Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ne alsam nereden başlasam!

Motovento
    REKLAM ALANI
    aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar merhabalar ben aranıza tam anlamıyla yeni katıldım motosikletler hakkında hiç bir bilgim yok satın almak yeni başlamak için araştırma yapıyorum forumları takip ettiğimde kafam iyice karıştı İzmirde çin malı bir bayiye gittim plakası ile 125 cc motosiklet için 2500 ytl istiyorlar aslında bir EN 500 Kawasaki daha mantıklı görünüyor ikinci el satan ukala bir satıcı 5000 ytl istedi ama motor pek sağlam gözükmüyordu bir kaç ilanda Kawasakinin 250 cc racing modelini gördüm 3000-4000 ytl arası ama bu markanın yedek parçası sorunlu diyorlar Honda cbr 125 var bu fiyatlarda İzmirde ikinci el satan yerleri dolaştım herkez bir şey söylüyor ve çok ters davranıyorlar ileride bir cbr 600 alacağım ama ne ile başlamalıyım tavsiyelerinizi bekliyorum ilgilenen arkadaşlara çok teşekkür ederim...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arkeolog4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CG ES
    Tabiki HONDA, Hayat ONDA

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Aramıza tam anlamıyla yeni katılman için Tanışma bölümüne kısaca kendinden bahseden bir topic açman daha iyi olacaktır.Öncelikle forumda yeni başlayanların neyle başladığını ve ne gibi kolaylıklarla, zorlukla karşıladıklarını araştırmanı öneririm sana, sonra da hem motosiklet kakkıda bilgin olmaması hem de başlangıç için birşey düşünmen sebebiyle 250 cc'yi geçmeyen bir model düşünmeni...
    Bu arada ehliyetin var mı? Bu da önemli bir konu.
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

Ben motosikleti aldıktan sonra ehliyet almanın uygun olduğunu düşündüm kullanmayı iyice öğrendikten sonra tanışma bölümünede geçeceğim tavsiyen için teşekkürler

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Rica ederim, ben sadece yardımcı olmaya çalıştım.Ama şu ehliyet konusu gerçekten önemli,zaten almak için de sürmeyi çok iyi bilmek falan gerekmiyor.Kendi güvenin ve rahatlığın için ihmal etmemen benim önerim,ama tabii ki karar senin.
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

Jinlun 250 konusunda bir yorum yapabilirmisiniz tip iyi gözüküyorda düşük km de çok fazla satılık ilanı var

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Bence önce eğitimini al. Benim de henüz motorum yok, banka kredisiyle almayı planlıyorum. Motoru alacağım tarihi kesinleştirdikten sonra motor sahibi olmadan en az bir hafta önce eğitimini bitirmiş olmak bence daha uygun olacak. Motoru aldıktan sonra eğitimi beklemezsin, binersin. Veya diyelim eğitim almaya başladın, günde bir saat ders alıyorsun, düşme tekniği 4. derste anlatılacak. 3. gün giderken motoru yatırmayacağın, daha kötüsü üzerinden uçup bir yerini kırmayacağın garanti değil. Dersi alsan bir kaç morlukla kurtulacağın kazada kol-bacağı yolsa bırakmanın anlamı yok.

Arkadaslar bu markayi bilen var mi?Firma adreslerini incelerken karsilastim.

http://www.cullas.com/motor/model_in...r&model_no=205

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Koptum ya bu son link'e

Fren Tipi : Ön:El Arka:Ayak
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    bisan olabilir çünkü lifan yazısı gördüğüm bisanlarda var sadece (kesin değildir)
    yalnız frenler müthiş
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

mutluemlak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2021 r1250gs adw , vespa mickymause
    jinlun fena diil ikinci el al öğreneceksen ama zarar etmeyede hazırlan daha sonra sukutu hayale uğrama ok şimdiden hayırlı uğurlu olsun...

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    model olarak bilemem ama kawasakiyi yedek parça dışında seviyorum. herkesin dediği dayanıklı ve sorunsuz olması. ama honda hem sağlamlık hem yedek parça servis olarak en iyisi bence.
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

bandit07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM MIO
    T.A.B.İ.K.İ ... ... S.U.Z.U.K.I

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler