Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

panmı fjr mi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda VTX 1300S
    arkadaşlar bazı özel sebeplerden doalyı vtx 1300 ümü satıyorum ankarad beni bilenler tanıyanlar varsa aşla binerim motoruma ama kendimce sebepleri var işte
    şimdi iki motor arasında kaldım fjr 1300 mü hona pan 1300 st mi boyum 170 pan benim için o yükseklik ağır bir makina ama şaft olması ve honda ayrıcalığı var lakin v4 pan ise aynı sükseklite daha hafif ağrasif bir makina üstelik sıralı v4 yamaha yedek parça sorunu işin içinden çıkamıyorum.. varsa kullanıcıları yorum ve bilgilerini bekliyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:34 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:56 ----------

arkadaşlar şimdi bir sorun daha eklendi ben çok fazla şehirler arası uzun yol yapan biri değilim vfr 800 nasıl olur bir acayip berbat bir durumda kaldım arada...
    Ancak özgürleştirdiğin rüzgarlar kadar özgürsündür..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    VFR her zaman hoşuma gitmiştir

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    valla hocam sen bu soruyu yanlış yerde soruyorsun çoğunluğu max 150 c motor sürmüş ve halen sürmekte olan bizler sana bu konuda zor yardım ederiz
    diyip ekliyeyim
    bizim burada Ziraat fakültesinde Fırat hoca var (prof) fjr alıp istanbuldan izmire kadar gitmiş sıfır aldığı motorla (bu arada Fırat hoca 50 küsür yaşlarda ve 10 yaşından beri motosiklet süren çok deneyimli bir büyüğümüzdür)
    istanbulda hemen 8 bin lira zararına cbf 1000 ile takas etmiş
    neden diye sorduk "hiç kullanışlı motor değildi" dedi bize
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Pan st 1300 kullandım fena değil ama ağır makina yani çok hantal bana göre,
    vfr 800 kullandım çok hoş makina hem enduro hem sport tourıng ve önce 2 silindir hızlanınca 2 daha açıyor oluyor sana 4 silindir v motor bence çok kullanışlı hem şehir içi hem şehir dışı derim.Sadece benim makineye göre makinecik kalıyor
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)