Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

600 cc altı SS tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ApacheRTR150+Mondi125+Yamaha50
    5000 tl bütçem var eski model racer almak istiyorum ama racer lar hakkında pek bi bilgim yok cebimi fazla yormayacak bi makine var mı racer a yeni geçecek biri olarak ne tavsiye edersiniz ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    hyosung GTR250 veya honda CBR125R öneririm. şahsi fikrim honda. çünkü işletim maliyetleri düşük ve sağlam. 2. el piyasası daha iyi.
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

attraction - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    aprilia rs250
    gtr eski model olarak sayılmaz bence, bence aprilia rs250
    .....

eski model olarak aprillia rs 250 var ama 3500 tlye falan bir 2006 modelden yukarı honda cbr 125 bulabilirsin.5500 6000 tl civarıda hyosung gt 250r bulabilirsin.verdiğin fiyata göre en mantıklı race ler bunlar
    A p s u v A

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ozgurakman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hyosung GTR250 veya honda CBR125R öneririm. şahsi fikrim honda. çünkü işletim maliyetleri düşük ve sağlam. 2. el piyasası daha iyi.
    İşletim maliyeti nedir buradaki ?
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşletim maliyeti nedir buradaki ?
    cbr biraz daha az yakar, cbr tek hyo çift silindir bakım yaparken cbr daha az yağ alır, hyo çift silindir çift buji gibi şeyleri düşünüp işletim maliyeti dedi herhalde arkadaş...yani yakıt ve bakım giderlerine işletim maliyeti dedi gibime geldi ayrıca cbrın lastikleri daha ucuz (daha ince) olduğundan, lasitk değiştireceği zamanda daha az para harcar ama yinede kendi açıklasın
    Küçük insanlar kişilerle, Sıradan insanlar olaylarla, Büyük insanlar fikirlerle ilgilenir.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı chatkut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr biraz daha az yakar, cbr tek hyo çift silindir bakım yaparken cbr daha az yağ alır, hyo çift silindir çift buji gibi şeyleri düşünüp işletim maliyeti dedi herhalde arkadaş...yani yakıt ve bakım giderlerine işletim maliyeti dedi gibime geldi ayrıca cbrın lastikleri daha ucuz (daha ince) olduğundan, lasitk değiştireceği zamanda daha az para harcar ama yinede kendi açıklasın
    Sen açıklamışsın zaten açıklayacağın kadar
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen açıklamışsın zaten açıklayacağın kadar
    ben anladığımı anlattım, belki arkadaş bambaşka şeylerden bahsetmiştir...bide onu dinleyelim yinede belki bilmediğimiz işletme maliyetlerinden bahseder
    Küçük insanlar kişilerle, Sıradan insanlar olaylarla, Büyük insanlar fikirlerle ilgilenir.

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    Alıntı mustanoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5000 tl bütçem var eski model racer almak istiyorum ama racer lar hakkında pek bi bilgim yok cebimi fazla yormayacak bi makine var mı racer a yeni geçecek biri olarak ne tavsiye edersiniz ?
    sağlamlık ve ekonomi diyorsan gıcır gıcır bi cbr125r alabilirsin o paraya...
    ama hız da yapsın diyorsan hyosung gt250r 2006 model 10.000-15.000km arası bulabilirsin...
    ben sezon başında cbr aldım şidmi hyo arıyorum cbr kesmedi
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ApacheRTR150+Mondi125+Yamaha50
    Alıntı ozgurakman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıntı attraction adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gtr eski model olarak sayılmaz bence, bence aprilia rs250
    benim şuan kullandığım naket motor cbr 125 den daha hızlı ve güçlü.gtr 250 de pek eski sayılmaz ve sadece 30 beygircik.gs 500 mü alsam hem fiyatı iyi hem yedek parçaları üstelik 60 beygir .

Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    Alıntı mustanoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim şuan kullandığım naket motor cbr 125 den daha hızlı ve güçlü.gtr 250 de pek eski sayılmaz ve sadece 30 beygircik.gs 500 mü alsam hem fiyatı iyi hem yedek parçaları üstelik 60 beygir .
    30 beygircik dediğin makina sınıfının en yüksek beygirlisi, gs500 ise 48 beygir olması lazım 60 değil zaten o sınıftaki en güçlü makina cbf 500 bile 57 beygir

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler