Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

çin malı motosikletler kalitesiz olduğu içinmi ucuz?

Motovento
    REKLAM ALANI

karşılaştırma yapmak mantıksızlık bence. ama çinlinin yeri ayrı. fiyatına göre verim alıyorsun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ne kadar para, okadar kalite. mesela benim çuvalla param olsa titanyum dan 2009 model 600 f9 yaptırırım çekik gözlülere

raven71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda xl 200
    soru: çin malı motosikletler kalitesiz olduğu için mi ucuz?
    a) evet b) evet c) evet d) evet e) hepsi

doğru cevap: e ) hepsi

Benim çin malı motorum var,
    kt 125 mondial,

Vibrasyon var, sorun çıkarıyor arada, göstergesi 110 gösterirken 100 gidiyor test edildi, parçalarından bazıları çok kötü malzemeden yapılmış...

Ama 2500 lira 0 ı kardeşim, ucuza alıyosun, 1 sene sonra sorunları çıkabilir, bakımını yaptır, bin git, japon al japon al, japon alsam alsam o paraya aynasını alırım, ama bu tip bu rahatlık, bu fiyata neden çin almayayım, daha 5 aylık kullancıyım, motorcuyum bile diyemem ama gördüğüm japon motor alanlar hemen çini kötülüyor, bırakın binelim aklımız başımıza gelsin veya servise kazandıralım ama binelim, varmı bu fiyata japon cruiser???

Hem eskilere soru japonlar ilk çıktığında ne haldeymiş size bi anlatsınlar...

mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    Kalitesi fiyatla orantılı.Eğer düzgün kullanırsanız 30.000 ile 40.000 km arası rektefiye olur rektefiye aşağı yukarı 300tl en fazla,kaldığın yoldan devam.Benim motorum 17.800km oldu yağ yakma oranı nerdese 0 gibi 1500kmde 50 gr yakmış birde üstüne bor power attım şimdi daha uzun km gideceğine eminim.Hondaların nerdese hepsinde yağ yakma problemi var nedense onlar göze baktmıyor
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler