Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hangisini almalıyım yardım...

Motovento
    REKLAM ALANI

İlk motorumu almayı düşünüyorum. Durmadan forumları takip ediyorum. Aslında gönlümde Kawasaki En500 (2.el) var ama yolda kalırsam ne yaparım diye korkuyorum teknik bilgim hiç yok. Bu nedenle tavsiyelere de uyarak 0 km bir 250cc ile başlamayı düşünüyorum. Dikkatimi çeken BİSAN ROADSTAR 250 ile KEEWAY CHOPPER 250 arasında kaldım sizce hangisini almalıyım. Yada başka önerileriniz var mı? Düşünceleriniz benim için önemli şimdiden teşekkürle...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Bart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl650 V-Strom
    asterix03 o modeli olmasada bi keeway kullanıcısıyım ve diğer çin mallarına göre çok daha kaiteli olduğunu söyliyebilirim bu yüzden bu iki motor arasında keewayi tercih et derim..

cagri3585 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ister inan ister inanma senin alacağın ikinci el kawasaki o saydığın sıfırlardan 100 kat daha iidir biraz temiz kmsi az olan bi motor almaya dikkat et yeter istiosan ikisinide bi dene ondan sonra karar vermen çok daha kolay olucaktır

Yorumlar için teşekkürler...Hiç vitesli motor kullanmadım kullanım açısındanda rahat ve kolay olmalı ve ilk motorum olacağı içinde acemiliğimi rahatça atabilmeliyim ...

mastergenie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı asterix03 adlı üyeden alıntı
    Yorumlar için teşekkürler...Hiç vitesli motor kullanmadım kullanım açısındanda rahat ve kolay olmalı ve ilk motorum olacağı içinde acemiliğimi rahatça atabilmeliyim ...
    cagri3585'e katılıyorum. 2. el de olsa EN500 seni daha az üzecektir. Acemiliğini neden EN500'te rahat atamayacağını anlamadım bu arada. Ama o kadar endişeliysen git Honda CG125 yada Yamaha YBR125 al, hem satmasıda kolay olur.

Mastergenie En500 biraz büyük bi makina düşürürüm felan diye korkuyorum şöyle 250cc liklerle başlasam diyorum .

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler