Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ufak tarzada racing model arıyom

Motovento
    REKLAM ALANI

merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. inşallah bir motor alabilirsem sadece sanal olarak değil asfaltlarda da aranızda olucam.tabiki bunun için başlıkta yazıdğı gibi sizlerin tavsiyesini bekliyorum..

motorları oldum olası severim ancak racing tarzına ayrı bir sempatim var.

daha önce scooter kullandım.(honda activa) şimdi kendimi hem ebat olarak hemde hız olarak daha ilerisi için geliştirebilecek bir motor arıyorum.

aklımda honda cbr 125 vardı ancak açıkcası biraz cılız yapısı var ki aslında biraz daha kalın tekerlekli bir model arıyorum, yapı olarak derbi gpr 125 gibi bir şey yani.. ancak benim 2.el bir başlangıç motoru için ayırabileceğim maksimum 2.500 - 3000 TL dır ki 3000 için bu aralar baya bir kasmam lazım malum kıriz diye başımızın etini yediler ve sonunda bende 1 aya yakındır işziz kaldım, neyse konuyu dağıtmayalım, umarım kendimi doğru ifade edebilmişimdir, yardımcı olan, olmayan tüm arkdaşlara ve ailelerine hayırlı, sağlıklı günler dilerim....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yamaha ybr125
    bence bu fiyata alabileceğin en iyi motosiklet cbr 125 tir...ben de araştırdım ve almaya karar verdim..bunu bi satiim..

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Dediği gibi o fiyata anca CBR125 alabilirsin... Ki madem race hastalığı sende de baş göstermiş, almanı tavsiye etmem. hayal kırıklığna uğramanı istemem...

Ne yazık ki; "bekle ve para biriktir" diyorum, Sonra Ninja 250 alırısın güzelce

Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dediği gibi o fiyata anca CBR125 alabilirsin... Ki madem race hastalığı sende de baş göstermiş, almanı tavsiye etmem. hayal kırıklığna uğramanı istemem...

Ne yazık ki; "bekle ve para biriktir" diyorum, Sonra Ninja 250 alırısın güzelce
    valla kendimi tutamıyorum artık tekrar çalışmaya başlarsam para biriktirebiilrim. ancak dedğim gibi 5 ay daha beklemek can sıkıcı en sonunda milletten günlük 100 liraya kiralayıp 2 haftada bir nefsimi gidericem )

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:24 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:22 PM ----------

yada bir tane deer 152 alıcam 1500 liraya onla takılıcam napiim.. :D

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    O kendini tutamamları çok iyi bilirim ben de...Kesinlikle hak veriyorum. Ancak paranı çarçur etmiycek hamleler yap da, ilerde daha da "sabretmek" zorunda kalma...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    hyosung gt 250 r

Motosikleti
    My Kawa..
    2500-3000 lira ki 3000 için kasmam lazım diyorsun..

ben sana derim ki 400 liralık alım satımıda fiyata ekle, ayrıca şuan maddi olarak sıkıntın varsa yani o parayı verdikten sonra elinde birikmişin yoksa kaldı ki çalışmıyorum diyorsun, motoru koyabileceğin bir yer var mı bilmiyorum ama olmadığınıda işin içine katıyorum..

Aylık 30-40 lira otoparka vericeksin
    Ayda ortalama 200-250 belkide (gezmene bağlı) 300 lira benzin masrafın olacak..
    Bakımlarına para harcayacaksın minimum 40-50 lira..

bunlar ufak rakamlar gibi görünüyor ama inan insanın maddi durumu sıkışıkken belini bükmeye yetiyor.. kendini geliştirmek için bir motor arıyorsan vitesli istiyorsun, bence biraz sabret, sezon bitiminde kışa girdiğimizde hem fiyatlar daha makul olacak hemde durumunu biraz daha toparlamış olacaksın.. sana burada önerilen GT250R gibi acayip önerilere aldırma o motorun 2500-3000 liraya anca ölüsünü alırsın.. sen bence biraz daha sabret kardeşim..
    [B][COLOR="Blue"]Eskiden Piyasa nerde biz orada, Artık biz nerede piyasa orda..[/COLOR][/B]

[B][COLOR="Red"]Yüreklerde ünlem akıllarda soru işaretiyim anlayana çok anlamayana az gelirim..[/COLOR][/B]

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    derbi 125'in başlangıç motoru olduğunu düşünmüyorum çünkü çok atik ve hızlı motor
    honda cbr 125 desen parçaları çok pahalı
    tecrüben yoksa cgl 125 ile yada çinliler başlamanı tavsiye ederim.

Ufak tarz istersen CBR 125 ;)

Alıntı KyCd adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ben sana derim ki 400 liralık alım satımıda fiyata ekle, ayrıca şuan maddi olarak sıkıntın varsa yani o parayı verdikten sonra elinde birikmişin yoksa kaldı ki çalışmıyorum diyorsun, motoru koyabileceğin bir yer var mı bilmiyorum ama olmadığınıda işin içine katıyorum..

bunlar ufak rakamlar gibi görünüyor ama inan insanın maddi durumu sıkışıkken belini bükmeye yetiyor.. kendini geliştirmek için bir motor arıyorsan vitesli istiyorsun, bence biraz sabret, sezon bitiminde kışa girdiğimizde hem fiyatlar daha makul olacak hemde durumunu biraz daha toparlamış olacaksın.. sana burada önerilen GT250R gibi acayip önerilere aldırma o motorun 2500-3000 liraya anca ölüsünü alırsın.. sen bence biraz daha sabret kardeşim..
    eyvallah dostum çok sağol gerçekten de her türlü değinmişsin konuya...
    açıkcası ben sadece motora verebilmek için 3 bin kasabilirm demek istedim yani kendime ayırdığım başka bütçem var söylediklerin çok doğru özellikle bende kış sezonunda fiyatlarda baya bir güzelleşme olduğunu farkındayım ki galiba bende öyle yapıcam hem inşllah yeni bir işe başlarsam benim için daha iyi olur. ama kim bilir birazda şans işi oluyor bunlar belkikide denk birşet düşer

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125 & cygnus rs
    2500 3000 diyorsan cbr 125 al derim ama racing hissi vereceğinin sanma ama kaliteli motordur yarı yolda bırakmaz şimdiden hayırlısı olsun arkadaşım.

Motosikleti
    2 teker olsun da tahtadan olsun
    Alıntı KyCd adlı üyeden alıntı Mesajı göster

İŞTE TAM BENİM KAFADAN çok doğru yazmışsın,bunları aynen yaşıyoruz yani o paraya yani 3000 liraya 12000 km yi geçmiş bir cbr 125 alınır zaten

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler