Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ruhsat Çıkartmak kaça patlar?

Motovento
    REKLAM ALANI
    QM50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Home Made Kastino Qm 50 Chopper
    Merhaba Arkadaşlar öncelikle herkeze iyi akşamlar arkadaşlar bizim burayı jandarma bırktı ve polis aldı yani artık trafik polislerin elinde Malum nefes aldırmıyorlar Benim 50cc bir motorsikletim var scooterdı ve Chopper tipi birşey yapmıstım şimdi gelelim esas soru şu Motora daha once plaka ruhsat cıkartılmamıs ve bende motorun hiçbir evrakı yok sadece şase nosu ve motor no su var üstünde sormak istediğim şey su motorun şeklinin değişmişolması ruhst ve plaka çıkrtmya engel olurmu motor 1999 model sanırım bu ruhsatı cıkartımda 1999 dan 2010 a kadar olan tum borçları odücezmi (vergiden muaf sanırım ama trafik sigortası vs..) ve eger Ruhsat ve plaka çıkartabilirsem bana tahmini kaça malolur birde ben bu ruhsatı çıkartımda motoru muayneyedemi götürücem heryıl? son olarakta 11/09/1993 dogumluyum motoru kendi üstüme yapabilirmiyim cevaplarınızı bekliyorum şimdiden çok teşekürler
    Home Made Kastino Qm 50 Mini Chopper

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Sigorta yaptıracaksın ama önceden sigortasının olmaması sorun değil çünkü ruhsatı olmayan araca sigorta da yapılmaz. Yani yeni almış muamelesi görür. Muayeneye de her yıl değil 2 yılda bir gideceksin. Ama fatura falan olmadan nasıl işlem yapabilirsin bilmiyorum.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Salcano 150-T4
    Sorularından cevabı en kolay olanı yaşınla ilgili olan.2011 deki doğum gününün ertesi gününe kadar üzerine bir şey alamazsın.Diğer sorularını dürüst bir trafik muamelecisine sorman gerekiyor.Karayollarına uygunluk belgesi diye mühendisler odasından alınması gereken bir belge varki astarı yüzünü kaç kat geçer bilemem.
    Aslında en güzel cevabı Custom Choppers firması verebilir sana.Eskiden Mecidiyeköy'deydiler.

QM50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Home Made Kastino Qm 50 Chopper
    Çok teşekürler bende araştırmaya devam ediyorum birşey cıkarsa sizinle paylasırım
    Home Made Kastino Qm 50 Mini Chopper

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)