Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondialmi? Yamaha mı? Ramzey mi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    kartalizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1991 ALMAN MZ ETZ 251
    kardeş al yamahanı keyfine bak:d
    [SIZE="2"]kartalca.68@hotmail.com[/SIZE]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tyler_durden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT225
    1-yamaha
    2-ramzey(en azından ben memnunum)
    3-mondial
    Ama yapmayın diyordu Tanrı, o daha bir çocuk...!!!
    Nükleere H A Y I R!!!!!
    **01 JJ 743**

realramtha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

lada mı renault mu

Alıntı kahraman34 adlı üyeden alıntı
    bi tarafta lada samara'mı alayım demişsin,bi tarafta renault megane'mi alayım demişsin sence hangisi.

musrx5 yamaha'nın nerenin malı olduğunu o kadar iyi bilmiyorum ama şunu bilmeni isterim bi çin malı motor var bide çinde işçilik,malzeme,elektrik ,vergi,v.s gibi şeyler ucuz olduğu için diğer ülkeler tarafından çinde fabrika kurularak üretim yapan firmalar var bunları bir kere ayıralım şimdi sony çinde üretim yapıyor diye kalitesizmi olacak veya piyasadaki 100 dolarlık basit çin mallarıyla birmi tutulacak.

sevgili arkadaşım lada ile renaultu örnek vermişsin...konfor ve rahatlık olarak renault her zaman önde olabilir ama Lada ile yaşanan performans bambaşkadır eğer lada kullandıysan...
    1.6 kategoride bugüne kadar hiç bir otomobilin kalkışta ve 160 km hıza kadar lada ile yarışabildiğini görmedim
    hatta geçen ay başımdan geçen bir olayda...yeni yapılmakta olan balıkesir yolunda lada içerisinde 5 kişi ile biz içerisinde sadece 2 kişi olan megane ile hafif rampa olan bir yerde 160 km ile kapıştık ve megane sürücüsü geride kaldığı için deli oldu.
    saygılarımla
    çocuklar [B]oyun[/B] olsun diye taş atarlar kurbağalara ama kurbağalar [B]gerçek[/B]ten ölürler

Daan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500 (Silver)
    Lütfen, büyük Japon üreticileri tarafından üretilen motorlarla, Çin ham maddesi ve üretim teknikleri ile üretilen markaları kıyaslamayalım! Belki zaman içersinde Çin ürünleri daha iyi olacak ama şu anda maalesef Japonya'nın gerisindeler!
    Tabiki de YAMAHA!

Lada & Renault karşılaştıran Kocaeli'nden arkadaşa şunu söylemek isterim; karşılaştırma yaparken markaların pazardaki payına bakalım lütfen! Renault 21. yüzyıl standartlarını yakalamış hatta bu konuda öncülük yapan bir firma, bu Lada için geçerli mi acaba? (Bu arada arabam Renault değildir!)

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Hangisi içine sinerse o.

İsterse markası Abdülcanbaz olsun, isterse en adisi olsun.

Bende fransızlara uyuz olurum. Önden çekişli hiçbir nesneye binmemeye özen gösteririm
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

MEGAN66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR250R Gelincik
    Dostum ben aldım ybr125, sabah uyandığımda onu düşündüğümde kaç tur atacağımı ve mutlulugumu düşünüyorum, çalışırmı çalışmazmı, sorun çıkarırmı bunları değil, 1 seneden fazla oldu araştır araştır hatta insanlar benden bıktı diyebilirim ama şimdi ben mesut herkes mesut ona göre davran, aklını kullan. Hatta yıllarca MZ 251 kullanmış bir abim bile bana şu 125 likden bi tane bul dedi, şimdi onada ayırıyorum, durum bu aklını kullan bizi dinle YBR YBR

toocold - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR06
    honda......
    [B][COLOR="Red"]JET GÜRÜLTÜSÜ ÖZGÜRLÜĞÜN SESİDİR.[/COLOR][/B]

SKYKAPTAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey 125cc çift silindir
    benden sana tavsiyem sqakın olaki ramzey alma niyemi parca sorunu cok büyük ben bi 125cc çift silindir grenaj için 5ay bekledim

ahmetkaraca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    rx king rx 115 derim ama sıfır alcaksan ybr
    MOTOR ZEVKSE YAMAHA RX KİNG TUTKUDUR KRAL SENSİN

LesPaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    sormana bile gerek yok.
    yamaha tabi ki..
    megan66 nın dediği çok doğru. ben de sabah kalktığımda nereleri gezeceğimi düşünüyorum. acaba bugün sorun çıkartır mı diye düşünmüyorum.
    cause suicide is painless / It brings on many changes / And I can take or leave it if I please, /
    and you can do the same thing if you please

motoyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

seni mantıklı olmaya davet ediyorum

Alıntı musrx5 adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar bu konu hakkında bana bilgi verecek biri olursa sevinirim dostlarım.. Aşağıda belittiğim modellerin hangisini almak daha mantıklı olur karar veremedim.. Bir bilene ihtiyaç duyuyorum.....Şimdiden yakın ilginiz için sağolun.....

Mondial Kt125 cc
    Yamaha Ybr 125 cc
    Ramzey Tek Silindir 125 cc

Veya bunların dışında önerebileceğiniz bir model varmı...

seni mantıklı olmaya davet ediyorum.sen bir japon MÜHENDİSLİĞİYLE çin MÜHENDİSLİĞİNİ nasıl oluyorda karşılaştırıyorsun be kardeşim.AALALA

fakir ama gururlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Siyah YBR 125 '06
    sakin olun arkadaşlar. sanki büyük bi günah işlemiş gibi adamın üzerine yürüyosunuz. ne var bunda karşılaştırmış işte. yasakmı karşılaştırmak

H@S@N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    kardeş bana kalırsa motora fazla para vermek iyi bişey değil sonradan pişman oluyosun ben cbr 125 aldım tamam kabul ediyorum süper motor kalite olarak olsun şanzımanı görünümü markası süper ama ben kendi adıma sölüyorum orta gelirli biri için çok pahalı sayılır sana tek bir marka ve tek bir model tavsiye edeceğim git hiç bakmadan düşünmeden Dayun space 125 al motor kısmı japonmuş sitede de bazı arkadaşlar yazmış bende şahsen gittim inceledim hemen hemende honda cg 125 kalitesinde çokta güzel özellikleri var frene bastığın zaman otomatik olarak 2 vitese falan atıyomuş gazı aniden bıraktığında boşa atıyomuş alarm falan herşey var fiyat Denizlide 2000 ytl
    CBR 125 R

dostum arada bir yamaha yazmışsın okurken sıyrılıyor valla bunları yazman bile hayret doğrusu bence meşgul ederken kendini biraz daha düşün derim YAMAHA tabikkiiiii

yamahaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    yamaha tabii ki düsünmeye bile gerek yok..

tsahin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125
    Kardeş sen hala arıyormusun.Al bir Yamaha Ybr125 hergün mutlu ol.

Ne Mutlu Türküm Diyene - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 151 RS
    Mondial 151 RS

Motosikleti
    suan yok malesef
    her zaman yamaha o motorlar ybr nin yanına bile yaklasamaz bnden sölemesi(ybr kullandıgımdanmı ne

Motosikleti
    mondial 151rs
    dostum valla bende 150 rs scoter var mondial memnununum 130km hıza ulasıyo sonrası tehlıke zaten ben olsam mondial alırım yamaha ıyı ama pahalı hem tek slındır zaten kt 2 sılındır sen bılırsın kymco var bıde yamahayla kafa kafaya gıdıyo

sozlerın ıyı guzelde simdi oraya neden gerceklerı tarıh yazar tarıhıde galatasaray dedınkı galatanın bı bok olacagı yok enbuyuk fenerbahce varmı ıtırazın en azın dan sızı yendık 4_0 bıde 6 kasım var 6 tane

bence 125'lik yamaha.Çünkü hem seri hemde ne kadar basarsan o kadar gidiyor.Motor alcaksan yamahadan şaşma.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler