Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: hangi 0 km, 250lik, 4000-5000 ytl lik chopper daha iyi

Katılımcı sayısı
135. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • jinlun

10 7.41%
  • mondial

8 5.93%
  • regal

56 41.48%
  • kanuni tiger

13 9.63%
  • honda rebel

29 21.48%
  • 2.el japon

19 14.07%
2. sayfa BirinciBirinci 12

0 km yeni bir motor chopper en az 250cc ve max5000ytl

Motovento
    REKLAM ALANI
    Hakki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    v3'e felan o kadar para verceğinize gidin 1 milyar daha ekleyip hyosung alın. v3'ün kadrana bi baktım resmen oyuncak gibiydi. bana parçaları kalitesizmiş gibi gözüktü.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    V3-V5 ne abi bunlar? O kadar para verilir mi yahu kafayı mı yediniz. Hadi ucuz Çin'leri anladık "ne kadar ekmek o kadar köfte" de siz maşallah ekmek fırınıyla gidiyorsunuz köfte yine aynı kalıyor 5250 , şaka gibi
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar,her baktığımız malı alacak değiliz ya! Bu bir piyasa araştırması.Tabiki kanıtlanmamış bir malın bu kadar pahalı olması banada mantıklı gelmedi ama bence sizde bi gidip görün.Sonrada hepimize detaylı bi incelemeyi yazında bizimde fikirlerimiz gelişsin.

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    2006 motor fuarı stand planına bakarken farkettim bu dorado denen marka da kallavisinden bir yer ayırtmış kendine.Göreceğiz bu adı kendinden meşhur v3-v5 efendiyi ve nicelerini orda...

MePHi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda beat '05 (sattım, çok pişmanım)
    Alıntı prifo adlı üyeden alıntı
    çapır türkçesi
    ingilizceden nefret ediyorum
    prifo
    ingilizceden nefret ediyosun ama avatarında ŞERİF yazıyor!!!

[QUOTE=prifo]'a

bence regal raptor 250E-9 birde 250E-9B var onada bir göz at derim.

route66'ya

Alıntı route66 adlı üyeden alıntı
    sayın arkadaşım,ben v3 ü yellowstone reklamlarında gördüm ilk,sonra birdaha herhangi bir reklamında görmedim,v3 den vazgeçtik türkiyede satmıcaz dediler sorduğumda,şimdi sende bir v3 motoru olduğunu söylüyorsun,yani yellowstone yerine "dorado" ismi altındamı satılıyor artık, ve nerde,nasıl sen misal nerden aldın.........?lütfen bilgi verirsen çok minnetdar olacağım..........
    BİR KONUDA YANLIŞIN VAR GALİBA BİLDİĞİM KADARIYLA YELLOWSTONE DİYE BİR MARKA DEĞİLDE YELLOWROCK DİYE BİR MARKA VAR.EVET BİR ZAMANLAR YELLOWROCK MOTORCYCLE'N REKLAMLARINDA VARDI AMA DAHA SONRA O REKLAMLAR GÜNDEMDEN KALKTI...HER HANGİ BİR İSİM DEĞİŞİKLİĞİ YAPIP SATMIYOR V3 İSMİNDE BİR MODELİ....DORADO DİYE BİR MARKA GETİRİYOR OLABİLİR....

MACGYVER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal&Raptor 250cc

Hangisi acaba bence....

Şimdi arkadaşım ben sana biraz yardımcı olmaya çalışayım.
    1-)jinlun marauder250 fiyat olarak iyi tipide fena deil alınabilir.
    2-)Kanuni Tiger ise görünüş olarak biraz kaba ama şunuda söylemem gerek kanuninin çıkardığı her model güzel deil, öncelikle cant telleri çok sorun çıkarıyor ve motoruda sorun çıkartıyor diye biliyorum çünkü bir arkadaşım almıştı. Fiyatıda yüksek sonuçta oda çin malı kanuni arkasında olmasına rağmen.
    3-)Mondial250 hakkında pek bir bilgim yok ama görünüş olarak okadarda şekil bir motor deil bence.
    4-)RegalRaptor250 ise görüntü olarak harika bir görünüşü var tabi benimde ondan birtane var. Daha yeni olmasına rağmen hiç sorun çıkarmadı daha 650kmde. ancak beni hayrete düşüren bir çin motoru olmasına karşın motorsikletin motoru için çok iyi şeyler söylendi hakketen motorsikletin motoru diğer aksamlarına göre oldukça iyi. yol tutuşu gayet iyi çok seri bir mor deil ama oldukça tork u yüksek. Frenleri ve lastikleride diğerlerine göre gayet iyi vitesleri biraz sıkıntı yaratıyor.
    Ama keway 250ccLandcruiser diyorum başka bişey demiyorum. Harika bir motor(Görünüşü itibariyle). Yakında geleceği söyleniyor zannedersem yaz aylarında satışa sunulucak. Alet Harley Davidson'un Fatboy modelinin tam bir kopyası olmuş ama ilginç olanı ikisini yanyana koyun Landcruiser dahada alımlı duruyor.
    Ama hele bir cihaz gelsin yakından görelim vede nasıl bir makina olduğunu anlayalım onunda artılarını ve eksilerini.
    Sonuç olarak;
    RegalRaptor250 yada bekle Keeway Landcruiser250'yi al derim.

zangif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aslina Bakarsaniz Aralarinda Cok Büyük Fark Yok Hepsi Bir Birine Yakin Kalitede Motorlar Sadece Servisi Ve Yedek Parca Sorunu Olmayanlar Biraz Daha Avantajli Kanatimce Bunlarin Coğu öyle Uzun Yillar Sorunsuz Kulanilacak Motorlar Olduğunu Sanmiyorum Cünkü Alir Almaz Sorunlar Başliyor şuda Bi Gercek çin Motorlar Olmasda Bi Coğumuz Bu Tarzda Motorlari Almakta Zorlanacaz Rekabetin Artmasi Sayesinde Jopon Motorlarin Fiyatida Biraz Ferenledi

Anket sonuçlarını dikkate almak lazım Regal beklenenin üzerinde memnuniyet verdi. Ama Keeway Landcruiser piyasaya çıkınca Regal oylarının %50 sini toplar gibime geliyor . Bence fuardan sonra Regal fiyatta aşağı doğru bir düzeltme yada uygun taksit seçenekleri yapabilir. Bu iki firma arasında rekabetin kızışacağını düşünüyorum. Ben beklemeden yanayım en az bir ay. Yok düşündüğümün tersi olursa 1-2 milyar daha fazla verip japonlara binerim diye düşünüyorum...

ceash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LEDOV 250 CMX-A
    a)
    b)
    c)
    d)
    f)
    g) hiçbiri
    (ğ) tabiki keeway
    şaka ama keewayın yenı 250 liklerini de değerlendirmeni tavsiye ederim. kolay gelsin

aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kardeş sen oraya keeway de ekle nisan 15 burada olacakmış İzmirde sıra yazıyorlar mevcutlar içinden ben Regal derim okuduklarımdan tabi akü hariç çok iyi şeyler duyuyorum bekliyoruz senin gibi aynı paraya bakalım...

dönence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda shadow 2006
    birincisi bu anketten rebel çıkarılsın. hem 0 km si türkiyede yok hemde bu fiyat aralığında değil. ondan sonra regal al derim.
    SİYAH İNCİ -- Honda Shadow 750 cc
    bu dünya kimseye kalmaz hırsı bırak yaşamaya bak

ODUNCU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 650
    Ben jinlun derim zira aslında temelde birbirlerinden pek farkları yok. Niye Jinlun şünki arkasındaki firma müşteri memnuniyetine çok önem veriyor.

BBRR hocam şu chopperdı degildi olayını iyi anlatmışsın. tamam olayın aslını biliyoruz ama ama artık böyle yerleşmiş. Bizim motorlar chopper hocam varmı itirazı olan?
    Yaşa ve Yaşat

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler