Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bi yardımcı olurmusunuz ..

Motovento
    REKLAM ALANI

Bundan 6 ay önce 2011 mod yzf r125 aldım ilk 2 ay çok zevkle sürdüm ama artık yetmemeye başladı 1.86 boy 85 kilo bi adama göre ufak ve hantal kalıor şimdide yzf r6 almak istiyorum sizde erken mi davranmış olurum yoksa artık abisine binmenin vakti geldimi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    İlk motorunuz mu?

---------- Post added at 03:23 ---------- Previous post was at 03:20 ----------

Ha bu arada keşke bi önce tanışsaydık tanışma kısmında direk konuya atlamışsınız ama...
    [COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

6 senedir falan motor kullanırım ama ss sınıfı olarak ilk yzf r 125 e bindim şimdide yzf r6 almak istiyorum r6 almamdaki sebebte hız delisi veya tutkunum oldum için deil tabiki hız yerine ve zamanlamasına göre güzel bişey ama ben sadece altımdaki gücü hissetmek istecim için r 6 almak istiorum

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post2551810
    konuyu bir inceleyin isterseniz. En az 20000 km yapmanızı ve daha sonra 250 cc ye geçmenizi öneririm. Kademe kademe yükselmek iyidir
    [COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

VENOM's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HAYAL BUYSA HAYABUSA
    merhaba benimde ebatlarım sana yakın cbr 1100 xx kullanyıroum masrafsız bence sana en uygun motor xx moturm aynı zamanda satılık )
    YAŞLANARAK DEĞİL YAŞAYARAK TECRÜBE KAZANILIR.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)