Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hangisi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar Regal Raptor Jinlun 150 cc yada 250 cc Pioner 125 yada 250 servis ve yedek parça açısından sorun yaşamayacağım birini özellikle kullanan arkadaşlar tavsiye edebilirlermi ayrıca bu tarz başka bir motorsiklet önerisi olan varmı yeni başlangıç olarak düşünüyorum Kafam allak bullak oldu bir makine alıp bir süre kullanıp parça bulamadığım için garajda yatırmak istemiyorum çok inceledim bir çok satıcıyla görüştüm en iyi fikri kullanan ve bu işi bilen tecrübeli arkadaşlardan alacağıma inanıyorum herkeze teşekkürler böyle giderse gözümü karartıp alıp geçeceğim...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    buraketli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motosikleti alamadı ancak 1.8 Passat Turbosu var
    Regal Raptor u Tek geçerim Regal Hakkında yazılar bolca var oku ne demek istediğimi anlarsın Video sunu izle Sesini duy Sonra karar ver ...
    Palayım Amma TEK RAKİBİM ŞAHİN K :) Muhaha

aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Video yu nereden bulabilirim İzmirde bayisi varmı varsa nerede?

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu şekilde sonuç alman çok zor . bir çok kişi hatta bunların çoğu senin pozisyonunda sana şunu bunu al diyecek bence önce forumu bir oku bir çok bilgi var. bu bilgilerin ışığında en iyi kararı kendin vereceksin..
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler