ramo hani mavi geçit turumuzda aynı yolu yaptık 170 km sen 36 liralık benzin alırken ben sadece 17 liralık almıştım unuttunmu.aramızda sadece üç dakika zaman farkı oysa

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Alıntı alosyi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inşallah ilkbaharı doyasıya yaşayacağız.yeterki ALLAH sağlık sıhhat versin.

şuda var ramo hani mavi geçit turumuzda aynı yolu yaptık 170 km sen 36 liralık benzin alırken ben sadece 17 liralık almıştım unuttunmu.aramızda sadece üç dakika zaman farkı oysa
    Hocam Yalnışınız Vardır Deposunda Dha Çok Benzin Vardır Onun Ybr Yakıyor 2.8-3 MC ,MR yAKIYOR 3.5 MAX 4 SENİN hESABA gÖRE YA SEN 1.9 lİTRE YAKIYON YADA MC 6 lİTRE oda imkansız
    Sado

Motosikleti
    Alıntı eren özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam Yalnışınız Vardır Deposunda Dha Çok Benzin Vardır Onun Ybr Yakıyor 2.8-3 MC ,MR yAKIYOR 3.5 MAX 4 SENİN hESABA gÖRE YA SEN 1.9 lİTRE YAKIYON YADA MC 6 lİTRE oda imkansız
    ah osman aga deponda akrepmi var senin, 10 lıralık anca yaktı dedınde 30 liraya baglamadınmı o gun yolculugun sonunda hafızada zayıflamış gayrı hani konyadan gelirken 120,130 zu gören ybr ye ne oldu ben yanından 100 ile geçerken 120,130 gören ybr arkalarda kalmadımı sana daha bu yollarra ybr ne çok nal toplatacagım haberin olsun.....

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    anlayamiyorum mesajlari, okuyorum ama

Motosikleti
    klx250
    Alıntı eren özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    litreden anlamam arkadaşım ama para olarak 20 kuruş mondi mr yakmış 10 kuruş ybr bu mantıklı değilmi bencede normal

Alıntı ramizan83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ı hani konyadan gelirken 120,130 zu gören ybr ye ne oldu ben yanından 100 ile geçerken 120,130 gören ybr arkalarda kalmadımı sana daha bu yollarra ybr ne çok nal toplatacagım haberin olsun.....
    nal değilde, sen önden gidiyorsunya hani senin cinconun dökülen parçalarıın toplarım ancak. hem sen beni geçerken bende artçı olduğunu unutma yaylalardada mavi geçittede ben iki kişiydim.. ybr 2006 mod senin mc 2011 mod ama hurdası çıkmış be 1000 tlye satamıyorsun.ama benimki hala ggıcır gıcır naber

Motosikleti
    ybr yi gördük alan geri geliyor son sahibi sensin ybr nin osman aga sende bir gün dogru yolu bulacan....

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    ybr bu devirde çok güçsüz bir motor olarak kaldı haklısın tabi
    ama kanunisiydi mondialiydi onlarında çok eksileri var
    bence hiç bi kaç hp fazla diye hesap etme direk hacim büyüt hemde stabil gidicek bir motor olsun
    ybr bisiklet gibi lastikleri çok ince allah korusun ani frenlemelerde o adamlar o motorla nasıl duruyolar ona şaşıyorum

250 bir modele yönel
    ramizan83 bunu beğendi.
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    klx250
    Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

250 bir modele yönel
    en doğrusuda bu galiba.

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    ramazan mondial senin daha çok paranı içer benden demesi hele hele 100km/h geçiyorsan akşamları uyku tutmaz bu gün motor ne kadar benzin yaktı diye sağa sola döner durursun
    ramizan83 bunu beğendi.

sarıdev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ramazan mondial senin daha çok paranı içer benden demesi hele hele 100km/h geçiyorsan akşamları uyku tutmaz bu gün motor ne kadar benzin yaktı diye sağa sola döner durursun
    Benide uyku tutmuyor
    Akilzsizlar hirsizlarin en zararlilaridir: Zamaninizi ve nesenizi çalarlar.

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı sarıdev adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benide uyku tutmuyor
    vallaha arkadaş bu devirde hem sorunsuz hemde ekonomik daha ne olsun varsın 130km/h yapmasın ama anamızı ağlatmasın yani

Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    ilk bakışta ikiz gibiler ama dikkatli bakılırsa bir çok şeyin farklı olduğu görülüyor,benim ilk bakışta görebildiğim süspansiyonlar,şanzıman,karbüratör,jantlar ve lastiklerin birbirinden çok farklı,canlıda daha çok farklılık görülebilir ,bence ikisinide canlıda inceleyip malzeme kalitesi daha iyi olanı seçmek lazım
    İnsanlarıda Para Gibi Işığa Tutun, İçinde "ATATÜRK" Yoksa Sahtedir!!! - "Don't ride faster than your angels can fly"

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)