Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

skygo sg250-4

Motovento
    REKLAM ALANI
    kerem182 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    znu 125
    Öncelikle değerli forum arkadaşlarıma selam ve saygılarımı sunarım. Uzuzn zamandan beri ziyaretçi olarak takip ettiğim ve birçok faydalı bilgiyi sayenizde öğrendiğim tüm katılımcı ve paylaşımcı arkadaşlarıma cok teşekkürler.

3 yıl önce a2 ehliyetimi almama ve yaklaşık 10 yıl önce motorsiklet ateşi gönlüme düştüğünden beri bir türlü ekonomik açıdan feraha eremediğim için, motorsiklet aşkımı hep ertelemek zorunda kaldım.

fakat bu bahar, az da olsa zar zor biriktirdiğim 3 kuruş paramla, bana motorsiklet keyfini yaşatacak, başımı ağrıtmayacak,keyifli zaman geçirmemi sağlayacak bir dost arıyorum.

alternafifler arasında acizene tercihlerim;

*skygo sg250-4
    *JL 250 -5 ELEGANCE
    *Borelli Ledow Model CXM 250a
    *Kanuni Caracal 200
    *Ramzey Model QM 250
    *Bisan Roadstar 250

Ben 29 yaşında 175 boyunda 85 kilo ve nişanlı bir motorsiklet sevdalısı olrak, motorsikletimden beklentilerim,

Güzel havalarda kendi imkanlarımla (ki elim yatkındır) bakımlarını, temizliğini yapabileceğim,
    Eşimi alıp istanbul içi ve çevre illere kısa geziler yapabileceğim,
    Hiç bir hız beklentim olmamasına rağmen, yokuşta beni süründürmeden cıkabilecek,
    İlk motorum olacağı için beni motorsikletten soğutmayacak kadar az sorun cıkartacak,
    Sürüş keyfiyle beni tatmin edip, kendi sağlamlığına ve beni yolda bırakmayacağına güvenebileceğim,

Bir motorsiklet istiyorum.

Tarz olarak chopper modelleri kendime daha yakın hissediyorum. Bunun nedeni kişiselleştirme ve konfor açısından bana daha hoş gelmesidir.

Ortalama bütçem 3000/4000 lira civarındadır. Sıfır motorsiklet alma fikri bana daha cazip gelmektedir.
    Benden cok daha fazla tecrübeli olan arkadaşlarımın cok değerli fikir ve tecrübelerini benimle paylaşmarını rica ediyorum.

Şimdiden cok teşekkür ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    az km yapmıs kanunı alabılırsınız...
    madem bakımlarını kendınızde yapabılıyorsunuz ozaman kanunı alın...yedek parca olarakda sıkıntı cekmezsınız...
    bırazdan cın malı çürük çarık dıyenler olacak, onlara kulak asmayın....duzgun kullanım ve bakım ıle ıhtıyacınızı karsılayacagından emın olabılırsınız...

Motosikleti
    znu 125
    Değerli görüşlerinizi paylaştığınız ve zaman ayırdığınız için cok teşekkürler.

AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tek birşey yazacağım... gerisi tefferuat!!!!

Bisan Roadstar 250

sorunsuz bir makinadır,V motorudur... daha çok özelliklerini;

http://www.motosiklet.net/forum/moto...m-basligi.html

sayfasında bulabilirsin.... pişman olmazsın....

Motosikleti
    znu 125
    fikir paylaşımınız için cok teşekkürler.

sahibinden.com dan ilanlara baktığımda roadstar modelinin 2006,2007 ve 2008 modelleri olduğunu gördüm.
    bu model hala üretilmektemi ve istanbul içinde 2010 modelinin görebileceğim bir yer var mı bildiğiniz ?

Teşekkürler

_SuLeYMaN_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Yazdığın motorlar içinde en sağlam ve en iyi olan motor şüphesin Bisan Roadstar. Kullanıcısı olarak öneririm.
    Tekirdağ-Çorlu

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    borelli ya da bisan yazdığınız motorlar içinden benim tercihim olurdu piyasada en sık kullanılan derseniz regal raptor
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

Motosikleti
    znu 125
    roadstar modelinin üretilmiyor olması yedek parça bulunması konusunda sıkıntı yaratır mı sizce ?

Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    roadstar kullanıcıları memmun motordan ama yedek parça durumunu bilmiyorum sitede bilgi ve paylaşım başlığı vardır kullanıcılarının bakmanı tavsiye ederim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:21 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:19 ----------

http://www.motosiklet.net/forum/alma...0-chooper.html

Motosikleti
    suzuki an125
    1.5 sene skygo 250-4 kullandım hiç sorun yaşamadım...ama bu seçenekler arasında bisan roadstar'ı tavsiye ederim..kullananların tümü çok memnun V motor olmasıda artısı

Motosikleti
    znu 125
    çok teşekkürler arkadaşlar, banada LEDOW BORELLİ MİLANO CXM250A daha sıcak görünmeye başladı aralarında. bide motoru alıp 3,4 yıl kullanmak istiyorum. bu yüzden mümkünse sıfır almak istiyorum.

Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    borellinin sıfırı var bildiğim kadarıyla çok eski bir markadır ayrıca türkiyede çok motoru olmasa da ayrıca borelli de v motordur

_SuLeYMaN_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Borelli, Ledov alıp da şunu nerden bulurum bunu nerden bulurum diyeceğine bence al bir bisan yedek parça bile aramazsın.
    Tekirdağ-Çorlu

Motosikleti
    znu 125
    bisan alim ama üretilmiyormuş artık ve 2010 modeli yokmuş. ben sıfır almayı tercih ediyorum çünkü 3-4 yıl sorunsuz kullanmak ve satarkende cok fazla zarar etmemek istiyorum.

sozerten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki INAZUMA '14
    Motocar 200 ü öneririm. Görünüş bakımından fazla dikkat çekmez ve kullanımı gayet zevkli.Özellikle yakıtta çok iyi.

merhaba.aradığın tarzda motoru bulabildin mi?

Alıntı kerem182 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bisan alim ama üretilmiyormuş artık ve 2010 modeli yokmuş. ben sıfır almayı tercih ediyorum çünkü 3-4 yıl sorunsuz kullanmak ve satarkende cok fazla zarar etmemek istiyorum.
    kerem arkadaşım merhaba.aradığın tarzda motoru bulabildin mi? ben de senin bahsettiğin tarzda bir chopper arıyorum. bilgi verirsen çok sevinirim...

Atahualpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR 250E-9
    Borelli yerine Bisan almanı öneririm. Bisan 3. Kalite bir Virago kopyası (Keeway Super Shadow 2. Kalite) Borelli ise 4. Kalite bir kopya. Kullanılan malzemelerin kalitelerini karşılaştırdığında bunu anlıyorsun..

Dip Not: Bisan Borelli ve Keeway aynı fabrikanın üretimleri fakat talep eden ve bu aletlere ödenen para değiştiği için malzemeleri de buna göre farklı. Borelli de alsan, Bisan da alsan, Keeway de alsan 2010 -2011 model olmayacak. Çünkü bu aletlerin teknolojisi 90 ların başının teknolojisi. Hepsi birbirinin tamamen aynı
    YOU WILL NEVER WALK ALONE

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler