Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

yeniden cbr 125 hyosung 250

Motovento
    REKLAM ALANI

Kararını vermişsin en doğru seçimi yapmışsın bence şimdiden hayırlı olsun kazasız belasız kullan.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ninja 250 '11
    gerçi motoru 3-4 ay sonra alacağım ama yine hala bi araştırma içindeyim hyosung dan vazgeçtim ama cbr 125 den biraz daha güzel görünümlü büyük bişe bulabilrmiyim diye de bakıyorum: )

cagatay_hepsen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung 250 comet'di gitti yamaha x-max 250 geldi
    Alıntı kawasaki26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hyosungun en iyi yaptığı şey krank dağıtmak.
    bırakın allah aşkına her markada olduğu gib hyo nunda bağzı sorunları vardı şimdi aştı krank kırmakmış benim tanıdığım onlarca hyo sahibi var ama hiç birinin krank sorunu yok hatta bir arkadaşım 40bin yaptı ve hala gidiyor.

konumuza gelirsek kişiye bağlı bağzıları yeni başlasada çok çabuk kapıp kullanabiliyor kimide 6 ay geçsede acemiliği üstünden atamıyor kullanma konusu senin kapasitene bağlı anlıyacağın bence al bir st. veya hyo bak keyfine.
    ATATÜRK diyorki "Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

poyraz010 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr ESD 125 - 2016
    öğrencisin sorun vermesin istiyorsun marka - kailte yönünden kıyaslarsan cbr tabiki iyidir ama bende senin gibiyim windy 125 im var ama şimdi aklım cbr 125 hyosung GT 250R de bana kalsa ben kaliteye bakmam direk hyosung alırım ama tabi sen bileceksin..

Ayrıca.. gencim bende senin gibi.. Bi hyosung GT 250R de kızla gezmek var bide honda cbr 125 de kızla gezmek var.. bu tartışılmaz bence hyosung GT250 R
    Sen istiyor temiz bir yamaha ? Verecek 2.500 $ ..

Motosikleti
    ninja 250 '11
    Alıntı poyraz010 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öğrencisin sorun vermesin istiyorsun marka - kailte yönünden kıyaslarsan cbr tabiki iyidir ama bende senin gibiyim windy 125 im var ama şimdi aklım cbr 125 hyosung GT 250R de bana kalsa ben kaliteye bakmam direk hyosung alırım ama tabi sen bileceksin..

Ayrıca.. gencim bende senin gibi.. Bi hyosung GT 250R de kızla gezmek var bide honda cbr 125 de kızla gezmek var.. bu tartışılmaz bence hyosung GT250 R

yazma böyle ya tam kendimi cbr 125 fikrine alıştırmaya çalışıyoken...şimdi kız arkadaşımla bi cbr da bi hyosung da gezdiğimi düşününce tabi ki cbr fikrimden vazgeçicek gibi oluyorum.. ama yine de ben kendimi garantiye alayım diyorm bi cbr alırım 1 yıl sürerim sonra hyosung bulduğumda onu alırım

Motosikleti
    Tabiki sen bileceksin..'zevkler ve renkler tartışılmaz..' ben olsam hyosung'u çeker izmirde tur atardım..

Düşünsene kız arkadaşında sahiil yolunda(tabi varsa izmire hiç gitmedim) geçiyorsun.. sen kız arkadaşın ve hyosung GT 250R'n milletin size baktığını ve vitesi 4 den 3 atıp o sesi dinlediğini.. tek hayalim olduğu için..

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300

kardeş sende ki piyasa yapma aşkıda kimsede yok yahu
    Orgazma Dudak Büktürür

Motosikleti
    Alıntı huceyn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş sende ki piyasa yapma aşkıda kimsede yok yahu
    gençlik yau naparsın

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    gençlik yau naparsın
    ama motorculuk bu değildir haberin olsun.kardeş tavsiyesi.makina için senle çıkacak kız olmaz olsun
    yani adamın tecrübesi yoksa cbr alacak bunun başka çaresi yok.
    hyo büyük makina.
    hem 600RR hem hyo kullandım.nerdeyse RRdan büyük.tecrübe şart yani.
    piyasa yapacam derken malzeme olmamak lazım.
    anlayıcağın motorculuk görüntü değil gönül işidir.zamanla zaten ister istemez büyütülür makina
    saygılar
    Orgazma Dudak Büktürür

Motosikleti
    Alıntı huceyn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ama motorculuk bu değildir haberin olsun.kardeş tavsiyesi.makina için senle çıkacak kız olmaz olsun
    yani adamın tecrübesi yoksa cbr alacak bunun başka çaresi yok.
    hyo büyük makina.
    hem 600RR hem hyo kullandım.nerdeyse RRdan büyük.tecrübe şart yani.
    piyasa yapacam derken malzeme olmamak lazım.
    anlayıcağın motorculuk görüntü değil gönül işidir.zamanla zaten ister istemez büyütülür makina
    saygılar
    haklısın kız konusuna katılıyorum ama ben sadece kız arkadaşımla hyo ile gezmek istediğimi söledim ayrıca motosiklet aşkı olmayabilir yeni yeni tanışıyorum zaten motosikletlerle.. tabiki eğitim almadan bişey yapmasını bende sölemedim..

Eğitim şart !!

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    Alıntı kawasaki26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hyosungun en iyi yaptığı şey krank dağıtmak.
    dostum kaç tane krank dağıtan hyosung tanıyorsun

Alıntı SpearHEAD;1418799+ ları
    fiyat , güven , kullanım rahatlığı ,çok iyi bir başlagıc motur , elden çıkarması kolay , bozulmaz [B
    adlı üyeden alıntı
    parcası ucuz[/B] , servisleri kaliteli, yüzüme gülümseme getirir,
    parçasının ucuz olduğuna eminmisin arkadaşım

Alıntı cagatay_hepsen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bırakın allah aşkına her markada olduğu gib hyo nunda bağzı sorunları vardı şimdi aştı krank kırmakmış benim tanıdığım onlarca hyo sahibi var ama hiç birinin krank sorunu yok hatta bir arkadaşım 40bin yaptı ve hala gidiyor.

4 ay öncesine kadar hyo gt 250 kullandım.MARMOK FESTİVALİ'ne ADANA'dan gittim geldim.2 hyo'yduk.zerre kadar sorun çıkartmadı.toplam 2500 km.yol yaptık.km.'de 100 kr.yaktı.her motorda iki kişiydik.daha ne istenir bilmem ki.sen 250 cc.lik bir makineye sürekli 170 bastırırsan olacağı belli.hangi motor sürekli limitlerde kullanlılabilir ki?
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Motosikleti
    Honda
    Bence başlangıç için en ideal motor cbr kalite,servis agı,rahatlık vs vs. belki hyo kadar güzel bir görüntüye sahip degil ama aldıgına asla pişman olmazsız.kızlar konusuna gelince hiç bir sıkıntı olmaz(tecrübe edilmiştir )

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    Alıntı tr.davutak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    canım kardeşim bizde izmirdeniz yarın musait bir zaman da buluşalım seni erhan la tanıştırayım bi diger namı wasko bu motosiklet lerin de ikisini kullandı şimdi ybr var kendisinde sana saglıklı bir cevap verecektir

Erhan abi cabbar damı kullandın
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

SpearHEAD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 Dakar
    [QUOTE=adanalı;1420594]dostum kaç tane krank dağıtan hyosung tanıyorsun

parçasının ucuz olduğuna eminmisin arkadaşım

yok adanalı ağabey ben 2007 BMW kullanıyorum ona göre 4-5 kat ucuz :( ve gerçek motor markaları ile kıyaslıyorum çin yada kore işi olanlarla değil, honda ve yamaha kawa olsun suzuki olsun duca olusun oldukca uygundur fiyatları , bir parça alırken fiyat performans eğrisine bakmak gereklidir, ve elden çıkarma şunu unutmamak lazım 1 yıl sonra satınca hangisinden ne kadar zarardasın,

sevgili mevzusunda ise sana daha önce yazdıklarımı iyi düşün ama nasıl görünürüm diye motosikletci olacak isen hiç bulaşma motosikletci öle adam sadece bir değildir ,o işin sadece bir parcasıdır
    Born To be wild

Motosikleti
    ninja 250 '11
    biliyorum size çok soru sordum ama cbr yerine görünüşü güzel olan üstüne bindiğimde küçük durmayacak sağlam ve ucuz motor var mı bilenler ? marka model farketmez?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)