Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 UAG mi kanuni 125 bretonmu yoksa zealsun 125-7 mi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    TVS-ApAcHe 150cc MOTORU ÇİFTLEDİM &MONDİAL 125-UAG
    Merhaba arkadaşlar yakın bir akrabam bir motor almayı düşünüyor. Ehliyet alacak a2-b ve motor sürmeyi bilmiyor. Sizce düzgün ve iyi bir şekilde kullanabilmesi için hangi motoru almalı motoru kısa süreliğine kullanacak daha sonra TVS APACHE alacak aşıladım Ama sürmeyi bilmediğinden küçüğünden başlasın dedik birde öğrenci olduğu için fazla parası yok. Biraz kullandıktan sonra satacak dediğim gibi

Yani en rahat en güzel hangi motorda öğrenir. Sürmeyi kaliteli olsun yakıtta cimri olsun sürmesi kolay olsun yeterli bize acaba bu özellikleri taşıyan bu motorlardan hangisi

Bunların hakkında bilgi sahibi değilim bilen arkadaşlardan yardım istiyorum.
    bazı motorcu arkadaşlar 3 ayrı motor önerdiler sen seç dediler.
    MONDİAL 125 UAG
    KANUNİ 125 BRETON
    ZEALSUN 125-7 (bu motoru yeni duydum biraz övdüler ama inanmadım açıkçası)

Bende öğrenci olduğumdan dolayı motor öğretme zamanım kısıtlı sürekli okuldayım ve kendisine yardım edebilecek pek kimse yok biz bu motorlardan önerdiğinizi 20 sine kadar alacağız 1 ay içinde öğretebildiğim kadar öğreteceğim kendisi biraz korkuyorda
    [COLOR="Red"]ваиа daЯвє атаиı вєи наЯвє ѕокаЯıм:cat:::shhh::[/COLOR][COLOR="Red"]Ben Kimseyi Kaybetmedim Herkes Beni Kaybetti[/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    belo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    ybr 125 alsın güle güle kullansın bu dediklerinin hepsi çin cin çarpmışa dönersin benden sana tavsiye
    One Turk .. Against The World .. !!..
    elverengin@gmail.com

banarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 HS RACİNG MOTORS
    aralarında en iyi mondial kim ne derse desin gerisi hikaye kardeşimm sen rahat ol
    59 HK 790 - KIRMIZI MONDİAL 150 HS TEKİRDAĞ - BANARLI YOLLARINDA ( 37500 )KM ALLAHIN İZNİYLE DAHA ÇOK GİDECEZ
    CASTROL SCOOTER 10 / 40 YAĞ - BUJİ NGK

Motosikleti
    TVS-ApAcHe 150cc MOTORU ÇİFTLEDİM &MONDİAL 125-UAG
    ybr iyi güzelde çok pahalı (3.449YTL) bu akrabamın fazla parası yok bu sene üniversiteyi kazandı nerdeyse biriktirdiği tüm para oraya gitti o yüzden şu an için
    kısa bir süreliğine binecek öğrenmek için sonra TVS APACHE alacağız ona en son çıkabileceğimiz 1.750-2.000YTL arası ondan sonrası bizi aşıyor.temiz bir ikinci elde yok yakın çevrede borçlanarak alsak bile TVS yada YBR yi bilmediği için çok devirecek bize artı masraf yükü fazla olmayacak şekilde bunları verdik yoksa tabiki gönül ister en iyi motora bin çin le uğraşma ama kazası çok olacak
    [COLOR="Red"]ваиа daЯвє атаиı вєи наЯвє ѕокаЯıм:cat:::shhh::[/COLOR][COLOR="Red"]Ben Kimseyi Kaybetmedim Herkes Beni Kaybetti[/COLOR]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler