Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

mondial 125zn mi asya 125t mi ? Lütfen yardım..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mondial 125zn
    arkadaşlar bu 2 motor arasında kaldım. aralarında ne fark olduğunu öğrenmek istiyorum. dış görünüş, yakıt tüketimi, servis memnuniyeti, parça ucuzluğu ws.. forumda okudum bi çok arkadaş bu konuyu sormuş. fakat hepsinin tarihi ya 2005 yada 2006. hepimizin bildiği gibi 2009dayız.. o yüzden tekrar açmak zorunda kaldım. ilgileriniz için şimdiden çok teşekkür ederim.

bikaç sorum daha olacak.
    bu modellerin çinliler arasında en az sorun çıkaranlar olduğunu duydum bi çok yerde bu doğrumudur?
    resimlerine bakıyorum fakat estetik açıdan hiçbi fark göremiyorum kullanan arkadaşlar warsa lütfen bilgi wersin.

ben bu motoru hergün okula gidip gelirken kullanıcam we her ikisininde serwisi ewime eşit uzaklıkta bunuda belirtmek isterim.

maddi durumum honda gibi motorlara el wermiyo 2.el almak istesem bu kezde babam 0 almazsan olmaz diyo. (ikinci ellerden çok başı ağrıdı da ) o yüzden alakasız cwplar wermeyen arkadaşlara şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum.. kazasız belasız sürüşler..

arkadaşlar çok acele karar wermem gerekiyo bilgisi olan arkadaşlar cwp wermeden geçmesin lütfen :S

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    AYGÜL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende asya nın 125t si var
    22 bin kilometrede
    gerçi bu 22 bin km yi ben yapmadım ama olsun
    iyiymişki almışım

ama ikisini kıyasla dersen mondialı bilmiyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler