Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: hangisini tavsiye edersiniz?

Katılımcı sayısı
70. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • ses dylan

36 51.43%
  • sym hd 200

13 18.57%
  • kymco 200

21 30.00%
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

kymco 200, sym hd 200 ,honda ses dylan

Motovento
    REKLAM ALANI
    mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı sudabatmayanadam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bak bilet numaranı yazıyorum senin şansına çektim dua nı yap moturunu kazan bilet numarası;5997087 hayırlı olsun
    Sağol hocam.Şimdiye kadar hiç piyango ya da herhangi bir şans oyunu ile işim olmadı fakat bu sene ben de bilet alacağım.Olurda büyük ikramiye falan çıkarsa benden de sana en kralından bir Honda(dylan, silverwing, cbr ne istersen)
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    mondi 150MC
    memet banada motör alıcanmı
    _?
    [B]Her beden üzerinde % 5o ölüm ihtimali ; % 5o yaşam ihtimali taşır... [/B][COLOR="Red"][b]!!!!!--HyO--!!!!!:queen:[/b][/COLOR]

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tekerlek çapı alıcının 1. kriteri ise kymco-sym, ama performans ve marka önemli ise dylan...

mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı ozan150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    _?
    Sana en güzelinden motor alıcam Anladın
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

Motosikleti
    mondi 150MC
    Alıntı mhyen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sana en güzelinden motor alıcam Anladın
    Anlamammı

Bakarsın banada cıkar bıraz fazla alıp alım satım yaparız
    [B]Her beden üzerinde % 5o ölüm ihtimali ; % 5o yaşam ihtimali taşır... [/B][COLOR="Red"][b]!!!!!--HyO--!!!!!:queen:[/b][/COLOR]

sudabatmayanadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HERO HUNK
    Alıntı ozan150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    _?
    bir bilette senin için aldım böylece 4 adet milli piyango biletim oldu hangisine çıkarsa çıksın senide kymco landıracam merak etme senin şansına çektiğim bilet numaran;6444847 duanı yap motoru nu kap
    MOTOSİKLETSİZ İNSAN ÖZGÜR DEĞİLDİR

Motosikleti
    HERO HUNK
    aldıgım biletlere malesef birşey çıkmadı,ama ben her hafta sayısal oynuyorum . bir gün çıkarsa gene alıcam üzülmeyin yeterki çıksın motosikletiniz baki

Motosikleti
    Kymco People S 200 sattım krizden dolayı :(
    sudabatmayanadam ... Banada al banada al banane banane bende isterim

Motosikleti
    HERO HUNK
    Alıntı MAKRO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sudabatmayanadam ... Banada al banada al banane banane bende isterim
    makro kardeş, benim gönlüm zengin, sanada alırız merak, etmeeeeeeeee....... SEEENNNNNNNNN...........

TORAMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    Alıntı MAKRO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TORAMAN abi bırak konussunlar yaaa biz makinamızı bulmusuz jilet gibi masallah kime neyi ispat etme zorunlulumuz var tutturmuslar bir dylan sarkısı plak alt üst gidiyor önceden adam cıkcıgını cıkarmıs bende balıklama daldım dylan a ilk motorum olacak ya beni taban yaptırdı aglayarak kullandım aldıgımın yarı fiyatına satabildim oysa simdi motora bindigimi farkettim yasasın Kymco People S 200
    MAKRO 14-12-2008 de bana bu yazınla destek çıkmıştın..Şimdi canavar gibi motorunu sattın yani.. Hayırlısı olsun bakalım "HAMDOLSUN kriz bizi etkilemiyor" deniyor ama etkileri ortada..

erol 62 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS
    dylan,lar kendi sınıfını geçmişlerdir. geçelide çok olmuştur. dylan 250 cc motorlarla kıyaslanmalıdır. bu kategoride italyan veya japon motorlarla kıyaslanabilir .. 150-200 cc (taiwan,çinçon) lar kendi aralarında yarışma yapmaladır. scooterde, italyan veya japan gerisi imitasyon.

Motosikleti
    HERO HUNK
    Alıntı erol 62 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dylan,lar kendi sınıfını geçmişlerdir. geçelide çok olmuştur. dylan 250 cc motorlarla kıyaslanmalıdır. bu kategoride italyan veya japon motorlarla kıyaslanabilir .. 150-200 cc (taiwan,çinçon) lar kendi aralarında yarışma yapmaladır. scooterde, italyan veya japan gerisi imitasyon.
    KYMCO markası çıktıktan sonra, diyer eş değer,motorların çoğunun papucunu öyle fırlatıp dama atmıştırki, birdaha bulmak mümkün olmamış,kıssacası kymco markasının altında ezilmiş. hala bu ezikliğin şaşkınlıgını yaşayanlar,konuşup duruyor. ne yapsınlar bi kere aldanıp almışlar, kızgınlıklarından her marka motora sataşırcasına saldırırlar. nede olsa adamların piskolojisi bozulmuş böyle bozuk motorlarla ne söyleseler haklıdırlar der es geçerim kymco ya nederlerse desinler zira kymco yu kullanan bilirrrrrrr,

Motosikleti
    Honda SES 150 Dylan
    arkadaşlar lütfen bu benim babam senin babanı döver tarzı sohbetleri bırakalım lütfen bizlere yakışmıyo kesinlikle..ben isterimki burda teknik özellikler tartışılsın yakıt tüketimi performans sağlamlık konuşulsun..benim motorum dünyanın en iyi motoru diğerleri tukaka böle olmaz..lütfen almak isteyen arkadaşlara sağlıklı bilgiler verelim..saygılar..
    ne kadar hızlı gittiğini ancak fren yapınca anlarsın..:cat:

Motosikleti
    HERO HUNK
    Alıntı choconut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar lütfen bu benim babam senin babanı döver tarzı sohbetleri bırakalım lütfen bizlere yakışmıyo kesinlikle..ben isterimki burda teknik özellikler tartışılsın yakıt tüketimi performans sağlamlık konuşulsun..benim motorum dünyanın en iyi motoru diğerleri tukaka böle olmaz..lütfen almak isteyen arkadaşlara sağlıklı bilgiler verelim..saygılar..
    konuşmaya gerek yok, o söyledigin şeylerin hepsi kymcoda fazlasıyla var ,kymco scooterları teknolojide her zaman bir adım önde, her zaman aradıgının fazlasını bulursun, ayrıca kymyo anlatılmaz yaşanır.

Amerikada Patrick OWENS isimli bir sürücü , "2008 coast-to-coast scooter race " isimli yarışmayı SYM HD 200 ü ile kazandı. Bu yarış yaklaşık 5000km ve 10 gün sürüyor , yarışta Vespa GTS ve GT200, Piaggio MP3 gibi üst düzey scooterlar da varmış , SYM tüm yol boyunca hiç motor sorunları ile karşılaşmamış diğerlerine nazaran. Bunun nedeni tabiki de dayanıklılığını seramik silindir ine borçlu olması.

yazının orjinali için : https://www.ngales.com/news_info.asp?id=28

http://sf-moto.ebizautos.com/detail-...n-3373125.html

sero35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda TRANSALP 07
    Alıntı acun0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amerikada Patrick OWENS isimli bir sürücü , "2008 coast-to-coast scooter race " isimli yarışmayı SYM HD 200 ü ile kazandı. Bu yarış yaklaşık 5000km ve 10 gün sürüyor , yarışta Vespa GTS ve GT200, Piaggio MP3 gibi üst düzey scooterlar da varmış , SYM tüm yol boyunca hiç motor sorunları ile karşılaşmamış diğerlerine nazaran. Bunun nedeni tabiki de dayanıklılığını seramik silindir ine borçlu olması.

yazının orjinali için : https://www.ngales.com/news_info.asp?id=28

http://sf-moto.ebizautos.com/detail-...n-3373125.html
    tamam guzelde sym hd200 hava sogutmalı,dıger motorlar su sogutmalı.5000km lık yarısta nasıl sısmeden bırıncı oluyor.elbette belırlı km den sonra sogutma yetersız kalıcak performans dusecek.
    MOTOR bence bır hastalıktır.

Alıntı sero35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam guzelde sym hd200 hava sogutmalı,dıger motorlar su sogutmalı.5000km lık yarısta nasıl sısmeden bırıncı oluyor.elbette belırlı km den sonra sogutma yetersız kalıcak performans dusecek.
    sym hd 200 su sogutmalı bir motordur. hava sogutmalı degildir. karıştırdın galiba

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)