Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yardımcı olursanız sewinirim

Motovento
    REKLAM ALANI
    hacker_2834 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Opel Astra Hb & cbr 125r
    Arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım.Ehliyetimi aldım ve race tipi bir motosiklet istiyorum.Önceden cbr125'i düşünmüştüm ama aprilla 125 rs'yi gördüm çok hoşuma gitti.Araştırmaya kalktım ama yeterli birşey bulamadım bazı arkadaşlar çok kötülüyor bazıları ise göklere çıkarıyor .Arada kaldım valla 125 rs'ye binen veya binmiş olanların bu konuda daha tecrübeli olduklarını sanıyorum.Son olarak rs125'in yakıt sarfiyatı nedir malum öğrenciyim,yakıt ve tamir masrafları fazla olurmu?? ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    CBR125'e göre çok çok fazla olur. Benzin yanı sıra yağ da yakıyor zaten. Ayrıca şahsi fikrim 125 cc ve 2 zamanlı bir motor için fiyatı da çok
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    servis ve yedek parçada HONDA bence en iyisi. tam oturmuş bir servis ağı var. ayrıca hondanın yakıtı daha azdır. çünkü dünyanın az yakıtla en çok gücü üreten motorlarını honda yapıyor. arabalarda da en iyi motoru honda yapıyor zaten. kısacası cbr125 derim ben. ama performans hakkında bişey diyemem
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Alıntı ylmzzz adlı üyeden alıntı
    çünkü dünyanın az yakıtla en çok gücü üreten motorlarını honda yapıyor. arabalarda da en iyi motoru honda yapıyor zaten.
    Evet, hatta en iyi robot ve en iyi uçakta hondanın tabii ki...

Aldığım istihbarata göre Honda yakın zamanda da dünyanın en iyi deterjan, bluejean, çikolata vs. lerini de üretecekmiş
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    ledo abi sen yüksek inşaat mühendisi olmuşun tecrübe var. ben daha üniversitedeyim (inşaat mühendisliğinde) anca hondanın motorunu biliyom

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Ooo meslektaş olucaz yani, başaka bir yerde yazmıştım "Ben, Konyayı da Konyalıyı da severim. Bitirince İstanbul da çalışmak istersen ararsın beni

Haaa bu arada bu arkadaşın topiği geyiğe kurban falan gitmiyor. Daha önce de gelmiş aynı topiği açmış, millet 3 sayfa falan yazmış. Dostumuz herhalde bakmayı unutmuş, şimdi de bidaha açmış. Bakalım 3. mesaj ne zaman gelecek?

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=5521
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    ledo abi işsiz kalırsam gelirim yanına walla helal olsun nasıl bitirdin sen bu okulu
    bu aralar çift hatta 3 topik açmak moda olmuş zaten bu başlığı da geyik muhabbeti yapalım
    ya da iş bulma topiği

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler