Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Mondial mi Kanuni mi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Slm arkadaslar ben motor almak istiyorum.
    Yakıtı düşük kullanışlı saglam

Kastamonuda yasıyorum.Bana ole ıkıde bır bozulmycak.Sorunsuz olacak ve 3veya4 sene bınmek ıstyrm.Düşünceleriniz nelerdir.

Mondialin 125 uag

Kamuni bs 125

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    enes_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha RX 135 KİNG(Fıghtıng Spırıt)
    çin malı motrdan iyibir sağlamalık beklleme
    2 sinn farklarını yazayım ben kanuni bs 125 derim

bs 125 de ön disk fren,benzn göstergesi,çelik jant mevcut

mondi uagg 125 te bu saydıklarımın hç biri yok
    Kanuni Breton 125 siyah,Yamaha YBR 125 siyah (2009),Yamaha RX 135 KİNG(Yeşill)-Yamaha RX135 KİNG,(Sİyahh) Black

Alıntı enes_007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çin malı motrdan iyibir sağlamalık beklleme
    2 sinn farklarını yazayım ben kanuni bs 125 derim

bs 125 de ön disk fren,benzn göstergesi,çelik jant mevcut

mondi uagg 125 te bu saydıklarımın hç biri yok
    Arkadsım hec fayda gelmez mı hem bunlar Çin degıl dıye bılıyorum scoterler çin malı Türkiyede üretiliyor bu motorlar scooterlar için bişey diyemem ama bunlar çin degıl dıye bılyorum.bende kanuni dusunuyorum

enes_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha RX 135 KİNG(Fıghtıng Spırıt)
    fayda gelir tabi ama periyodk bakımları düzenli yaptırman lazım.tabiki çin malı scoter meselesi değil hepsi çin

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:42 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:41 ----------

yakıtı konusunda 2 side aynıdır neredeyse.ama cup lar kadar az yakmaz
    Kanuni Breton 125 siyah,Yamaha YBR 125 siyah (2009),Yamaha RX 135 KİNG(Yeşill)-Yamaha RX135 KİNG,(Sİyahh) Black

Alıntı enes_007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fayda gelir tabi ama periyodk bakımları düzenli yaptırman lazım.tabiki çin malı scoter meselesi değil hepsi çin

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:42 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:41 ----------

yakıtı konusunda 2 side aynıdır neredeyse.ama cup lar kadar az yakmaz
    kararsız kaldım herkez bısey dıyoo scoter daha fazla yakıyo arkadasım arastırmalarımda hep scoter fazla yakar dıye oldu

mertyagci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Dink-R 150
    Kanuni Kuralkana güvenme sakın Mondial Kanuniden çok çok daha üstün bir firma mondialden şaşma.

Alıntı mertyagci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kanuni Kuralkana güvenme sakın Mondial Kanuniden çok çok daha üstün bir firma mondialden şaşma.
    Hadı ya ne yonden peki ? Kanuni bs125 alacaktım yaw kafam cok karısık kullanan yok mu mondail ve kanuniyi nasıldır yaw

.Mhmt. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Ben kanuni hussar kullanıyorum motorumdanda memnunum tamam 8 hp bir scooterdan

aşırı bir performans beklenemez ama şimdilik beni yeterince tatmin edebiliyor. Hangisinin

servisi daha yakın ve daha güvenilirse onu sec derim ben, aynı zamanda kanuni daha

üstün geliyor bana benzin göstergesi gereksiz bişey değil aksine şu zamanda aşırı gerekli

, disk frende iyi bir artı olacaktır , scooterdan daha az yakar bu garanti , cuplarla scooter ı bir tutma scooter otomatik cup yarı otomatik
    Hele Bi Kazanayım da Üniversiteyi ... Bir yere gitmek için de CBF e binilir CBF e binilmek için de her yere gidilir. Acayip az yakıyo len bu

Lifan Lf 125-5 2010
    http://www.lifan.com.tr/
    2008 modelini sahibinden'de 1500'den alabilirsin.

cup olarak tigrina s mi yoksa ukh mi ???
    :pl::bestmt:

Alıntı .Mhmt. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben kanuni hussar kullanıyorum motorumdanda memnunum tamam 8 hp bir scooterdan

aşırı bir performans beklenemez ama şimdilik beni yeterince tatmin edebiliyor. Hangisinin

servisi daha yakın ve daha güvenilirse onu sec derim ben, aynı zamanda kanuni daha

üstün geliyor bana benzin göstergesi gereksiz bişey değil aksine şu zamanda aşırı gerekli

, disk frende iyi bir artı olacaktır , scooterdan daha az yakar bu garanti , cuplarla scooter ı bir tutma scooter otomatik cup yarı otomatik
    Teşşkuler bende kanuni almayı dusunuyorum. BS125 cok hosuma gıttı.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:10 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:09 ----------

Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lifan Lf 125-5 2010
    http://www.lifan.com.tr/
    2008 modelini sahibinden'de 1500'den alabilirsin.
    Hocam sıfır almayı dusunuyrm bıde kastamonuda tamır ısı zor lıfan

blt_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motorsuz :(
    Alıntı FiqhteR`_CbR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cup olarak tigrina s mi yoksa ukh mi ???
    kesinlikle tigrina..s nasıl bilmem ama tigrinayı arkadaşım eskitemedi mükemmel bi alet tavsiye ederim
    eger kask takmıyorsan koruyacak bir şeyin yok demektir

Doobly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Kampana ön fren çok sakat bence.
    Buna göre değerlendir sen.

Alıntı bjkmuratbjk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam sıfır almayı dusunuyrm bıde kastamonuda tamır ısı zor lıfan
    İkinci el diyen mi oldu 2009 modelmiş 0 km, bunların hepsi aynı Cg 125 diye geçer.

http://www.rialli.com/urunler/motors...ah-sag-ms6466/

http://www.sahibinden.com/ada_motor-...XQQdisplayitem

Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İkinci el diyen mi oldu 2009 modelmiş 0 km, bunların hepsi aynı Cg 125 diye geçer.

http://www.rialli.com/urunler/motors...ah-sag-ms6466/

http://www.sahibinden.com/ada_motor-...XQQdisplayitem
    Hocam lıfan alamam sadece mondial ve kanuni dusunuyorum servısı olsun satıs yerı olsun kastamonuda oldugundan ıksındn bırını arastryorum bakalım hangısı kısmet

Alıntı bjkmuratbjk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam lıfan alamam sadece mondial ve kanuni dusunuyorum servısı olsun satıs yerı olsun kastamonuda oldugundan ıksındn bırını arastryorum bakalım hangısı kısmet
    Kendin bilirsin Lifan'ın kalitesini bulamazsın diğerlerinde söylemesi benden. Servise takma kafayı onlar Lifan'a da bakar, Kanuni'ye Honda tamir ettirilebiliyorsa Lifan'a hayli hayli bakarlar.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Mondial 125 UAG
    Keşfetmeyi sevenler ve uzun mesafe yolcuları için Mondial güvenli, konforlu ve yüksek performanslı touring motorları sizlerle buluşturuyor...
    1.750.00 TL.

zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Alıntı mertyagci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ön göbek fabrikasyon hatalı cıktı servıs bunu bildirdi 1 gün sürmedi komple cant geldi lastiğide dahil madem iki firma arasında tercih yapıcan kanuniden şaşma derim

Alıntı cüno adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ön göbek fabrikasyon hatalı cıktı servıs bunu bildirdi 1 gün sürmedi komple cant geldi lastiğide dahil madem iki firma arasında tercih yapıcan kanuniden şaşma derim
    Evet Arkadaslar ben cok arastırdım Kımse Mondial demedi herkez kanuni dedi İnş hayırlı olur Sizdde kanuniyi tercih edın derım

Motosikleti
    125 mf drift düşünüyor ..
    kanuni derim ç.ünkü mondialin sadece scooterleri iyi.kanuninin ise motorları iyi

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler