Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

daelım

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaslar daelım hıstory 125 kullanan varmı nasıl motor net te baktım hosuma gitti süren arkadaslardan bilgi rica edeceğim acaba 3600 ytl gibi bir rakama iyimi bu motor? bir de daelim nerenin malı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    numan_tas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    pistanbul/tuzla bim marketi arkası sarı bina okk
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 ama er 5 için para biriktiriyorum.
    daelim güzeldir italyan malı olması lazım...okk

valla tipi cok hosuma gitti çift disk fren var 11 beygirmiş iyi bişeye benziyor bayisini bulursam gidip bakacağım

LesPaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    www.motomax.com.tr den bu motoru inceleyebilirsin. kullanmadım, o yüzden bilgi veremeyeceğim.
    aynı sitede bayi listesi de var, ordan kendine yakın olan bir bayiyle irtibat kurabilirsin.

bende orada gördüm zaten buldum baysinide bakalım. honda dylan diye bi motor cıkarmıs ama biraz tuzlu 4600 ytl ama güzel bi scootera benziyor.

LesPaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    honda tabi her zaman daha iyidir. parası da tuzlu malesaf. ama sanırım bu daelim'ler de güzel motormuş. ben de daha önce arama yapmıştım bu motorla ilgili ama pek fazla birşey bulamamıştım.
    genel olarak sağlam motor diyorlar..

arkadaslar netten öğrendiğime göre daelim kore malıymıs alan bir kişiyle konustum motor diğer uzak doğu motorlarına göre işçilik olarak çok daha iyiymiş ama bursada kanuniyi getirenler bayisi teknik seviste aynıymış içime kurt düştü biraz doğrusu....

theOC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    daelim history 125
    Daelim benim bildiğim kadarıyla,korenin büyük holdinglerinden birinin motosiklet bölümünün ürünü (daelim group).Yıllar boyunca japon firmalar için (honda vs) parça ve üretim yapmışlar,sonra da onlardan ayrılıp o tecrübeyi kullanarak kendi markalarını yaratmışlar. Avrupa'da da (italya, fransa gibi) çok satan bir marka. Bir sürü modelleri var, google'da aratınca hep avrupalı siteler çıkıyor.

Umarım yardımcı olabilmişimdir.
    34 GS ....

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Tipi hiç fena değil. Ön arka fren disk olması da iyi. Arkasında da Motomax varsa sanırım bir sorun çıkmaz.
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler