Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Gılera Runner Wxr200 Mü Yoksa Derbi Gp1 Mi

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba Herkese Ben Sıteye Yenı Uye Oldum Aslında Bayadır Takıp Edıyodum. Ehlıyet Yasımı Sabırsızlıkla Beklerken Geldi Ve şimdi Motor Alma Konusunda Kararsızım Derbi Gp1 Kullanıcısı Varsa Bılgı Alabılırmıyım Ve Gılera Runner Kullanıcılarıda Bılgı Verırse çok Sevinirim Sağlamlık Bakımından Performans Yakıt Hız Bakımından Bılgı Alabılırsem Cok Sevınırım Sımdıden Cok Tesekkurler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Burada derbi gp1 kullancısı biraz zor bulursun ben de pek görmedim 1 senedir.
    Gilera Runner piyasadaki bir çok motordan sağlam ve kaliteli bir motordur.Yakıt olarak şehiriçi 3,7-4 arası diyebilirim.Hız olaraktan da düzde 140'ı görüyor hatta yol olursa 143-144 de yapıyor fakat devir kesici giriyor devreye.Yokuş aşağıya kaptır kaptırabildiğin gibi
    Tek kötü yanı var o da parça ve işçilik fiyatları.Bakımları cidden pahalıdır.Mesela 18000 km'de kayış değişir ki 250 lira civarıdır.6000'e soktum mesela ben sadece yağ değişim ve kontrol için 50-60 işçilik alıyorlar rahat
    21 beygirdir performans olarak zaten üzmez, motor olaraktan da hiç yarıda bırakmaz
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

Eminim Derby servisi daha azını istemeyecektir. Ayrıca runner daha geçerli ve köklü bir model onu tercih etmelisin.İkinci eli de müthiş iyidir.

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Runner al tabi servisini karşılayacak bütçen varsa..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)