Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

öğrenciye ybr125 alternatifi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Fazer 600
    Alıntı Acil112 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum sana katılıyorum ama ben az daha YBR alıyordum vazgeçtim çünkü motoru illa ki sıfır alacaktım! 4400 yerine ilk motorum oldugu için 2450 Tl vermek daha mantıklı geldi. Açıkçası YBR ye yazık etmyim dedim
    Ama bundan sonra da (1yıl kadar) 150 CBF almayı düşünüyorum.
    Son olarak, Windy iki aylık bile değil ama 6500 km yaptım, bakımlar dışında servise bile gitmedim. İlk problem çıkardığında buraya yazcm.
    Vaktim oldukça çıkarım bahçeye motorumun bakımını yaparım. FZ6 aldıktan sonra en az 30 kişi satıyormusun diye sordu. Pahalı satarım dedim ısrar ediyorlar. En sonunda satmam kızımı diyince surat buruşturuyorlar . Temiz baktıktan sonra alıcısı çok fazla olur. Hatta kar bile edersin .
    ::piloot:: Yakaladın mı? bak bakalım ellerine yakaladım dediğin şey sadece mavi bir silüet.... Çoktan uçup gittik. Geçtin mi? bak bakalım ardına ve önüne geçmene izin verildiğinde ufuktaki mavilik kim........ ::uzgunum:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

anlaşılan KANUNI ve KYMCO arasında bi seçim yapacam artık...

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    CK125 çok sağlam, çok güzel motordur ancak baya titreşimlidir arkadaşım. Ben de senin durumundaydım, YBR istiyordum ama pahalı geliyordu, CK125 titreşimli olduğundan Activ 125 aldım. Sonradan Windy S'i gördüm ama o da o zamanlar yeni çıkmıştı ve kimse ne olduğunu bilmiyordu o yüzden cesaret edip alamadım. Şimdi senin durumunda olsam kesinlikle Windy S alırım. Ama ilk mesajımda da dediğim gibi para ayarlayabilirsen SYM XS125-K fiyat/performansta en iyisi.

serdarmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    temiz 2.el ybr bulabilirsin..
    Takma Kafana Hiçbirşeyi Kasktan Başka..

Motosikleti
    2010 yaz tatilinde alıcam inş.
    arkadaşım bende öğrenciyim. ybr ye en güzel alternatif senin durumunda kanuni windy s dir. sen bi araştır windy i. şekli de güzel pişman olmazsın.. 2 bin liraya doğru düzgn bi ybr bulunmaz. ancak zor durumda birini denk getirirsen bulursun. :D
    bu yaz alıcam motorsiqlet inş...:queen::queen:

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)