Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

mondial 100ukh(cup)?- mond 125uag

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    *SHELBY* 125_KT
    mondial 100ukh(cup)?- mond 125uag bunların fiyatlar aynı yakıt farkı çok fazla olmazsa uag düşnüyorum sizin yorumlarınız nelerdir.. daha fazla para kasamam zaten kendim alıcam taksitle ancak..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    *SHELBY* 125_KT
    sanırım hondadır yamahadır bakmadığım için kimse yazma gereğinde bulunmadı..

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    merhaba dostum uag kullanmadım ama kh ler çok ekonomik ve seri motor ve uag ye göre daha bi havalı ben kh kullanmıştım arkadaşta vardı 10 bin kadar bindi lastik patlaması , grenaj kırılması , yağ değişimi dışında servise gittiğini hatırlamıyorum uag de güzel motorda görünüşü biraz kötü ön frenide kampana sanırım ben sana kh tavsiye ederim

Motosikleti
    *SHELBY* 125_KT
    teşekkürler dostum grenaj kırılması ne oluyoı. ekonomi +performanc önemli ama hız için demiyorum bayır çıkıcam 2 kişi gerekişrse çıkalım gidelim bende 50 cc war hiç öle değilde ondan ama yeterli gelir umarım

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    Alıntı shelbycobra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler dostum grenaj kırılması ne oluyoı. ekonomi +performanc önemli ama hız için demiyorum bayır çıkıcam 2 kişi gerekişrse çıkalım gidelim bende 50 cc war hiç öle değilde ondan ama yeterli gelir umarım
    merhaba;
    grenajlar motorun plastik parçalarıdır.
    rahat ol dostum buralar çok bayır ve kh bizi hiç üzmedi diyebilirim bana çok keyif veriyordu kh ama titreşim her iki motordada fazla ben kh diyorum arkadaşım...

100 kh hem vergi yok hemde daha ekonomik yakıt tüketimine sahiptir ben böyle biliyorum ve sana kh diyorum

Motosikleti
    *SHELBY* 125_KT
    vergi yokmu? neden ustaya 100lükleremi yok

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)